سمعک ادیوسرویس
سمعک ادیوسرویس

سمعک ادیوسرویس

آنچه می خوانید 

-تاریخچه
-مزایای سمعکهای ادیوسرویس
-رده بندی و سطوح تکنولوژی سمعکهای ادیوسرویس
-پلتفرم ها یا سمعک های ادیو سرویس
-سمعک های پشت گوشی
-سمعکهای پشت گوشی ric ( رسیور داخل گوش )
-سمعکهای داخل گوشی

 تاریخچه

این شرکت در سال 1977 با شعار روحیه قوی و خدمت گرا و پیشگام در اختراع و نوآوری ، کار خود را در جهت خدمت رسانی به مددجویان کم شنوا و ایجاد یک زندگی شاد و فعال با ساخت و تولید سمعک های پیشرفته آغاز کرد . این شرکت طیف وسیعی از سمعکهای پشت گوشی ، RIC و داخل گوشی ( سفارشی و پیش ساخته ) را نه تنها در آلمان بلکه در بیش تاز 45 کشور جهان ارائه نمود موسس این شرکت هورست پیترهه متخصص سیستمهای شنوایی در سفر به آمریکا به مزایای سمعکهای سفارشی آشنا شد و پس از بازگشت به آلمان ، تصمیم به تاسیس شرکت ساخت وسایل کمک شنوایی و سمعک برای خدمات دهی به مددجویان کم شنوا گرفت و در سال 1977 آن را تاسیس کرده و شروع به ساخت انواع سمعکها با تکنولوژی به روز و بالا در جهت رفع نیازهای مددجویان کم شنوا کرد و جوایز متعددی برای ابتکار و نو آوری و خلاقیت در ساخت انواع وسایل کمک شنوایی به دست آورد .

مزایای سمعکهای ادیوسرویس

- تکنولوژی بالا و به روز
- گارانتی و خدمات پس از فروش خوب
- تنوع در ساخت انواع سمعکها با قیمتهای مختلف متناسب با هر سلیقه
- قیمت مناسب
- پوسته و قطعات مقاوم در برابر آب ، رطوبت و گرد وغبار
- تغییرات سریع در سمعکها با توجه به نیازهای جدید به بیماران
- طراحی و استایل خوب و زیبای سمعکها
به طور کلی سمعکهای ادیوسرویس از نظر شکل و اندازه و به صورت پشت گوشی ، پشت گوشی RIC و داخل گوشی ، و داخل گوشی نامرئی می باشند و از نظر تکنولوژی در رده های مختلف به بازار عرضه شده اند که در ادامه به آن می پردازیم . بروز ترین قیمت های انواع مدل های سمعک موجود در بازار را می توانید در صفحه قیمت سمعک مشاهده کنید.

رده بندی و سطوح تکنولوژی سمعکهای ادیوسرویس

سطوح تکنولوژی این سمعکها به 5 رده تقسیم بندی می شود که پایین این سطح 3 و بالاترین سطح 16 می باشد که در مورد این تکنولوژی ها توضیحاتی ارائه می کنیم. برای آگاهی از تکنولوژی های انواع سمعک و ویژگی های آن ها به بخش انواع سمعک آن مراجعه کنید.

سطح فنی 3 یا level3

اولین سطح تکنولوژی سمعکهای ادیوسرویس در استایلهای مختلف ( یه غیر از G5 و پشت گوشی و داخل گوشی و ... موجود می باشد . سمعکهای در این سطح تکنولوژی دارای 6 کانال فرکانسی هوشمند در رنگهای مختلف دارای سیستم ضد فیدبک ، دارای تکنولوژی مدیریت صدا در حد متوسط دارای سیستم های چند میکروفونه ، دارای 12 کانال پردازشی ، صدای شفاف ، 4 برنامه شنیداری و 6 کانال خروجی صدا می باشد .

سطح فنی 4

این سمعکهای این سطوح دارای 8 کانال فرانسی ، دارای مدیریت ضد فید بک قوی ، تکنولوژی مدیریت سروصدا در حد متوسط ، دارای سیستمهای چند میکروفونه دارای 16 کانال پردازش سیگنال ، و همگام سازی دو گوشی از دیگر ویژگی های این سطح می باشد .

سطح فنی 8

در این سطح سمعکها دارای 12 کانال فرکانسی بوده و دارای مدارات ضد فیدبک قوی ، تکنولوژی مدیریت سروصدای خوب ، دارای حافظه ثبت اطلاعات ، دارای 24 کانال پردازشی سیگنال و 12 کانال کنترل خروجی صدا و دارای تکه کویل و همگام سازی دو گوشی و جریان صوتی مستقیم ، و قابلیت اتصال به وسایل جانبی .

