تسهیلات و تخفیفات ویژه

تسهیلات وتخفیفات ویژه:
کلینیک شنوایی و سمعک اشراق در نظر دارد جهت رفاه  حال افرادی که دچار کم شنوایی هستند  و نیاز به سمعک دارند تسهیلات و تخفیفات ویژه ای را ارائه نماید که در قسمت زیر به اختصار توضیحاتی میدهیم:

1- آزمایش شنوایی دوره ای رایگان
با توجه به اینکه شنوایی افراد به مرور زمان و به دلایل مختلف از جمله بالا رفتن سن و ... تغییر خواهد کرد.انجام آزمایشات شنوایی دوره ای جهت تنظیم مناسب سمعک و مطابقت دادن سمعک با شنوایی فرد بسیار موثر و مفید خواهد بود.


2- مشاوره سمعک بصورت رایگان:
بعد از اینکه آزمون شنوایی انجام شد و مشخص گردید که فرد دارای کم شنوایی میباشد،کارشناس شنوایی در مورد میزان و نوع افت شنوایی بیمار همچنین مزایای استفاده از سمعک (از جمله ارتباط بهتر با اطرافیان،جلوگیری از انزوا و افسردگی،جلوگیری از تنبلی شنوایی و جلوگیری از زوال درکی گفتار و...) و معایب استفاده نکردن از سمعک (اختلال در ارتباط،انزوا،افت درک شنوایی و افزایش احتمال ابتلا به آلزایمر و ...) با بیمار صحبت کرده و با معرفی چند مدل سمعک مناسب و بیان ویژگیهای هر مدل جهت انتخاب سمعک مناسب به بیمار مشاوره میدهد.


3- استفاده آزمایشی سمعک:

برای درک بهتر مزایای استفاده از سمعک در برخی افراد کم شنوا که در استفاده از سمعک تردید دارند سمعک آزمایشی مناسب توسط ایدئولوژیست ارائه میگردد.که در نتیجه بیمار بعد از 3 تا 5 روز استفاده آزمایشی از سمعک تصمیم مناسب را اتخاذ می کند.


4- 6 ماه تا دو سال باتری رایگان:
عمر باتری سمعک محدود بوده و بین 5 روز تا 3 هفته می باشد که بستگی به نوع و مدل سمعک دارد. جهت رفاه حال افرادی که شروع به استفاده از سمعک میکنند بین 6 ماه تا دو سال باتری رایگان داده میشود


5- ویزیت و تجویز سمعک در منزل برای سالمندان کم توان:
با توجه اینکه کهولت سن و مشکلات حرکتی افراد  به منزله اتمام زندگی نمی باشد و حتی افرادی که در بستر هستند و به هر دلیلی امکان حرکت ندارند نیز حق زندگی کردن و ایجاد ارتباط با اطرافیان را دارند،کلینیک سمعک اشراق کلیه خدمات از جمله ویزیت، تجویز و تنظیمات سمعک را برای افراد کم شنوای سالمند و کم توان در منزل بیمار ارائه می دهد


6- تنظیمات دوره ای سمعک:
با توجه به تغییر میزان افت شنوایی افراد با گذشت زمان،انجام تنظیمات دوره ای سمعک جهت بهره مندی بیشتر از سمعک بسیار موثر بوده و یکی از توصیه های کلینیک سمعک اشراق می باشد


7-ارائه دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش:
کلیه برنده های سمعک ارائه شده در کلینیک سمعک اشراق دارای 2 سال گارانتی می باشند که طی این مدت  هر گونه مشکل غیر از شکستگی سمعک رخ دهد، توسط کارشناسان مرتفع میگردد و البته این خدمات بصورت رایگان می باشد و همچنین بعد از اتمام مدت زمان گارانتی تا پایان عمر سمعک کلیه خدمات تنظیم و تعمیر سمعک در این کلینیک انجام می گردد.


8-همکاری جهت استفاده از کلیه بیمه ها:
با توجه به اصالت سمعک های ارائه شده در کلینیک سمعک اشراق و داشتن کارت گارانتی کلیه سمعک های این مجموعه تمامی مدارک لازم جهت اخذ تعرفه بیمه های مختلف در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت و فر با مراجعه به کلیه شعب بیمه و ارائه این مدارک می تواند مبلغ تعرفه سمعک بیمه خود را دریافت نماید.

جهت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک ارائه شده توسط کلینیک اشراق و برندهای آن و ... می توانید به پیج سمعک سر بزنید.

جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت های سمعک نیز پیج قیمت سمعک را مطالعه کنید

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید