قیمت سمعک

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

قیمت انواع سمعک ها چگونه تعیین می شود؟

یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خرید یک کالا پرسیده می شود در مورد قیمت آن است و مسئله ی سمعک ها هم از این قاعده مستثنی نیست.
در تعیین قیمت سمعک ها یکی از اصلی ترین موارد، برند سمعک می باشد که بر اساس این برندها معمولاً قیمت گذاری می شود و در حال حاضر انواع سمعک ها با برندهای مختلف و همچنین قیمت های مختلف در بازار عرضه می شود.
برای مطلع شدن از قیمت دقیق سمعک ها بهتر است که به سایت هر برند مراجعه کنید و علاوه بر دیدن قیمت، مشخصات آن را هم مطالعه نمایید.

در ادامه به اختصار عوامل مهمی که قیمت سمعک را تحت تاثیر خود قرار می دهد بیان می کنیم.

قیمت سمعک

عوامل موثر در قیمت و انتخاب سمعک:

 تکنولوژی سمعک 

میزان و نوع کم شنوایی

سن فرد کم شنوا

استفاده از یک یا دو سمعک

که در ادامه به اختصار توضیح می دهیم:

تکنولوژی سمعک:
از جهت تکنولوژی سمعک ها به چهار دسته آنالوگ ،دیجیتال،دیجیتال هوشمند،هوشمند وایرلس تقسیم می شوند.
سمعک های آنالوگ بعلت داشتن تکنولوژی ساده تر جزء ارزانترین سمعکها هستند و سمعکهاس هوشمند وایرلس بعلت دارا بودن تکنولوژی و قطعات پیچیده تر جزء گرانترین سمعکها هستند. در واقع هرچه تکنولوژی سمعک بالاتر باشد بالطبع قیمت آن نیز بیشتر است.


میزان و نوع کم شنوایی:
یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت سمعک میزان و نوع کم شنوایی بیمار است. در کم شنوایی های شدید و عمیق باید از سمکهای سوپر پاور(خیلی قدرتمند) استفاده شود که انتخاب سمعک را محدود کرده و از جهت قیمت ممکن است در بعضی برندها این نوع سمعک ها گرانتر باشد. در انواع کم شنوایی،کم شنوایی انتقالی محدوده انتخاب را بالاتر برده و میتوان از سمعکهای متنوعی استفاده کرد. در کم شنوایی حسی عصبی، شکل کم شنوایی (در فرکانسهای بالا،در فرکانس های پایین،در تمامی فرکانس ها) نیز در قیمت سمعک و انتخاب تکنولوژی آن موثر باشد.

 

قیمت سمعک

سن فرد کم شنوا:
سن فرد کم شنوا نیز می تواند در تعیین قیمت سمعک موثر باشد، در کودکان و نوزادان به خاطر زبان آموزی و توانبخشی مربوط به آنها بهتر است از سمعک هایی استفاده شود که تکنولوژی بالاتری داشته باشند و طبعا قیمت آنها بالاتر می باشد، برای کسب اطلاعات در مورد سمعک کودکان به بخش مقالات مراجعه نمایید.
در افراد جوان و میانسال که دچار کم شنوایی هستند بسته به شغل و مکان های آموزشی که هستند می توان تکنولوژی مناسب را انتخاب کرد. در افراد مسن که نیاز به ارتباط ساده تری می باشند. می توان از سمعک هایی با تکنولوژی و امکانات ساده تر استفاده کرد که دارای قیمت کمتری هستند.


استفاده از یک یا دو سمعک:
با توجه به نیاز های  شنوایی بیمار اینکه فرد نیاز به یک یا دو سمعک باشد نیز باعث تعیین میزان هزینه بیمار می شود.

 

قیمت سمعک

گارانتی و خدمات پس از فروش :
هرچه میزان گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک شامل باطری رایگان و تنظیمات دوره ای رایگان بیشتر باشد می تواند قیمت سمعک را مورد تاثیر قرار دهد

 

انواع سمعک از نظر تکنولوژی:

آنالوگ: در این نوع سمعک آمپلی فایر از یک چیپ الکترونیکی تشکیل شده است و دارای امکانات تنظیم صدا و کنترل های زیر و بم می باشد این نوع مدار قابلیت پذیرش یک نوع تنظیم در هنگام ساخت را دارد.

 قابل برنامه ریزی: این نوع سمعک ها همان سمعکهای آنالوگ می باشند که تنظیمات آن به وسیله کامپیوتر انجام می شود این نوع مدار قابلیت پذیرش بیش از یک نوع برنامه را دارد

دیجیتال: در این نوع سمعک سیگنالهای الکترونیکی (آنالوگ) تبدیل به اعداد (علامت های دیجیتال) می شود سپس در قسمت پردازش تقویت و کنترل صدا دقیقا بر اساس برنامه هایی که توسط ادیولوژیت و کامپیوتر در مدار ثبت شده اعمال میگردد.

دیجیتال هوشمند: این نوع سمعک مدل جدید سمعک های دیجیتال بوده که با اضافه شدن مدارات و میکروفون های جدید و پیشرفته تر شرایط شنیداری بهتری را برای استفاده کنندگان مهیا می کند. هوشمند بودن عبارت است از دانشی که در وسایل و ماشین ها بکار رفته و می توان آنها را وادار به کارهایی کرد که در حال حاضر انسانها آن را صحیح تر و بهتر انجام می دهند.حالا این تعریف را به سمعک ارتباط دهیم .آسیب شنوایی باعث می شود قابلیت های شنوایی انسان کاهش یابد از جمله این قابلیت ها کاهش درک گفتار در حضور نویز و کاهش وضوح فرکانسی و ... می باشد .با استفاده از دانش هوشمندی و کاربرد آن در سمعک این قابلیت ها را که در انسانهایی با شنوایی طبیعی وجود دارد را می توان به افراد کم شنوا برگرداند. هوشمند وایرلس: این نوع از سمعک ها علاوه بر هوشمندی قادر هستند که با امواج بی سیم و بلوتوث به طور مستقیم با وسایل مختلف الکترونیکی (موبایل،تلویزیون و...) ارتباط برقرار کنند و باعث افزایش کیفیت شنوایی برای افراد دچار افت شنوایی شوند.

 

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی:

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی

سمعک آنالوگ از 800.000 هزار  تا  10000000میلیون  تومان
سمعک دیجیتال از  1.000.000 میلیون  تا  2.000.000 میلیون تومان
سمعک هوشمند از 2.000.000 میلیون  تا  3.000.000  میلیون  تومان
سمعک هوشمند وایرلس از 3.000.000  تومان  به بالا

 

 

انواع برندهای سمعک و قیمت های آن:

سمعک ها تأثیر بسیاری در شنوایی افراد ایجاد کرده است. بسیاری از افراد با انتخاب برندهای سمعک از کیفیت و امکانات آن ها راضی می باشند. و برندهای سمعک زیادی در دنیا موجود می باشد. که شما می توانید بر اساس اندازه و سلیقه خود آن ها را انتخاب نمایید.
با توجه به این که افراد بسیاری در دنیا وجود دارد که از مشکل کم شنوایی رنج می برند؛ و همیشه تلاش ها بر آن بوده است که راه حلی برای حل این مشکل صورت بگیرد به همین دلیل شرکت ها و سازمان های مختلفی در دنیا بر آن شدند که سمعک هایی برای حل این مشکل ابداع کنند. با حضور اولین سمعک در بازار جرقه امید بزرگی در بین افراد کم شنوا ایجاد شد. سمعک های مختلف تحت عنوان برندهای مختلف اینک در بازار وجود دارد؛ و نزدیک به یک قرن است که مورد استفاده قرار گرفته است.
سمعک های مختلفی در سراسر دنیا با قیمت های مختلف به فروش می رسد. برندهای سمعک زیادی از شرکت های مختلف موجود در نقاط مختلف دنیا تهیه و ساخته می شود. برندهای سمعک دارای ویژگی و امکانات ویژه ای می باشد. تکنولوژی های تهیه کننده این سمعک ها بسیار مخصوص است و توسط افراد خبره صورت می گیرد. از جمله برندهای سمعک می توان به سمعک فوناک و سمعک اتیکن و سمعک یونیترون و سمعک استارکی و سمعک زیمنس اشاره کرد.

