تعمیرات سمعک
۱۸ آذر ۱۳۹۹

سمعکها جزء وسایل الکترونیکی هستند که دارای گارانتی معتبر بوده و پس از گارانتی معمولا شرکتهای سازنده و وارد کننده 5 تا 10 سال خدمات پس از فروش و تعمیرات این سمعکها را انجام می دهند برندهای مختلف سمعکها وجود دارند که توسط چند شرکت وارد ایران می شوند ( اتیکن ، فوناک ، ویدکس ، و زیمنس ) کلینیک سمعک اشراق پس از بازدید اولیه سمعک و برای انجام بعضی از خدمات و کارهای تخصصی بر روی ان ، در صورت نیاز سمعک را به شرکت وارد کننده ارسال می کند .

مددجویان باید به این نکته توجه کنند که شرکتها مستقیما سمعک را از آنها پذیرش نمی کنند و حتما از طریق کلینیکهای شنوایی سنجی این امر باید انجام شود اما چرا ؟ 

1- مسئولیت تخصصی کلینیکها در مورد جوابگویی به بیماران
2- بررسی اولیه توسط کلینیک و تعمیرات اولیه که ممکن است دیگر نیاز به ارسال شرکت نباشد
3- تنظیمات پس از تعمیر و فیتینگ مجدد
4- تست مجدد سمعک برای این مطمعن شوند سمعک به درستی تعمیر شده است
معمولا مدت زمان تعمیر سمعک یک هفته کاری می باشد و کلینیک در سعی و تلاش است که در اسرع وقت سمعکها را به مددجویان برساند در بعضی از مواقع که مددجو سمعکش نیاز به تعمیر دارد کلینیک سمعک دیگری را به صورت موقتی در اختیار آنها قرار می دهد تا سمعک آماده شود. انواع بیمه و گارانتی های سمعک های مختلف و همچنین قیمت آن ها را می توانید در بخش قیمت سمعک مطالعه کنید.

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر
user_name
قیاثوند ۰۶ دی ۱۳۹۹
سلام من شهرستان هستم و سمعکم نیز به تعمیر داره چطور می تونم با شما هماهنگ کنم برای تعمیر سمعکم؟
user
سمعک اشراق ۰۶ دی ۱۳۹۹
سلام خدمت شما دوست عزیز با شماره ۰۹۱۹۸۳۷۵۰۸۵ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که چگونه می توانید سمعکتان را برای تعمیر ارسال کنید.