سطح فنی 12

دارای 16 کانال فرکانسی ، دارای مدارات ضد فیدبک قوی ، قابلیت وصل شدن به تلفن های همراه قابلیت وصل شدن به مدیریت وزوز گوش و دارای میکروفونهای مختلف تک سویه و چند سویه تکنولوژی فوکوس گفتاری در زوایای مختلف و دارای تکنولوژی ثبت اطلاعات و 32 کانال پردازشی و 16 کانال خروجی صدا و 6 برنامه شنیداری دارای همگام سازی دو گوشی ، و پخش مستقیم جریان صدا ، و قابلیت وصل شدن به وسایل صوتی و تصویری و وسایل جانبی از طریق بلوتوث

سطح فنی 16

بالاترین سطح تکنولوژی سمعکهای ادیوسرویس ، دارای 20 کانال فرکانسی هوشمند وایرلس ، قابلیت تطبیق با محیطهای مختلف ، دارای میکروفونهای پیشرفته ، دارای تکنولوژی فوکوس بر گفتار ، دارای برنامه وزوز گوش ، دارای 40 کانال پردازشی و 20 کانال خروجی صدا دارای تکنولوژی همگام سازی دو گوش و جریان صوتی بیسیم و قابلیت به اتصال به وسایل جانبی و گوشیهای همراه . سمعکهای ادیوسرویس در پلتفرمهای و ریز پردازنده مختلف G4 وG5 وG6 موجود می باشند که بررسی بعضی از این پلتفرمها می پردازیم .

پلتفرم ها یا سمعک های ادیو سرویس

پلتفرم G4

با شعار شنوایی بی دردسر و بدون مانع در همه شرایط در سال 2016 از طرف ادیوسرویس به بازار عرضه شده است این پلتفرم دارای چهار عملکرد اتوماتیک در وضعیت های مختلف شنیداری است این برنامه ها شامل لذت از موسیقی ، استفاده راحت از تلفن انتخاب و درک موسیقی ، بالا رفتن درک گفتار در محیطهای شلوغ ، در سطح فنی مختلف و اندازهای گوناگون موجود می باشد .

platform-g4

پلتفرم G5

در آوریل 2018 به صورت استایلهای مختلف و سطوح فنی ( 4 و 8 و 12 و 16 ) روانه بازار مصرف شد که دارای ویژگی های زیر می باشد
- درک طبیعی از صدای خود
- راحتی شنوایی و صدای استریو با وصل شدن به گوشیهای هوشمند
- شنیدن راحت حتی در حال حرکت و با استفاده از تکنولوژی motion sENSE
- بهبود آگاهی فضایی از صورت در جهت درک مکانی صدا با آگاهی کامل از صداهای اطراف با استفاده از میکروفونهای مدرن و چند حالت
- انعطاف پذیر و قابلیت شخصی سازی
- در سه سطح فنی 8 و 12 و 16

platform-g5

پلتفرم G6

جدیدترین پلتفرم با سرعت پردازش بالا که در سال 2019 از طرف ادیوسرویس و وارد بازار شده است از ویژگی های این پلتفرم می توان به موارد ذیل اشاره کرد
- بالا رفتن برنامه های اتوماتیک و خودکار با توجه به محیطهای مختلف
- اضافه شدن سنسور هوشمند hi Res که قادر به تمایز پیش از 120 موقعیت شنوایی است .
- سایز این سمعکها کوچکتر و زیباتر شده و طراحی فوق العاده ای دارند
- دارای جریان صوتی هوشمند و قوی و قابلیت شخصی سازی خوب
- کاربرد صدای خود را طبیعی می شنود .

platform-g6


سمعک های پشت گوشی 

Btepg4

BTEPG4 

از نوع پشت گوشی قوی، فول دیجیتال، هوشمند، مناسب برای کم شنوایی متوسط تا شدید.دارای باطری 13، و دارای کلید تغییر ولوم. تجویز به صورت باز یا بسته، در سطوح فنی مختلف و دارای پلتفرم G4

BTEHPG4 

از نوع پشت گوشی بسیارقوی مناسب برای کم شنواییهای بسیار شدید و عمیق و سطوح فنی مختلف، دارای پلتفرم G4

Bte-hpg4

BTE DUOG4

 از نوع پشت گوشی کوچک یا miniBTE مناسب برای کم شنواییهای ملایم تا متوسط، دارای ولوم و تله کویل قابل تجویز به صورت باز یا بسته دارای باطری شماره 13