 

سمعک زیمنس

 

سمعک زیمنس آلمان:
از اولین و قدیمی ترین سمعک های جهان می توان به سمعک زیمنس اشاره کرد؛ که جزء برندهای سمعک نیز می باشد. حتی این سمعک جزء اولین سمعک هایی بود که روانه بازار شد. این سمعک در شرکت زیمنس تهیه و ساخته می شود؛ که این شرکت یک شرکت معتبر در آلمان و دنیا به شمار می رود. به همین دلیل سمعک زیمنس در تمامی دنیا از اعتبار ویژه ای برخوردار است. شرکت تهیه این سمعک حساسیت خاصی در تهیه این سمعک نشان می دهند. از دیگر ویژگی های این سمعک قابلیت آپدیت شدن آن ها است. قیمت این سمعک از 2،000،000 میلیون تا 13،000،000 میلیون  تومان می باشد. این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد. تحت عنوان شرکت آذرخش می باشد؛ که در ایران فعالیت های گسترده ای دارد.

از جمله سمعک­های این شرکت می­توان به Intuis- Sirion- Orion- Cellion- pur- Insio -Silk- Motion می­توان اشاره کرد.

 

 

قیمت سمعکهای زیمنس بر اساس تکنولوژی

سمعک های پایه intuis-intuis2- sirion-orion-orion2
قیمت 2 تا 3/5 میلیون
سمعک های متوسط هوشمند  binax-1,2 primax-1,2nx
3 تا 4/5 میلیون تومان
سمعکهای پیشرفته وایرلس هوشمند 3px- 3nx
4/5 تا 6 میلیون
سمعکهای ممتاز هوشمند 5px – 5nx -7px-7nx
قیمت 6/5 تا 13 میلیون

 


سمعک اتیکن:
سمعک اتیکن محصول شرکت اتیکن جزء برندهای سمعک دنیا می باشد. این شرکت از سال 1904 کار خود را در تهیه و ساخت برندهای سمعک شروع کرد. این شرکت اهمیت بسیاری به تمامی مشتریان خود می دهد و اولویت برای آن ها مشتریان شرکت می باشد؛ و شعار آن ها این است که مردم در اولویت هستند و هدف جلب رضایت مشتری می باشد. این شرکت سمعک اتیکن را با تکنولوژی های بسیار پیشرفته و هدف مند ساخته است.
اولین سمعک اتوماتیک نیز که روانه بازار شده بود متعلق به این شرکت است. این شرکت در رده های اول تهیه برندهای سمعک قرار دارد. برندهای سمعک در سراسر دنیا جزو اولویت ها می باشد. شرکت سمعک اتیکن در کشور دانمارک شروع به فعالیت کرده است و یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه برندهای سمعک  می باشد. با توجه به امکانات عالی آن و پیشرفته ترین تکنولوژی که در آن به کار رفته است قیمت آن از 2،000،000 تومان تا 12،000،000 تومان می باشد؛ که شما با توجه به بودجه خود می توانید سمعک مورد انتخاب خود را خریداری نمایید.

قیمت سمعک های اتیکن بر اساس تکنولوژی


سمعک های پایه هوشمند get-hit. Hit pro
قیمت 2/5 میلیون تومان تا 3/5 میلیون تومان


سمعک های متوسط هوشمند Intiga-Ino-Inopro-Ria2
3/5  میلیون تومان تا 5 میلیون تومان


سمعک های پیشرفته وایرلس هوشمند
Nera2-Nera2pro- Ria2Pro- Alta2-siya2
بین 5 تا 8 میلیون تومان


سمعک های ممتاز هوشمند
OPn-siya1- Dynamosp10
12-8 میلیون تومان

از جمله سمعک های این شرکت می توان به get- hit- -Intiga-ria2pro0- ria2 - Nera2-Alta2 -Siya-opn chilli- Dynamo اشاره کرد.


سمعک فوناک


سمعک فوناک:
سمعک فوناک از دیگر برندهای سمعک است که مورد توجه و انتخاب بسیاری از افراد قرار گرفته است. سمعک فوناک توسط شرکت الکتراکستیک ای جی تهیه و ساخته می شد که بعد ها نام این شرکت به فوناک ای جی معروف شد؛ و اسم شرکت نیز بر روی سمعک ساخته شده نهادینه شد. این شرکت زمینه کاری خود را در سال 1947 میلادی شروع کرد؛ و از زمان شروع کاری آن سمعک های بسیاری تهیه و روانه بازار کرد. این شرکت در کشور سوئیس قرار دارد و یکی از شرکت های مهم این کشور محسوب می شود؛ و در بین کارکنان آن افراد بسیار خبره ای مشغول به کار هستند؛ و هدف آن ها این است که زندگی همواره جریان دارد و ما با هیچ شرایطی نباید تسلیم شویم؛ و همیشه راه حلی برای حل هر مشکل وجود دارد. این شرکت از تکنیک های ویژه ای در تهیه سمعک فوناک استفاده می کند که این تکنیک ها نیز بسیار مورد توجه افراد در تمامی نقاط دنیا قرار گرفته است. قیمت این سمعک نیز مابین 2،000،000 تومان تا 10،000،000 تومان می باشد.

از جمله سمعک­های این شرکت می­توان به Audeo- Naida-Bolero- Baseo- Tao اشاره کرد.


سمعک یونیترون


سمعک یونیترون:
از دیگر برندهای سمعک می توان به سمعک یونیترون اشاره کرد. سمعک یونیترون ابتدا در سالهای 1964 تهیه شد؛ و جزو یکی از بهترین برندهای سمعک می باشد. در کشور کانادا این سمعک تهیه و ساخته می شود. در واقع تهیه این سمعک در یکی از بهترین و موفق ترین شرکت های جهان می باشد. این شرکت در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی است. و احیاناً اگر شما بعد از تهیه این سمعک دچار مشکل شدید از شرکت های ارسال کننده این سمعک ها مشمول خدمات پس از فروش قرار خواهید گرفت. سمعک یونیترون به حدود 50 کشور در سراسر دنیا ارسال می شود؛ و قبل از ارسال آن از تست ویژه ای برای بررسی عملکرد آن استفاده شده است.
قیمت این سمعک براساس امکاناتش بسیار مناسب می باشد و در حدود 1،800،000 تومان تا 80،000،000 تومان است. شرکت ساخت این سمعک در نظر دارد که همواره کیفیت ساخت این سمعک را افزایش دهد به طوری که روزی سمعک یونیترون یکی از بهترین برندهای سمعک دنیا باشد. اگر چه هم اکنون نیز جزو برندهای  خوب سمعک  دنیا محسوب می شود.

از جمله سمعک­های این شرکت می­توان به max- moxi-Quantum، Stride، Shine اشاره کرد.

 

سمعک استارکی


سمعک استارکی:
از آن جایی که نیاز به انواع سمعک با توجه به مشکلات شنوایی در دنیا وجود دارد شرکت های مختلفی در صدد آن هستند که انواع سمعک های مختلفی را به وجود آورند. یکی از این شرکت ها شرکت استارکی بود که در سال 1967 کار خود را ابتدا با تعمیر انواع سمعک های مختلف شروع کرد. این شرکت که در شهر مینه سوتا آمریکا واقع می باشد بعد از مدتی کار در این زمینه به فکر آن افتاد که می تواند خود نوعی سمعک ویژه ای را تهیه نماید؛ که در داخل گوشی های CE1 به کار گرفته می شد. بعد از آن با توجه به علایق به وجود آمده به این نوع سمعک ها ساخت این سمعک ها افزایش یافت. این سمعک ها با قیمت های مختلفی از 2،000،000 تومان تا 12،000،000 تومان در بازار به فروش می رسد؛ که اختلاف آن ها در کیفیت می باشد. سمعک استارکی یکی از برندهای سمعک شناخته شده در دنیا است.  برندهای معروف سمعک  نسبت به بقیه سمعک ها توجه بیشتری را جذب خود کرده است. و برندهای سمعک بیشتر مورد خرید قرار می گیرد.  

از جمله سمعک­های این شرکت می­توان به x series-AMP- Tinnitus، Ignite- xino- Soundless اشاره کرد.

