سمعک A&M
سمعک A&M

آن چه می خوانید 

تاریخچه
چرا سمعک am را پیشنهاد می دهیم ؟
انواع سمعکهای am


تاریخچه

شرکت am در سال 1977 به مجموعه شرکتهای سیوانتوس ملحق شده است اما قدمت این شرکت به اوایل دهه 1900 می رسد. در این سال ها همسر پادشاه انگلستان به کم شنوایی مبتلا می گردد. یک مهندس آمریکایی به نام miller reese hutchison ، یک سمعک به نام akouphone برای همسر پادشاه طراحی و ساخته و برای او تجویز می کند . بعد ها این مهندس شرکت ها جیسون اکوستیک را تاسیس کرده که این شرکت باز 1905 مشغول به فعالیت در آمریکا می شود . بعد از سال ها این شرکت به سه شرکت زیر مجموعه تقسیم بندی می شود که یکی از آنها acousticon ، در سال 1970 با شرکت تولید کننده سمعک multiton ادغام شده وشرکت  A&M نامگذاری می شود که انواع سمعکها با تکنولوژی متنوع را تولید کرده و در اختیار مددجویان کم شنوا قرار می دهد. و در اکثر کشورهای دنیا دارای نمایندگی می باشد.


چرا سمعک am را پیشنهاد می دهیم ؟

-    صدای شفاف
-    قیمت مناسب و متنوع
-    خدمات و گارانتی خوب
-    مصرف باطری پایین
-    دارای تکنولوژیهای مختلف و پیشرفته
-    مناسب برای تمام سنین
-    دارای قطعات مقاوم به گرما و رطوبت
-    درسبکهای مختلف داخل گوشی و پشت گوشی

انواع سمعکهای am

Xtmp8

هوشمند وایرلس بوده و جزء پیشرفته ترین سمعکهای شرکت am می باشد. این سمعکها مناسب برای کم شنوایی ها ملایم تا شدید و عمیق ، در سبکهای مختلف داخل گوشی ، پشت گوشی ، پشت گوشی و ric ، دارای میکروفونهای جهت دار که باعث تمایز گفتار از صدای اطراف در محیطهای شلوغ می شود. نوع ric آن بسیار کوچک و تقریبا نامرئی ، و نوع sp آن ، قدرتمند و دارای پوسته قوی ، مناسب برای کم شنوایی عمیق می باشد. یکی دیگر از تکنولوژیهای به کار رفته در این گروه از سمعکها می توان به دارا بودن مدارات مدیریت نویز و کاهش نویز محیط که باعث شفافیت بهتر و بیشتر گفتار می شود برای جلوگیری از سوت زدن سمعک مدارات ضد فیدبک قوی در آنها به کار رفته است از ویژگیهای دیگر این سمعکها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:


-voic ranger ( حفظ صدای اطراف علاوه بر تقویت صدای هدف )
- 16 کاناله
- دارای بلوتوث و تکنولوژی data logging
- دارای تکنولوژی فشرده سازی باندهای فرکانسی جهت شنیدن جزئیات صدا
- دارای اتصالات هوشمند
- دارای برنامه های تلفن جهت تنظیم سمعک
- قابلیت وصل شدن به وسایل صوتی ، تصویری و وسایل جانبی
- دارای ریموت کنترل
- قیمت مناسب با توجه تکنولوژی آن

برای مشاهده قیمت های بروز انواع سمعک با تکنولوژی های مختلف به صفحه قیمت سمعک مراجعه کنید.

سمعک xtmp6

این سمعک از نوع هوشمند ، در سبکهای مختلف پشت گوشی و داخل گوشی مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید و عمیق ، 12 کاناله دارای 4 برنامه شنیداری مجهز به میکروفونهای اتوماتیک جهت دار برای درک صدای بهتر در محیطهای پر سرو صدا ، دارای تکنولوژی مدیریت نویز پیشرفته و افزایش شفافیت گفتار ..
ویژگیهای دیگر
-    مدارات ضد فیدبک و ضد سوت قوی
-    قیمت مناسب با توجه به تکنولوژی آن
-    دارای تکنولوژی WDRC جهت کنترل صداهای بلند
-    سازگاری با تلفن
-    قابلیت ریموت کنترل
-    دارای برنامه تنظیمی هوشمند از طریق گوشیهای همراه
-    دارای پوسته مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار
-    مصرف باطری پایین

 برای آگاهی بیشتر از ویژگی های سمعک های پشت گوشی و مزایای آن ها می توانید به صفحه سمعک پشت گوشی مراجعه کنید.


سمعک XTMP4

از نوع فول دیجیتال 8 کاناله دارای 4 برنامه شنیداری مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید وعمیق ، جزء سمعکهای متوسط با قیمت مناسب ، دارای مدارات ضد فیدبک و مدیریت نویز در سبکهای مختلف پشت گوشی و داخل گوشی ، صدای شفاف پوسته مقاوم در برابر گرد وغبار و رطوبت ، قابلیت تنظیم با استفاده از گوشیهای هوشمند ، قابلیت استفاده از ریموت کنترل ، از دیگر ویژگیهای این سمعکهاست . مدد جویان عزیز می توانند در بخش سمعک و انواع آن با انواع دیگر سمعک و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا شوند.
سمعک XTMA4

از نوع فول دیجیتال و 8 کاناله و دارای 6 برنامه پیش فرض شده در انواع پشت گوشی و داخل گوشی ، مناسب برای کم شنوایی وملایم تا شدید و عمیق قیمت مناسب ، و جزء سمعکهای اولیه AM که دارای مدیریت سروصدا مدارات ضد سوت می باشند.


سمعک STFT3

جزء سمعکهای اولیه و پایه بوده و از نوع دیجیتال 4 کاناله دارای چهار برنامه پیش فرض ، دارای مدیریت نویز و بسیار قوی مناسب برای کم شنوایی متوسط تا عمیق ، دارای پوسته مقاوم در برابر رطوبت و گرد و خاک ، دارای ولوم کنترل و مصرف باطری پایین

سمعک STFT

پشت گوشی و دیجیتال ، دارای ولوم کنترل ، دارای مدارات ضد فیدبک و ضد نویز ، پوسته محکم و ضد آب و گرد وخاک ، مناسب برای کم شنوایی متوسط تا شدید و 2 کاناله . دارای 3 برنامه پیش فرض صدا و قیمت مناسب .
کلینیک ارزیابی و سمعک اشراق آماده مشاوره و تجویز کلیه سمعکهای AM برای مددجویان عزیز می باشد.

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user_name
احسان ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام. من یک گوشم ۴۰ درصد از شنواییش رو از دست داده. کدوم سمعک رو پیشنهاد میدید؟
user
سمعک اشراق ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام دوست عزیز. میزان و نوع کم شنوایی شما به درستی مشخص نشده. لطفا به کلینیک تشریف بیارید تا معاینه و تجویز براتون انجام بشه.
user_name
مارال ن ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام. سمعک های این برند برای چه سنینی مناسب هستش؟
user
سمعک اشراق ۲۷ آبان ۱۳۹۹
سلام دوست عزیز. سمعک های برند A&M مدل های مختلفی داره که برای تمام سنین قابل استفاده هستن.