Duo-bteg4

BTEXSG4

 از نوع پشت گوشی بسیار کوچک MicroBTE دارای درب باطری 312، دکمه فشاری تنظیم صدا، قابلیت تجویز به صورت باز یا بسته، در سطوح فنی مختلف، مناسب برای کم شنواییهای ملایم تا متوسط

Bteg5
 BtEpG5

 پشت گوشی قوی ، مناسب برای کم شنواییهای متوسط تا شدید و دارای پلتفرم پیشرفته G5 و در سطوح فنی مختلف ، دارای دکمه تغییر برنامه و صدا ، هوشمند و ایرلس

BTE – DUOLIION –G5 

از نوع پشت گوشی کوچک min bte ، دارای باطری قابل شارژ یون ، لیتیوم ، مناسب برای کم شنوایییهای ملایم تا متوسط رو به شدید . قابلیت تجویز به صورت باز یا بسته ، و دارای دکمه و تغییر برنامه و هوشمند و ایرلس
duo-li-lon-g5

سمعکهای پشت گوشی ric ( رسیور داخل گوش )

SUNG4 

جزئ سمعکهای ric قدرتمند با باطری شما 13 ، و مصرف باطری کم ، دارای ولوم کنترل تجویز به صورت باز و بسته یا سطوح فنی و تکنولوژی مختلف و دارای تله کویل و هوشمند و ایرلس و قابلیت استفاده از باطری های قابل شارژ

Sun-g4-ric

 سمعک mood G4

جزء سمعکهای RIC با کوچک با باطری شماره 312 در تکنولوژیهای مختلف ، قابلیت تجویز به صورت باز یا بسته ، مناسب برای کم شنواییهای ملایم تا شدید دارای دکمه قابل برنامه ریزی و دارای تلهکویل ، هوشمند و ایرلس

Mood-g4

 سمعک RIXX G4 

جزء سمعکهای RIC بسیار کوچک با باطری شماره 10 دارای دکمه تغییر برنامه ، هوشمند و ایرلس ومناسب برای کم شنواییهای ملایم تا شدید قابل تجویز و به صورت باز و بسته و در سطوح فنی مختلف موجود می باشد .
همچنین سمعکهای جدید RIC با تکنولوژیهای G5 وG6 نیز به بازار عرضه شده است که شامل mood G5 وRIXUG5 و SUN G5 و mood G6 و mood G5 LIION G6 می باشند .

Rixg4

سمعکهای داخل گوشی

 سمعکهای داخل گوشی سفارشی

VEGA G4 

از نوع داخل گوشی ، با اندازه باطری , 312 ITC دارای دکمه تغییر برنامه ، هوشمند و با سطوح فنی تکنولوژی مختلف موجود می باشند .

Vegag4

IdaG4 

از نوع داخل گوشی ، با اندازه باطری 312, ITC دارای سطوح فنی مختلف و دارای دکمه تغییر صدا

Idag4
SINAG4

از نوع داخل گوشی بسیار کوچک ، اندازه باطری 10 هوشمند و ایرلس ، در سطوح مختلف تکنولوژی و تقریبا نامرئی ، مناسب برای کم شنواییهای متوسط تا شدید . برای اطلاعات بیشتر در مورد سمعک های نامرئی به بخش سمعک نامرئی مراجعه کنید.

Sinag4

IconG4 

از نوع داخل گوشی بسیار کوچک و نامرئی ، هوشمند و ایرلس ، در سطوح مختلف فنی ، مناسب برای کم شنوایی متوسط تا شدید . همچنین تکنولوژی جدید این سمعکها به نام G5 به بازار عرضه شده و در انواع مختلف سمعکها داخل گوش می باشد .

Icong4

سمعکهای داخل گوش از پیش ساخته شده

این سمعکها از پیش ساخته شده می باشند و دیگر نیاز به قالبگیری ندارند و در پلتفرمهای G5 و G6 موجود می باشند . نام این سمعک ها quixG4 و quixG5 می باشد .

Quixg4Xsg4

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user_name
نائینی ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام. من اخیرا دچار کم شنوایی شدم اما بخاطر ظاهر سمعک ها در انتخاب مدل مشکل دارم میشه راهنمایی کنید؟
user
سمعک اشراق ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام دوست عزیز. سمعک های برند ادیوسرویس کیفیت و ظاهر خوبی دارن. پیشنهاد میکنم برای جزئیات بیشتر با کلینیک ما تماس بگیرید.
user_name
خ نجفی ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام. قیمت سمعک های ادیوسرویس چقدر هستش؟
user
سمعک اشراق ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام. دوست عزیز قیمت سمعک های ادیوسرویس با توجه به تکنولوژی ای که دارن، مناسب هستش اما مدل های مختلف قیمت متفاوتی دارن.