سمعک برنافن

سمعک برنافن:
شرکت برنافن در سال 1946 در برن سوئیس توسط هانس گلفلر (ابتدا یک شرکت ساخت تلفن بوده) که خود دچار کم شنوایی شدید شده بود تاسیس شد. هانس گلفلر و همکارانش ساخت اولین سمعک را آغاز کرده و در سال 1946 تکمیل و به بازار عرضه کرده است. تصاحب شرکت برنافن توسط ویلیام دمانت منجر به افتتاح نمایندگیهای جدید، بالا رفتن توسعه و فن آوری، و عرضه محصولات جدید و گسترش آن شد.
این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه و 500 نفر پرسنل متخصص، به عنوان یکی از شرکتهای معتبر در زمینه سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده است. وجود 70 نمایندگی در سراسر جهان به عنوان شاخصی از عملکرد وسیع و کیفیت مطلوب محصولات این شرکت می باشد. از جمله دستاوردهای این شرکت می توان به ساخت تکنولوژی پردازش صوتی Channel Free، معرفی تکنولوژی انتقال فرکانسی، و برنده جایزه برتر طراحی اروپا، اولین شرکت ارائه کننده ریموت کنترل، اشاره نمود. سمعکهای این شرکت Nevara Inzia، Carista، Saphira، Acriva، Juna، Supermia و Xterme می باشد.

سمعک سونیک

سمعک سونیک
بنیانگذاران این شرکت سه دانشمند و مهندس برجسته به نامهای دکتر توماس استکهام، دکتر داگلاس چابریس، و دکتر کارورمید که سالها بر روی چگونگی تولید صدا و پردازش آن در مغز مطالعه و تحقیق کرده و با استفاده از تکنولوژی دیجیتال و میکروچیپها، اولین سمعک کاملاً دیجیتال را در سال 1988 تولید کرده و داخل گوش افراد کم شنوا قرار دادند با گذشت سالها به طور مداوم این سمعکها از نظر تکنولوژی در حال پیشرفت بوده و با ایجاد الگوریتمهای جدید، گفتار از نویز زمینه جدا کرده و در محیطهای مختلف صدای اضافی را کاهش داده و درک بهتری را از گفتار برای کاربران فراهم نموده است. چهار اصل اساسی در طراحی این سمعکها مدنظر بوده که درک گفتار در حضور نویز، سادگی واستفاده راحت، ایجاد صدای طبیعی برای کاربر، و سبکها و شکلهای مختلف سمعک برای ایجاد جذابیت و انگیزه استفاده برای کاربران، میباشد. از سمعکهای این شرکت می توان به سمعک Enchant، Cheer، Charm، Pep و Journey اشاره کرد.

 

سمعک resound 

 

سمعک resound
در کشور دانمارک در سال 1943 توسط دکتر رودنی پرکینز از دانشگاه استنفورد تاسیس شد و امروزه بیش از 80 نمایندگی در سراسر جهان دارد. راهبرد این شرکت تحقیقات و ارائه فناوریهای جدید برای افراد کم شنوا با توجه به نیازهای آنها و برآورده کردن این نیازها می باشد. توسعه و فن آوری این شرکت به صورت مداوم در حال تغییر و پیشرفت بوده به نحوی که اولین بار تکنولوژی WDRC در سمعکها را معرفی کرده و اولین شرکتی بوده که فن آوری بی سیم 4/2 گیگاهرتز (جهت اتصال مستقیم سمعک به تلفن همراه) را ارائه کرده است و از سال 2014 تمامی محصولات خود را با Ip68 (مولفه های ضد گرد و غبار، و ضد آب و تعریق) روانه بازار کرده است. از سمعکهای این شرکت می توان به سمعک Upsmart Enya، Enzo2، Linx2، Enzo3D، Linx3D اشاره کرد.

 

سمعک ویدکس

سمعک ویدکس
این شرکت در سال 1956 توسط اریک وسترمن و کریستین تافولم در کپنهاک دانمارک تاسیس شد و جز شش شرکت برتر در دنیا در زمینه ساخت سمعک و ارتقاء تکنولوژی آن می باشد. در سال 1956 اولین محصول خود سمعک جیبی widex 561 را وارد بازار کرده و با گذشت زمان و تحقیقات گسترده، اولین سمعک قابل برنامه ریزی به نام Quattro Q8 را ساخته و در سال 1995، اولین سمعک کاملاً دیجیتال را به دنیا معرفی کرد. و در سال های بعدی تکنولوژی جدید Zen+ (جهت مدیریت وزوز) و پلتفرمهای پیشرفته ISP و فناوری بی سیم را برای استفاده کاربران، عرضه کرده است. سمعکهای این شرکت در 200 کشور دنیا ارائه شده و دارای 3800 پرسنل می باشد و جوایز مختلفی را به دلیل ایده های نو و ارائه فن آوریهای جدید در زمینه سمعک کسب کرده است. از سمعکهای این شرکت می توان به سمعک Vital، Menu، Mind، Unique، Evoke، Beyond اشاره کرد.


سمعک بلتون
این شرکت در سال 1940 بنیان نهاده شد و از این سال با کیفیت ترین و مورد اعتماد ترین سمعک ها را برای بیماران شروع به تولید کرد (Same and fayeposen) اولین مدل سمعک به نام (Belton model H) در سال 1940 در شیکاگو به بازار عرضه شده و در دهه 50 میلادی اولین نمایندگی را برای ارائه خدمات به بیماران تأسیس کرد و در این دهه اولین سمعک پشت گوشی کوچک و قدرتمند به نام Serenade و اولین سمعک داخل گوشی خود به نام Bravo را وارد بازار کرد و در سال های متمادی با گسترش تحقیقات و توسعه فناوری خود، انواع سمعک با تکنولوژی های جدید و در حال پیشرفت را برای کم کردن مشکلات افراد کم شنوا ارائه کرده و در سال 2000 میلادی توسط گروه GN خریداری شده و با اضافه شدن تکنولوژی این گروه و ارائه هر چه بهتر خدمات توانسته جوائز بین المللی زیادی را کسب کند. در حال حاضر این شرکت 1500 نمایندگی فعال در سراسر آمریکا و نمایندگی های زیادی در سراسر جهان داراست. این شرکت با تنوع زیاد محصولات خود و ساخت انواع تکنولوژی سمعک توانسته در حدالامکان نیازهای کاربران کم شنوا را برآورده کند و باعث رضایت آن ها شده است.
از جمله سمعک های این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
Beltone (bold, Boost, legend, origin, Ally, promise, Trust, Amaze)


قیمت سمعک بر اساس برند:

سمعک زیمنس از 2،000،000 تا  13،000،000 میلیون تومان
سمعک ویدکس از  1،800،000 تا  10،000،000  میلیون تومان
سمعک اتیکن از 2،000،000  تا  12،000،000  میلیون تومان
سمعک فوناک از 2،000،000 تا  10،000،000  تومان
سمعک سونیک از 2،000،000   تا  8000،000  تومان
سمعک یونیترون از 1،800،000  تا  8،000،000  تومان
سمعک استارکی از  2،000،000 تا  12،000،000 تومان
سمعک برنافن
از  2،000،000 تا  12،000،000 تومان
سمعک ریساند از  2،000،000 تا  10،000،000 تومان
سمعک بلتون از  1،800،000 تا  10،000،000 تومان

 

وضعیت بیمه ها در تهیه سمعک:
یکی دیگر از سؤال هایی که بسیار متداول است، سؤال در مورد پوشش بیمه ها در زمان خرید سمعک است و باید در جواب این سؤال بگوییم که پوشش بیمه ها به نوع بیمه ای است که شما دارید و همچنین بستگی دارد مرکزی که شما برای خرید سمعک به آن مراجعه می کنید، بیمه شما را قبول می کند یا خیر؟

بهتر است بدانیم که شما باید ابتدا سمعک مورد نظر خود را تهیه کنید و بعد از آن برای دریافت مبلغ آن از طرف بیمه خود اقدام نمایید.

از بیمه هایی که در زمینه سمعک فعالیت دارند می توان به بیمه ی خدمات درمانی، بیمه ی تأمین اجتماعی، بیمه ی خدمات درمانی نیروهای مسلح، بیمه ی پارسیان، بیمه ی شرکت نفت، بیمه ی بانک ملی، بیمه ی آسیا، بیمه ی میهن، بیمه ی نظام آسایش، بیمه ی ایران، بیمه ی البرز، بیمه ی هواپیمایی، بیمه ی سلامت، بیمه ی صدا و سیما، بیمه ی البرز، بیمه ی شهرداری، بیمه ی بانک ملت، بیمه ی بانک سپه، بیمه ی بانک تجارت و بیمه ی بانک کشاورزی اشاره کرد.

کلینیک شنوایی سمعک اشراق به منظور بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود و افراد کم شنوا با اکثر بیمه های درمانی در این زمینه همکاریهای لازم را دارد. اکثر بیمه های درمانی در ایران مبلغی از هزینه های درمان کم شنوایی را تحت پوشش خود قرار می دهند و افرادی که زیر نظر این بیمه ها هستند می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

قیمت انواع سمعک

 

تعرفه بیمه های مختلف جهت استفاده از سمعک:

تامین اجتماعی 1200.000   تومان
نیروهای مسلح    1200.000    تومان
خدمات درمانی کارکنان دولت و سلامت 880.000   تومان
شرکت نفت 1.000.000     تومان
صدا و سیما  450.000 تومان برای هرگوش

بانک ها

(ملی،سپه،تجارت،کشاورزی،ملت،صادرات)

2.000.000 تومان یک گوش و  3.000.000 تومان  دو گوش
شهرداری 450.000 تومان   برای هرگوش
هواپیمایی 250.000 تومان برای هر گوش
بیمه ایران (طبق قرارداد)  600.000  تا 2.000.000   تومان
بیمه آسیا 500.000   تومان
بیمه البرز 400.000 تومان  برای هرگوش
بیمه میهن 500.000 تومان
بیمه پارسیان  700.000   تومان
بیمه نظام آسایش   (طبق قرارداد)  500.000  تومان

 

 آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

پرسش و پاسخ "۷۲" مورد

avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۶ سن۳۳

سلام من یه گوشم ۸۰درصد شنوایی داره ویک گوش ۸۰درصد نداره و مشکل کم شنوایی گوش من به علت حلزون گوش هست که حدود ۱۲سال پیش با نظر رادیولوژیک گفتن میتونم برای یک گوشم فقط سمعک بکیرم الان میخوام سمعکم عوض کنم شما چه سمعکی پیشنهاد میدین من ۱۲سال پیش سمعک دیجیتال داشتم و داخل گوش بود و نامرئی الان میخوام مدلشو عوض کنم چه سمعکی پیشنهاد میدن وچه قیمتی ممنون

avatar

سلام میتونید سمعکتونو عوض کنید سمعک هوشمند داخل گوشی را رسیور پاور  زیمنس ویدکس یونیترون و..


avatar

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ حسین

سلام وقتتون بخیر 32 سالمه از 12 سالگی مشکل شنوایی پیدا کردم یکم قدرت درک شنواییم پایینه آخرین بار که تست گرفتم 5 سال پیش بود و تا حالا از سمعک استفاده نکردم میتونم از سمعک های نامرئی استفاده کنم ؟

avatar

سلام بستگی به مقدار وشکل کم شنوایی شما دارد باید معاینه شوید تا دقیق تر بشود تصمیم گرفت


avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۴ محمد

سلام ببخشید تعمیرات هم انجام میدین؟

avatar

سلام بله در همه شعبات تعمیرات انجام میشود


avatar

۱۳۹۸/۰۹/۲۳ سن 54سال مرد

ایا برای گوش چپ که با تشخیص پزشکان دچار سکته گوش شده و صدای صوت میدهد هفتاد درصد شنوایی را از دست داده سمعک کمک کننده هستش چه نوع سمعکی لطفا

avatar

سلام سمعکهای پشت گوشی قوی با تکنولوژی مدیریت وزوز بهترین انتخاب هستش


avatar

۱۳۹۸/۰۹/۰۳ زهرا بهرامی

باسلام حدود قیمت سمعک اتیکن hit pro الان چقدر است؟ نقدی.

avatar

سلام در حدود 3 میلیون تومان


avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ مجتبی

با سلام مادرم با 65 سال سن ،،، متاسفانه شنوایی یک گوششون شدیدا در حال کاهش هست و به قول خودش یا نمیشنوه یا صداها واضح نیست و خیلی اذیت هستند ( دکتر هم رفتند)میشه راهنمایی کنید توی رنج قیمت 2 میلیون تا سه میلیون یا نهایت 3/5 میلیون تومان ، بهترین سمعک چه مدل و چه مارکی هست؟؟ (به لحظ تکنولوژی و عمر باطری و شفافیت و وضوح صدا) ممنون میشم راهنمایی جامع کنید .

avatar

سلام سمع استراید۵۰۰ یونیترون و موزایک ۳۰ رکستون مناسب هستش


avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ پورداداش

با سلام . بنده 40 سالمه . از سال 91 برای هر دوگوشم بعلت افت شنوایی حسی عصبی و صدای وزوز ، سمعک فوناک CIC خریدم ولی بعلت شکل ظاهری که دیده میشوند زیاد نتوستم استفاده کنم . لطفا در مورد سمعک های SILK زیمنس که کاملا نامرئی هستند و نیاز به قالبگیری نیز نمیباشد . راهنمایی فرمائید که برای چه رده افت شنوایی مناسب بوده و رنج قیمت شون در چه حدی است .

avatar

سلام نامرئی بودن سمعک silk بستگی به حجم و شکل مجرای گوش شما دارد قیمت از۴.۵ به بالا


avatar

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ حسن مالمیر

سمک برای گوش چپ شنوای بسیار کم متشکرم

avatar

سلام مارکها ومدلهای مختلفی هست حضوری به نزدیکترین کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کنیدتا مدلهای مختلفی رو به شما پیشنهاد بدهند


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ محسن

با سلام آیا سمعک پشت گوشی که ظریف باشه و نیاز به ریموت نداشته باشه هست؟ یعنی تنظیم صداش روی خودش باشه؟ و آیا سمعک‌های شارژی بهترند یا باتری خور؟ کدومشون عمر بیشتری دارند؟

avatar

سلام بله هست اگر قبلا سمعک باتری خور داشتین ازاین سمعکها استفاده کنید وگرنه سمعک شارژی بهتره


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۶ نازنین

سلام من 38سالمه خام هستم حدودیازده سال پیش در حین بارداری متوجه صداهایی درگوشم شده پزشک مراجعه کردم گفتند به علت ورم زیادگردن و...استخوانچه های گوشت بالا آمده بعداززایمانم استخوانچه خاله جای اولشون برنگشتند ومن بااین صداهای که درگوشم بود ساختم تا اینکه یک سال بعد متوجه افت شنوایی ام شدم نوارگوش و...گرفتم و دوباره دوسال بعدش که امیراعلم نوارگرفتم من را برای عمل ارجاع دادند ولی بازم چون سرگیجه داشتم گفتندعمل برای شما خوب نیست و احتمال ناشنواشدنتون بیشتره. خلاصه الان بعدازده یازده سال یکی ازگوشهام 60درصدشنواییش راازدست داده ویکی دیگشون 50درصد. اکثراوقات هم داخل گوشهام خارش دارم تاحالا سمعک استفاده نکرده ام شماچه نوع سمعکی رامناسب شنوایی من معرفی میکنیدوچه مقدار شنوایی من یاسمعک پوشش داده میشه؟چه قیمتی؟.صدای تلویزیون راباسختی می‌شنوم حتی بلند باشه.وصداهای کم را اصلا نمی شنوم.حتی برای صداهای متوسط هم مشکل دارم باید نزدیک فرد باشم تا جواب بدم و یااصداازپشت تلفن راهم مشکل دارم.وفقط گوشی موبایل راحتم. میخواستم ببینم باتوجه به اینکه

avatar

سلام سمعکهای پیشرفته هوشمند وایرلس قیمت بین ۵تا ۱۲ میلیون تومان


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۲۵ مصطفی حسنی

قیمت سمعک فوق هوشمند pure 7 mx چنده؟

avatar

سلام قیمت حضوری در مطب یا تماس تلفنی اعلام میشود


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۱۱ آرزو

برای مادرم سمعک رکستون داخل گوشی تجویز کردن ولی خیلی اذیتش می کنه سن مادرم 75 ساله ممکن اصلا این مسعک مناسبش نباشه؟

avatar

سلام باید مادر شما معاینه مجدد شود تا مشکلاتش کمتر شود


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۰۹ محسن حاتمی

با عرض سلام میخوام یه سمعک خوب و مخفی برای پدرم بگیرم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

avatar

سلام سن و کم شنوایی پدر شما تعیین کننده است که پدر شما میتواند ازسمعک نامرئی استفاده کند یا خیر


avatar

۱۳۹۸/۰۷/۰۵ نیما

سلام..ببخشید قیمت سمعک insio زیمنس چنده؟ کم شنوایی ۹۰ دسی بل دارم آیا این سمعک‌ مناسب من هست؟ درک مطلب برای من مهمه. و وضوح صدای تلفن و موبایل

avatar

سلام لطفا تماس بگیرید یا حضوری در کلینیک تشریف بیاورید


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ابراهیم ابرشته

سلام خسته نباشید من یه دختر دارم ۵ سالشه کم شنوا هست گوشاش خیلی سنگینه از چه نو ع سمعکی استفاده کنم نوار گوشم دارم

avatar

سلام سمعکهای یونیترون وفوناک برای کودکان بهتره اما ازمارکهای دیگه مثل زیمنس   اتیکن و ویدکس هم میتوانید استفاده نمایید


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ افراشته

مادر من ۷۰ سال داره ۶۰ درصد شنوایی دو گوش رو نداره...قبلا از سمعک داخل گوش مارک ویدکس استفاده میکرد که راحت نبود و گمش کرد...الان میخواد مدل پشت گوشی ویدکس رو بخره ..کدوم مدل رو پیشنهاد میدید ...ایا سمعکی هست که باتری نخواد و شارژ بشه..ممنون

avatar

سلام سمعک های evokez  شارژی هستن وبا کیفیت بالا


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ Sanaz sadat

با سلام پدرم ۸۰ سالشه میخوام یه سمعک خوب براش بگیرم از مارک ویدکس که قدرت تفکیک کلماتش خوب باشه و هوشمند باشه و بتونه خوب با محیط تطبیق پیدا کنه چه مدلی بهم پیشنهاد میکنید؟

avatar

سلام سمعک یونیک۴۴۰ مناسبه


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ nrzs

با سلام وقت بخیر.هر دو گوشم افت شنوائی داره وقتی به تلویزون نگاه می کنم اگه صدایش کم باشه متوجه نمی شم وبعضی حروف عوضی می شنوم مثلا که را به می شنوم .قبلا سال 83 یه سمک داخل گوش تهیه کردم ولی تو کوشم جواب نداده وصدای زیر را نشنیدم فقط صدای بلند مثلا صدای سیگنال ماشین که با گوش خودم راحتر مشنیدم اکو شده آن را میشنیدم که خیلی ناراحت کننده بوده .به یه متخصص گوش مراجه کردم گفت چون اعصاب شنوای گوش شما از بین رفته با سمک حل نمی شه خواهش میکنم اگه سمک سراغ دارید که این مشگل حل کنه راهنمایی کنید متشکرم

avatar

سلام ازسمعکهای پیشرفته هوشمند ترجیحا ric open مشکلات شمارو کم میکنه


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ حسين كاباني ساكن پيرانشهر استان آ.غ

درخواست نمايندگي فروش دارم براي فروش در استان و اگر امكان داشته باشه براي كردستان عراق هم بفروشم ممنون ميشم بهم نمايندگي بديد و هر ضمانتي لازم باشه ميتونم تامين كنم شماره تماس

avatar

سلام خیر متاسفانه نمایندگی نمی پذیریم


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ میکائیلی

با سلام و وقت بخیر. سمعک اتیکن بهتر است یا اینترتون؟ و رنج قیمت اینترتون radi2, IIC چقدر است؟ تشکر

avatar

سلام نمی توان گفت کدام بهتر است باید گفت کدام مناسبتر برای کم شنوایی شما میباشد


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ نبی درزاده

سلام .متخصص برای خانمم سمعک تجویز کرده . با توج به قیمت بالای سمعک توان خرید را ندارم آیا امکان فروش قسطی هست؟

avatar

سلام بله امکانش هست با شماره های مطب تماس بگیرید


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۵ آوا

سلام وقتتون بخیر بنده بخاطر تولد سختی ک داشتم شنوایی گوش چپم از بین رفته گوش راستم در صد خیلی پایینی شنوایی داره از سمعکم استفاده میکنم سه سال اخیر افت ناگهانی شنوایی داشتم ک با مصرف قرص کورتون کمی از شنواییم برگشتم منتها شنواییم مثل سالهای اخیر نیست حتی نوار گوشمو با میزان شنوایی سابقم قیاس میکنن، میگن هیچ کاهشی صورت نگرفته ولی شنیدن خیلی برام سخت شده میتونستم بدون لب خوانی صحبت ها رو درک کنم. در حال حاضر بدون لب خوانی هیچ گفتاری رو درک نمیکنم واقعا برام دردسر ساز شده میشه راهنماییم کنید برای بهتر شنیدن، حداقل مثل سابق چ کاری باید انجام بدم؟ و اینکه چطور با کاهش شنوایی ک مواجه هستم نوار گوشمو میبینن میگن هیچ کاهش شنوایی صورت نگرفته حتی معاینه داخلی گوش هم انجام دادم باتشکر

avatar

سلام ازسمعکهای هوشمند پیشرفته وایرلس استفاده کنیدوازوسایل جانبی سمعک هم استفاده نمایید


avatar

۱۳۹۸/۰۶/۱۰ آوا

سلام وقت بخیر بنده کم شنوایی شدید حسی عصبی دارم گوش چپم فاقد شنواییه گوش راستم درصد خیلی پایین مکالمه طرف مقابلمو بدون لب خوانی متوجه میشدم ولی سه سال اخیر افت شنوایی ناگهانی پیدا کردم دکتر قرص کورتون برام تجویز کرده ک شنواییم برگشت اما شنیدن صحبت طرف مقابلمو بدون لب خوانی اصلا نمیتونم متوجه بشم نوار گوشمو ک نشون دادم گفتن هیچ کاهش شنوایی صورت نگرفته لطفا منو راهنمایی کنید از چه سمعکی استفاده کنم ک بتونم واضح مکالمه دیگران رو متوجه بشم مثل سابق همچنیین صحبت کردن با گوشی همراه خیلی برام مشکل شده با تشکر

avatar

سلام سمعکهای هوشمند پیشرفته وایرلس برای کم کردن مشکلات ارتباطی شما مناسب است


avatar

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ هدی

سلام وقت تون بخیر من یه سمعک بلا استفاده دارم مال پدرم هست مارکشم زیمنسِ میشه اون فروخت؟؟؟و کس دیگه ازش استفاده کنه

avatar

سلام متاسفانه خرید سمعک دست دوم نداریم


avatar

۱۳۹۸/۰۵/۰۱ یحیی

درود به شما قیمت سعک پشت پوشی signia nx 24 کاناله زیمنس مدل 2019 رئ دارین ؟ قیمت لطفن

avatar

سلام حدود قیمت این سمعک ها با قیمت دلار فعلی حول و حوش ۵ میلیون تومان می باشد


avatar

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ Maisamask

سلام میخواستم ببینم سمعک پشت گوشی دیجیتال هم اکنون محدوده قیمت چقدر میباشد

avatar

سلام حدود قیمت این سمعک ها با قیمت دلار فعلی بین ۱.۲۰۰ تا ۲.۲۰۰ میلیون


avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۴ رضوی ستم

سلام یه پسر کم شنوا دارم میخواستم درباره سمعک های هوشمند بدونم

avatar

سمعکهای پیشرفته ودارای تکنولوژی بالایی هستن که دارای شفافیت صدا می باشند


avatar

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ Erfan

سلام برای کودک ۷ ماهه چه نوع سمعکی مناسب است لطفا راهنمایی کنید۰۹۱۰۴۵۰۸۱۶۳

avatar

سلام بسته به میزان کم شنوایی پشت گوشی و فوناک یا زیمنس


avatar

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ حمید

سلام پدر من 90 سالشه دچار کم شنوایی هستند مشکلی که داریم اینکه پدرم نمیتونه سمعک نگه داره یعنی یکم تکون میخوره یا یکم سوت میکشه میندازتش چون چند سال پیش هم سمعک گرفته بود و اگه درست تو گوش قرار نمیگرفت سوت میکشید تحمل نمیکنه چه سمعکی راحتره ایتفادش

avatar

سلام سمعک پشت گوشی با قالب نرم میتونه استفاده کنند


avatar

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ محمد هوشمند

خانم بنده دچار اسیب اسکلروز هستند چه نوع سمعک مناسب ایشان می باشد

avatar

سلام با توجه به نوع کم شنوایی از اکثربرندها می توان استفاده کرد داخل گوشی بهتره


avatar

۱۳۹۸/۰۲/۰۵ محمد ابراهیمی هستم و سمعک رو برای مادر زن خودم میخوام

ایا میشه این فرد رو در داخل خانه معاینه کنید البته اجرایش رو پرداخت میکنم

avatar

سلام بله یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق ویزیت در منزل می باشد


avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ امیر

سلام میخواستم قیمت های سمعک‌های نامرئی داخل کانال رو بدونم و می‌دونم قیمتش بستگی ب میزان شنوائی داره ولی قبلن سمعک بلتون نامرئی داشتم که حدود2سال پیش گرفتم واسه یه گوشم ولی متاسفانه گمش کردم میخواستم ببینم قیمتاش حدودا چقدر هست خیلی گرونتر شده آیا میشه واسه دوتا گوشم بگیرم و اینکه قسطی هم می‌دین ؟ ممنون از پاسخ تان

avatar

سلام برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید لطفا ...بله بصورت اقساطی هم میشود در سه قسط


avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۶ محمد باقر ۴۳ سال

قیمت سمعک زیمنس مدل motion چنده ؟

avatar

سلام در حال حاضر و تاریخ روز ۴.۷۰۰ میلیون تومان


avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۴ مریم ۳۷ سالمه از تهران

با سلام حدود یکسالی داخل گوش سمت راستم صدای مانند اینکه ب آهن میزنن میشنوم دکتر هم مراجعه کردم گفتن که شنوایی گوش سمت راستم بیشتر از سمت چپمه وهمین صدا باعث میشه نتوانم صداهارو درست متوجه بشم با توجه ب اینکه چند دکتر بهم گفتن استخوانهایی گوشم چسپندگی پیدا کرده باید عمل بشه سوالم اینه اگه عمل نکنم میتونم از سمعک استفاده کنم ؟؟

avatar

سلام بله می توانید از سمعک استفاده کنید


avatar

۱۳۹۸/۰۱/۲۱ اشرفی

باسلام دختربچه۴ساله چه مارک ونوع سمعک پیشنهادمیکنیدباتشکر

avatar

سلام تعیین نوع سمعک بستگی به کم شنوایی بیمار دارد


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ محمد

با عرض سلام و احترام. میخواستم قیمت سمعک اتیکن مدلpro رو بدونم

avatar

سلام سوال شما مدل سمعک را مشخص نمی کند


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ علیرضا قدوسی.۴۲ ساله

بنده چهار ساله که منیر پیش رونده دارم و مداوم گوشم صدا میده فقط سمت چپ . الان شنواییم به ۴۵% رسیده علاوه بر صدای مزاحم چ نوع سمعکی پیش نهاد میدین برای کم شدن صدای مزاحم

avatar

سلام سمعک هوشمند با تکنولوژی بالا نیاز هست


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ اسدی22ماهه

سلام،دختری22 ماهه دارم که تازه متوجه کم شنواییش شدیم،از دوران نوزادی مایع پشت پرده گوش داشت که تحت درمان دارویی بود اولین ABR رو در 3/5 ماهگی از گوشش گرفتن که باتوجه به داشتن مایع گوش تا50 db افت شنوایی داشت که شنوایی سنج گفت احتمال داره از مایع گوشش باشه و شیش ماهه شد دوباره بيارش، ما وقتی میدیدم کودکم نسبت به صدا واکنش داره سهل انگاری کردیم و نبرديم و در21 ماهگی متوجه شدم خوب به طرف صدا برنمیگرده دوباره بردیم ABR که گفتن کم شنوایی در حد متوسط تا 50db داره و نیاز به سمعک داره، ما برای اطمینان بیشتر بردمش يه مرکز ديگه که شنوایی شناسش کاربلدتره، باز ABR گرفت که متوجه شد تا 60 و خورده اي db هم واکنش نداره حالا من چکار کنم با توجه به اینکه دخترم تو سن زبان آموزی هم هست؟ شما راهنماييم کنین. اینم بگم که دخترم همه مراحل رشدش به موقع بود و حتی میزان کلماتی که تو هر سن باید ميگفتو ادا میکرد منتها از 18 ماهگی پست رفت کرد و حتی کلماتی که ميگفت هم ديگه تکرار نمیکنه ولی الان داره يه سری کلمات جدید ميگه به علاوه بعضی از کلمات قدیمی، هنوز دوتا کلمه رو نميتونه کنار هم ترکیب کنه و بگه.

avatar

سلام سمعک به همراه گفتاردرمانی ضروریست


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ احسان سجادی /کاردانی پرتو شناسی (رادیولوژی)۳۱ساله شهر همدان .فعلا بیکار وجویای کار ///قصد یادگیری اموزش تعمیرات وساخت قالب های سمعک های گوش را دارم

با سلام بنده کاردان رادیولوژی میباشم.بیکار و جویایکار هستم.قصد یادگیری ‌‌واموزش ساخت قالبهای گوش وتعمیرات سمعک را دارم .لطفا در صورت امکان ببنده راهنمایی بفرمایید.ممنون میشوم شماره تماس..۰۹۰۳۴۶۳۳۶۶۶و۰۹۱۸۴۰۵۸۶۷۶شماره ملی۴۰۱۱۷۴۰۰۷۱تاریخ تولد۳۰/۱۲/۶۶شماره شناسنلمه ۴۶۳۳ خواهشمیکنم کمکم کنید در این مورد مساله هیلی مهمی برلی بنده میباشد هزینه مهم نیست هر چ باشد

avatar

سلام باید با شرکتهای وارد کننده سمعک تماس بگیرید


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ مهدی شیرازی

با سلام بنده از هر دو گوش مادرزادی کم شنوا و سمعک استفاده میکردم و الان ۳۲ سالمه بچگیام که پشت گوشی داشتم بعد مدتی برا گوش راستم سمعک داخل گوشی inizia 1 داشتم بعدش اتیکن گرفتم الان به مبلغ ۳ تومن که برا گوش سمت راستم استفاده میکردم (البته الان گمش کردم) ولی بدلیل خارش زیاد گوشم با دستمال کاغذی لوله شده یا گوش پاک کن میخاروندمش که باعث عفونت و پارگی شد و دکتر گفت دیگه پرده جوش نمیخوره چون دوبار پاره شده بود الانم برا چپم میترسم سمعک بگیرم چون سمعک باعث خارش بشه و نتونم خودمو کنترل کنم که با گوش پاک کن نخارونمش و باعث پارگی بشه و افت شنواییم بدتر بشه. چکار میتونم بکنم یا اصلا سمعک داخل گوش میتونم بگیرم که سمعک باعث خارش گوش نشه؟

avatar

سلام شما میتونید از سمعک پشت گوشی استفاده کنید که این مشکلات رو نداشته باشید


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ نوشین

باسلام، مناسبترین سمعک برای یک خانم ۸۷ ساله باشنوایی خیلی کم کدامست و آیا مرکزشما معاینات اولیه برای تجویز سمعکوانجام میده یااول باید شخص درمرکز دیگه ای شنوایی سنجی انجام بده؟ متشکرم.

avatar

سلام برای این سن میتوان از سمعک زیمنس،سمعک یونیترون،سمعک ویدکس مناسبه در این مرکز تمام کارهای مربوط به شنوایی وسمعک انجام میشه


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۹ مجتبی

با سلام و احترام سمعک زیمنس مدل cielo 2 cic قیمتش چقدر هست ؟

avatar

سلام ای مدل از سمعک ها دیگه تولید نمی شه و موجود نیست


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ مرد۶۲ ساله

سلام بهترین مارک سمعک برای وزوز گوش را میشه بفرمایید

avatar

سلام سمعک زیمنس و اتیکن


avatar

۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ملیکا

سلام پدرم ۷۰ سالشه سرطان روده بزرگ گرفت و بعد از شیمی درمانی خوب شد و یک عمل قلب باز انجام داد بعد از این دو برنامه کم کم کم شنوا شد و اصلا حاضر نیست بخاطر گوشش پیش دکتر بره .... حتی ما گفتیم فقط برو شستشو ولی قبول نمیکنه ... من میتونم براش سمعک بخرم که احتیاج به مشاوره نداشته باشه ....

avatar

سلاممتاسفانه خیر حتما باید ویزیت شوند تا درصد شنوایی سنجیده شود و اگر تهران هستید ویزیت در منزل هم داریم


avatar

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ زرگران

ی سمعک خوب برای مادرم که ۶۰سالشه

avatar

سلام مارک های متفاوتی از سمعک وجود دارد میتوانید از مارک های سمعک زیمنس، سمعک اتیکن، سمعک ویدکس میتوانید استفاده نمایید


avatar

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ امیر آزاد

سلام.یکی از دوستان که چهل سالشه توی بچگی اوریون گرفته وشنوایی گوش راستش رو ازدست داده،شنوایی گوش چپش هم کمه.الان چندروزه که توی گوش چپش صدای سوت میشنوه.میخواد ببینه که میتونه از سمعک نامرئی استفاده کنه؟چون خجالت میکشه که کسی سمعکش رو ببینه.چیزی موجودهست که کاملا نامرئی باشه یا لااقل خیلی کم دیده بشه؟اینکه شنواییش یک طرفه هست رو من نمیفهمم منظور چیه ولی واسه گوشی که شنوایی نداره و بر اثر اوریون اتفاق افتاده میشه با سمعک کاری کرد؟ممنون از لطف شما

avatar

سلام متاسفانه برای گوش ناشنوا نمی شود کاری کرد اما برای گوش کم شنوا سمعک داخل گوشی مناسب است


avatar

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ سعید کابلی ۳۱ ساله تبریز

سلام.میتوان سمعک رو در داخل گوش کار گذاشت.نظریه ی پزشکان شهرمون اینه که عصبهای گوش من مشکل دارن و نمیتوان در داخل گوش کار گذاشت لطفا راهنماییم کنین

avatar

سلام سمعک داخل گوش می توان گذاشت اما سمعک را نمی توان با جراحی داخل گوش قرار داد


avatar

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ Hakim

با عرض سلام من یک سمعک زیمنس silk primax گرفتم به علت دوری از دسترس به نمایندگی زیمنس نمیتونم مشکلمو رفع کنم من سمعک یکسال شده گرفتم ولی سمعکم از کار افتاده چند روزی شده فقط واسه چند دقیقه روشن میشه باز غیر فعال میشه تا چن ساعت باز همین روند تکرار میشه میدونید مشکلش چیه؟ آیا خودم میتونم درستش کنم؟

avatar

سلام نوک سمعک را تمیز کنید و باتری را عوض کنید اگر روشن نشد باید جهت تعمیر به شرکت فرستاده بشه


avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ R_SH

سلام خسته نباشید سمعک مدل تل (تل زنانه) برای یکی از نزدیکانم میخواستم یکی دو جا رفتیم ولی گفتم ندارن ایشون بخاطر اینکه گوششون عفونت میکنه نمیتونه از سمعک هایی که داخل گوش قرار میگیره استفاده کنه از کجا میتونم تهیه کنم؟ شما دارید ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

avatar

سلام قیمت سمعک استخوانی دو طرفه حدودا ۱۴ میلیون تومان میباشد که این مدل از سمعک ها یک طرفه موجود نیست


avatar

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ فروزان غلامی

سلام.من شوهرم ۲۸سالشه.سال گذشته تحت عمل جراحی تومورمغزی قرارگرفته.ازاونجایی که تومورمغزی روی عصب سه قلوصورتش تاثیرگذاشته بود.وتومور بغل گوش چپش بود.بعد عمل شنوایی گوش چپش رو کاملا از دست داد.اما باگذشت چندماه شنواییش حدود پنج تا ده درصد برگشت.سوالم اینه با سمعک میتونه شنواییش بهتربشه؟؟؟؟و شما چه سمعکی رو پیشنهاد میدید که زیاد موقع استفادش معلوم نباشه.چون که جوان هست و حس خوبی به اینکه دیگران به مشکلش پی ببرن نداره

avatar

سلام سمعک استخوانی دو طرفه حدودا ۱۳ میلیون تومان یک طرفه ارزونتره ولی موجود نیست


avatar

۱۳۹۷/۱۰/۰۲ قاسمی

سلام..من 18سالمه و مادرزادی مشکل شنوایی دارم و یه بار که به پزشک مراجعه کردم گفت وضعیتم داره بدتر میشه...به نظر شما کاشت حلزون گوش بهترین راهه برای کسی مثل من یا سمعک

avatar

سلام ابتدا سمعک اگر تاثیری نداشت
کاشت حلزون


avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۳ فرهاد ولی مهر

لطفا تماس بگیرید.

avatar

77482976
09198375085
شماره های تماس با کلینیک میباشند.


avatar

۱۳۹۷/۰۹/۰۹ سن 56سال ،هردو گوش نبزمن سمعک

سلام. اصولا سمعک پشت گوش بهتر است یا روی گوش ؟

avatar

با سلام
انتخاب نوع سمعک با توجه به نوع، میزان و شکل کم شنوایی صورت میگیرد. همچنین مواردی مانند شغل بیمار، نیازها و مهارتهای حرکتی وی و... نیز در انتخاب سمعک درنظر گرفته میشود.


avatar

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ آسیه رفیعی 34 ساله از بروجرد

من 34 سالمه و مشکل افت شنوایی از هر دوگوش دارم افت شنوایی من تقریبا 40 تا 50 دسی بل هست. سمعک دیجیتال گرفتم یکساله اما

avatar

با سلام
سوال نیمه کاره است


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۳۰ Najafi

سلام. پدرم ۸۷ سالشه گوش راستش شنوایی نداره و گوش چپش هم با سمعک قوی می شنوه . اخیرا گوشش عفونی شده و سمعکش هم درست کار نمی کنه .دکتر آخرین بار گفت باید از سمعک استخوانی استفاده کنه.اگه ممکنه به این سوال بنده پاسخ بدین با توجه به اینکه ناشنوایی ایشان بسیار عمیق هست آیا سمعک استخوانی از نظر قدرت انتقال پاسخگو هست؟ قوی ترین مدل پیشنهادی شما چیه و حدود قیمتش چنده؟ ممنون

avatar

سلام

لطفا در صورت امکان با کلینیک تماس بگیرید. چون برای انتخاب نوع سمعک و میزان قدرت سمعک مناسب برای ایشان باید نتیجه اخرین ارزیابی شنوایی ایشان بررسی شود و با توجه به آن سمعک مناسب برای ایشان تجویز گردد. به این دلیل که سمعک های استخوانی سمعک های بسیار گران قیمتی هستند و تلاش ما این است که ارزانترین و در عین حال بهترین سمعک را برای شما تجویز نماییم.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۰ امید سبحانی

با توجه به عدم وضوح شنیدن صداها آیا باید دو سمعک استفاده کنم یا یک عدد کفایت میکند ؟ شنیده ام که در صورت عدم استفاده دو عدد به مرور زمان امکان ناشنوایی مطلق در گوش بدونه سمعک وجود دارد ؟

avatar

سلام

سوالات زیادی وجود دارد از جمله سن -میزان و نوع افت شنوایی  شما و .....

برای دریافت مشاوره دقیق تماس بگیرید یا حضوری مراجعه فرمایید.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۸ محمدرضا 22

سلام من پرده یکی از گوشهام پاره شده و شنواییش روی 40 دسیبل هستش واین مشکل زیادی برای من درست کرده میخواستم بدونم میشه از سمعک استفاده کنم

avatar

سلام

بله میتوانید استفاده کنید در صورتی که گوش شما عفونت نداشته باشد و با تشخیص متخصص گوش و حلق و بینی نظر به اینکه استفاده از سمعک برای شما بلامانع است.در این موارد بهترین نوع سمعک سمعکهای open میباشد.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۶ خانم 52 ساله از تهران

بطور ناگهانی عصب گوش چپ ام آسیب دید و باعث کم شنوایی و وزوز گوش(صدای سوت و هوا) در گوش چپ شده... کلیه آزمایشات..ام آر آی و سی تی اسکن سالم بوده ولی نمیدونم مشکل صدای گوش و کم شنوایی را چگونه حل کنم و این آسیب یک بار حدود هشت سال پیش شروع شد.. ولی مجددا .. بدون هیچ دلیلی حدود یک ماه پیش صدای گوشم بیش تر شد و درصد ناشنوایی نیز نسبت به قبل بدتر شد. با مراجعه به دکتر افتخاریان و دکتر اربابی.. هیچ درمانی انجام ندادند.. اگر راهکاری پیشنهاد میکنید ممنون میشم

avatar

سلام
لطفا در مورد علت اسیب شنوایی در گوش خود بیشتر توضیح دهید که افت شنوایی شما بعلت قرارگیری در معرض نویز بوده و یا دچار سکته گوش شده اید.
اگر افت شنوایی و وزوز همراه آن بدلیل اسیب در عصب گوش شما باشد، بهترین راه کار درمانی شما که مورد تایید بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا است استفاده از سمعک دارای مدار مدیریت وزوز است
لطفا جهت مشاوره جامع وقت حضوری بگیرید.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۳ سمعك

قيمت سمعك

avatar

سلام دوست عزیز .

لطفا برای مطالعه مطلب در مورد قیمت سمعک به پوشه مربوط به قیمت سمعک در سایت مراجعه نمایید


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۳۱ مصطفی آیتی

پدرم هستند ویک گوششون کامل شنواییش از بین رفته وسمعک داشته والان اون سمعک برای گوش دیگش نمیتونه استفاده کنه وقت بدید خدمتون حضوری بیاد

avatar

سلام

لطفا برای تعین وقت با شماره های مطب تماس بگیرید .


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۳۱ محمدجواد

باعرض سلام من ۴۳سال سن دارم وشنواییم خیلی ضعیف والان هم ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنم سال۸۲سمعک گرفتم ولی دیگه سمعکه همچین خراب شده درست کارنمیکنه میخواستم ببینم الان اگه سمعک مثلا۱.۲۰۰۰۰۰تومانی بگیرم بیمه تامین اجتماعی چقدشا میده .ممنون

avatar

سلام
بیمه تامین اجتماعی طبق تعرفه تعیین شده توسط سازمان، حداکثر تا سقف 1260000 تومان کمک هزینه خرید سمعک پرداخت مینماید. لطفا قبل از اقدام به خرید به یکی از شعب بیمه مراجعه نمایید و بررسی نمایید که به شما تعلق میگیرد یا خیر.


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۸ نسترن

سلام. من 35 سالمه. 10 ساله متوجه ی کم شنوایی در هر دو گوشم شدم. متاسفانه هر سال بیشتر از قبل افت شنوایی دارم. تصمیم قطعی دارم که برای هر دو گوش سمعک بگیرم. اگه ممکنه یه مرکز سنجش شنوایی معتبر برای خرید سمعک در رشت به من معرفی کنید.

avatar

سلام
متاسفانه مرکز مشخصی در رشت نمیشناسیم که به شما معرفی کنیم.
لطفا از طریق اینترنت مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید.


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۳ حامد

سلام گوش من هر دوتاش ضعیف هستند....مثلا حرف میزنم به طور معمولی /..اونم نه این که فکر کنی بلند حرف میزنم نه....مثل بقیه معمولی حرف میزنم....مثلاا یکی پیشم باشه حرف بزنه متوجه میشم چی میگه......اما مثلا اگر کوشی موبایل من زنگ بخوره نمیتونم صداشو بشنوم....اگر گوشی پیش من باشه میشنوم..اگر پیش من نباشه اونور تر باشه یا توی اتاق بغلی باشه نمیتونم بشنوم...به نظر تون من نیاز به چه نو سعمکی دارم؟؟؟؟

avatar

سلام
مواردی که میفرمایید به صورت کلی هست نه دقیق. اینطور که بنظر میرسه دچار افت شنوایی هستید اما باید با ارزیابی کامل شنوایی مشخص شود که علت ، میزان و نوع کم شنوایی شما چگونه است تا اقدامات درمانی مناسب انجام و در صورت نیاز به سمعک، مشاوره سمعک به شما داده شود.


avatar

۱۳۹۶/۰۹/۲۴ مسعود سلطانی از اصفهان

قیمت سمعک های زیمنس آلمان

avatar

برند زیمنس  یکی از برندهای معتبر سمعک میباشد که مدلهای مختلف و همچنین قیمتهای متفاوتی دارند.


avatar

۱۳۹۶/۰۹/۱۶ علی احمدیان

میخوام یه جفت سمعک خوب برا بچه ای که ۶ سال داره و هنوز نمیتونه حرف بزنه و شنوایی تقریبا متوسط داره بگیرم مشاوره میخواستم

avatar

سلام دوست عزیز

سوالات زیادی وجود داره مثلا  اینکه آیا تا الان از هیچ سمعکی استفاده نکرده و اینکه دلیل کم شنوایی و نوع کم شنوایی ایشان چگونه است و ....

صحبت شما خیلی کلی هست برای گرفتن مشاوره دقیق با ما تماس بگیرید.


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۲۲ علی /سن حدود70سال

ازیک سمعکoticonاستفاده میکنم.باچه ماده یی میتوان انرا تمیزوجرمگیری کرد .متشکرم

avatar

سمعک شما داخل گوشی است یا پشت گوشی؟


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۲۱ عغر

سلام من یه گوشم ضغیف شده یعنی اعصاب گوشم ضعیف شده ایا می توانم کاشت حلزون کنم یا سمعک خوبه

avatar

شما کاندید کاشت حلزون نمیباشید و اگر ناشنوای یک طرفه باشید سمعک مناسب شما نیست و اگر کم شنوای یک طرفه باشید میتوانید از سمعک استفاده کنید.


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۰۴ شایان

سلام و عرض خسته نباشید، بنده از خدمتتون یه سوال داشتم اونم اینه که 10 سال پیش دکترا به علت بیماری پدرم گوش سمت چپ ایشون رو به طور کامل تخلیه کردن و فقط گوش سمت راستشون میشنید و بعد یک سال به خاطر کم شنوایی که ناشی از اعصاب بود دکتر سمکع تجویز کرد و الان از سمعک های آنالوگ معمولی استفاده میکنن و با اینکه درجه سمعک رو آخر گذاشتن ولی باز ضعیف میشنون و وقتی سمعک رو در میارن اصلا نمیشنون و باید داد بزنی تا متوجه بشن حالا میخواستم بدونم سمعکی وجود داره که شنوایی ایشون رو بهتر کنه ،به لحاظ مالی اصلا مشگلی نیست و هر نوع سمعکی رو میتونم خریداری کنم (سن پدرم 57 سال هستش). ممنون

avatar

باسلام.لطفا تست شنوایی بیمار رو برای ما تلگرام کنید تا بهتر راهنماییتون کنم


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۰۳ سارا آزاد

من دختری ۳۲ساله هستم و کم شنوایی حسی عصبی در حد ۴۰درصد هر دو طرف دارم. از مارک زیمنس بهترین نوع سمعک برای من کدام مدل و با چه قیمتی مناسبتر است؟

avatar

با سلام لطفا تست شنوایی خود را برای ما تلگرام کنید تا شما را دقیق راهنمایی کنم


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۲۱ یکتا

سلام می خواهم با توجه به نوار گوش سمعک بخرم سمعک های هوشمند امواج دارند ضرر ندارند ؟

avatar

سلام.سمعکها امواج ندارند و مضر نمیباشند


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۱۹ محمد قمچیلی

سلام فرزند من کم شنوایی شدید دارد abr روی 95 دسیبل جواب گرفته در هر دو گوش و تست رفتاری هم گوش راست 20 درصدد و گوش چپ 10 درصد چی سمعکی بچه من احتیاج دارد

avatar

سلام فرزند شما چند سالشه ؟بهترین سمعک naida ازشرکت فوناک همرا با کلاس گفتار درمانی میباشد واگر بعد از 6 ماه در گفتار پیشترفت نداشت کاندید کاشت حلزون میشود.این در صورتی است که کودک شما 90% افت شنوایی داشته باشد.


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ف س ۲۳ساله از مشهد

سلام من یه گوشم نمیشنوه پیش دکتر رفتم گفت ب علت مریضی ب نام عریون در کودکی عصب گوشم اسییب دیده خواستم بپرسم من میتونم از سمعک استفاده کنم

avatar

اگر ناشنوایی یکطرفه باشد خیر


جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید