قیمت سمعک

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

قیمت انواع سمعک ها چگونه تعیین می شود؟

یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خرید یک کالا پرسیده می شود در مورد قیمت آن است و مسئله ی سمعک ها هم از این قاعده مستثنی نیست.
در تعیین قیمت سمعک ها یکی از اصلی ترین موارد، برند سمعک می باشد که بر اساس این برندها معمولاً قیمت گذاری می شود و در حال حاضر انواع سمعک ها با برندهای مختلف و همچنین قیمت های مختلف در بازار عرضه می شود.
برای مطلع شدن از قیمت دقیق سمعک ها بهتر است که به سایت هر برند مراجعه کنید و علاوه بر دیدن قیمت، مشخصات آن را هم مطالعه نمایید.

در ادامه به اختصار عوامل مهمی که قیمت سمعک را تحت تاثیر خود قرار می دهد بیان می کنیم.

قیمت سمعک

عوامل موثر در قیمت و انتخاب سمعک:

 تکنولوژی سمعک 

میزان و نوع کم شنوایی

سن فرد کم شنوا

استفاده از یک یا دو سمعک

که در ادامه به اختصار توضیح می دهیم:

 

تکنولوژی سمعک:
از جهت تکنولوژی سمعک ها به چهار دسته آنالوگ ،دیجیتال،دیجیتال هوشمند،هوشمند وایرلس تقسیم می شوند.
سمعک های آنالوگ بعلت داشتن تکنولوژی ساده تر جزء ارزانترین سمعکها هستند و سمعکهاس هوشمند وایرلس بعلت دارا بودن تکنولوژی و قطعات پیچیده تر جزء گرانترین سمعکها هستند. در واقع هرچه تکنولوژی سمعک بالاتر باشد بالطبع قیمت آن نیز بیشتر است.


میزان و نوع کم شنوایی:
یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت سمعک میزان و نوع کم شنوایی بیمار است. در کم شنوایی های شدید و عمیق باید از سمکهای سوپر پاور(خیلی قدرتمند) استفاده شود که انتخاب سمعک را محدود کرده و از جهت قیمت ممکن است در بعضی برندها این نوع سمعک ها گرانتر باشد. در انواع کم شنوایی،کم شنوایی انتقالی محدوده انتخاب را بالاتر برده و میتوان از سمعکهای متنوعی استفاده کرد. در کم شنوایی حسی عصبی، شکل کم شنوایی (در فرکانسهای بالا،در فرکانس های پایین،در تمامی فرکانس ها) نیز در قیمت سمعک و انتخاب تکنولوژی آن موثر باشد.


سن فرد کم شنوا:
سن فرد کم شنوا نیز می تواند در تعیین قیمت سمعک موثر باشد، در کودکان و نوزادان به خاطر زبان آموزی و توانبخشی مربوط به آنها بهتر است از سمعک هایی استفاده شود که تکنولوژی بالاتری داشته باشند و طبعا قیمت آنها بالاتر می باشد، برای کسب اطلاعات در مورد سمعک کودکان به بخش مقالات مراجعه نمایید.
در افراد جوان و میانسال که دچار کم شنوایی هستند بسته به شغل و مکان های آموزشی که هستند می توان تکنولوژی مناسب را انتخاب کرد. در افراد مسن که نیاز به ارتباط ساده تری می باشند. می توان از سمعک هایی با تکنولوژی و امکانات ساده تر استفاده کرد که دارای قیمت کمتری هستند.


استفاده از یک یا دو سمعک:
با توجه به نیاز های  شنوایی بیمار اینکه فرد نیاز به یک یا دو سمعک باشد نیز باعث تعیین میزان هزینه بیمار می شود.

 

قیمت سمعک

گارانتی و خدمات پس از فروش :
هرچه میزان گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک شامل باطری رایگان و تنظیمات دوره ای رایگان بیشتر باشد می تواند قیمت سمعک را مورد تاثیر قرار دهد

 

انواع سمعک از نظر تکنولوژی:

آنالوگ: در این نوع سمعک آمپلی فایر از یک چیپ الکترونیکی تشکیل شده است و دارای امکانات تنظیم صدا و کنترل های زیر و بم می باشد این نوع مدار قابلیت پذیرش یک نوع تنظیم در هنگام ساخت را دارد.

 قابل برنامه ریزی: این نوع سمعک ها همان سمعکهای آنالوگ می باشند که تنظیمات آن به وسیله کامپیوتر انجام می شود این نوع مدار قابلیت پذیرش بیش از یک نوع برنامه را دارد

دیجیتال: در این نوع سمعک سیگنالهای الکترونیکی (آنالوگ) تبدیل به اعداد (علامت های دیجیتال) می شود سپس در قسمت پردازش تقویت و کنترل صدا دقیقا بر اساس برنامه هایی که توسط ادیولوژیت و کامپیوتر در مدار ثبت شده اعمال میگردد.

دیجیتال هوشمند: این نوع سمعک مدل جدید سمعک های دیجیتال بوده که با اضافه شدن مدارات و میکروفون های جدید و پیشرفته تر شرایط شنیداری بهتری را برای استفاده کنندگان مهیا می کند. هوشمند بودن عبارت است از دانشی که در وسایل و ماشین ها بکار رفته و می توان آنها را وادار به کارهایی کرد که در حال حاضر انسانها آن را صحیح تر و بهتر انجام می دهند.حالا این تعریف را به سمعک ارتباط دهیم .آسیب شنوایی باعث می شود قابلیت های شنوایی انسان کاهش یابد از جمله این قابلیت ها کاهش درک گفتار در حضور نویز و کاهش وضوح فرکانسی و ... می باشد .با استفاده از دانش هوشمندی و کاربرد آن در سمعک این قابلیت ها را که در انسانهایی با شنوایی طبیعی وجود دارد را می توان به افراد کم شنوا برگرداند. هوشمند وایرلس: این نوع از سمعک ها علاوه بر هوشمندی قادر هستند که با امواج بی سیم و بلوتوث به طور مستقیم با وسایل مختلف الکترونیکی (موبایل،تلویزیون و...) ارتباط برقرار کنند و باعث افزایش کیفیت شنوایی برای افراد دچار افت شنوایی شوند.

 

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی:

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی

سمعک آنالوگ از 500000  تا  700000  تومان
سمعک دیجیتال از  700000   تا  1200000  تومان
سمعک هوشمند از 1200000  تا  1700000  تومان
سمعک هوشمند وایرلس از 1700000  تومان  به بالا

 

 

انواع برندهای سمعک و قیمت های آن:

سمعک ها تأثیر بسیاری در شنوایی افراد ایجاد کرده است. بسیاری از افراد با انتخاب برندهای سمعک از کیفیت و امکانات آن ها راضی می باشند. و برندهای سمعک زیادی در دنیا موجود می باشد. که شما می توانید بر اساس اندازه و سلیقه خود آن ها را انتخاب نمایید.
با توجه به این که افراد بسیاری در دنیا وجود دارد که از مشکل کم شنوایی رنج می برند؛ و همیشه تلاش ها بر آن بوده است که راه حلی برای حل این مشکل صورت بگیرد به همین دلیل شرکت ها و سازمان های مختلفی در دنیا بر آن شدند که سمعک هایی برای حل این مشکل ابداع کنند. با حضور اولین سمعک در بازار جرقه امید بزرگی در بین افراد کم شنوا ایجاد شد. سمعک های مختلف تحت عنوان برندهای مختلف اینک در بازار وجود دارد؛ و نزدیک به یک قرن است که مورد استفاده قرار گرفته است.
سمعک های مختلفی در سراسر دنیا با قیمت های مختلف به فروش می رسد. برندهای سمعک زیادی از شرکت های مختلف موجود در نقاط مختلف دنیا تهیه و ساخته می شود. برندهای سمعک دارای ویژگی و امکانات ویژه ای می باشد. تکنولوژی های تهیه کننده این سمعک ها بسیار مخصوص است و توسط افراد خبره صورت می گیرد. از جمله برندهای سمعک می توان به سمعک فوناک و سمعک اتیکن و سمعک یونیترون و سمعک استارکی و سمعک زیمنس اشاره کرد.


قیمت سمعک


سمعک زیمنس آلمان:
از اولین و قدیمی ترین سمعک های جهان می توان به سمعک زیمنس اشاره کرد؛ که جزء برندهای سمعک نیز می باشد. حتی این سمعک جزء اولین سمعک هایی بود که روانه بازار شد. این سمعک در شرکت زیمنس تهیه و ساخته می شود؛ که این شرکت یک شرکت معتبر در آلمان و دنیا به شمار می رود. به همین دلیل سمعک زیمنس در تمامی دنیا از اعتبار ویژه ای برخوردار است. شرکت تهیه این سمعک حساسیت خاصی در تهیه این سمعک نشان می دهند. از دیگر ویژگی های این سمعک قابلیت آپدیت شدن آن ها است. قیمت این سمعک از 1،000،000 میلیون تا 14،000،000 میلیون  تومان می باشد. این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد. تحت عنوان شرکت آذرخش می باشد؛ که در ایران فعالیت های گسترده ای دارد.


قیمت انواع سمعک


سمعک اتیکن:
سمعک اتیکن محصول شرکت اتیکن جزء برندهای سمعک دنیا می باشد. این شرکت از سال 1904 کار خود را در تهیه و ساخت برندهای سمعک شروع کرد. این شرکت اهمیت بسیاری به تمامی مشتریان خود می دهد و اولویت برای آن ها مشتریان شرکت می باشد؛ و شعار آن ها این است که مردم در اولویت هستند و هدف جلب رضایت مشتری می باشد. این شرکت سمعک اتیکن را با تکنولوژی های بسیار پیشرفته و هدف مند ساخته است.
اولین سمعک اتوماتیک نیز که روانه بازار شده بود متعلق به این شرکت است. این شرکت در رده های اول تهیه برندهای سمعک قرار دارد. برندهای سمعک در سراسر دنیا جزو اولویت ها می باشد. شرکت سمعک اتیکن در کشور دانمارک شروع به فعالیت کرده است و یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه برندهای سمعک  می باشد. با توجه به امکانات عالی آن و پیشرفته ترین تکنولوژی که در آن به کار رفته است قیمت آن از 600،000 تومان تا 10،000،000 تومان می باشد؛ که شما با توجه به بودجه خود می توانید سمعک مورد انتخاب خود را خریداری نمایید.


سمعک


سمعک فوناک:
سمعک فوناک از دیگر برندهای سمعک است که مورد توجه و انتخاب بسیاری از افراد قرار گرفته است. سمعک فوناک توسط شرکت الکتراکستیک ای جی تهیه و ساخته می شد که بعد ها نام این شرکت به فوناک ای جی معروف شد؛ و اسم شرکت نیز بر روی سمعک ساخته شده نهادینه شد. این شرکت زمینه کاری خود را در سال 1947 میلادی شروع کرد؛ و از زمان شروع کاری آن سمعک های بسیاری تهیه و روانه بازار کرد. این شرکت در کشور سوئیس قرار دارد و یکی از شرکت های مهم این کشور محسوب می شود؛ و در بین کارکنان آن افراد بسیار خبره ای مشغول به کار هستند؛ و هدف آن ها این است که زندگی همواره جریان دارد و ما با هیچ شرایطی نباید تسلیم شویم؛ و همیشه راه حلی برای حل هر مشکل وجود دارد. این شرکت از تکنیک های ویژه ای در تهیه سمعک فوناک استفاده می کند که این تکنیک ها نیز بسیار مورد توجه افراد در تمامی نقاط دنیا قرار گرفته است. قیمت این سمعک نیز مابین 1،000،000 تومان تا 9،000،000 می باشد.سمعک یونیترون:
از دیگر برندهای سمعک می توان به سمعک یونیترون اشاره کرد. سمعک یونیترون ابتدا در سالهای 1964 تهیه شد؛ و جزو یکی از بهترین برندهای سمعک می باشد. در کشور کانادا این سمعک تهیه و ساخته می شود. در واقع تهیه این سمعک در یکی از بهترین و موفق ترین شرکت های جهان می باشد. این شرکت در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی است. و احیاناً اگر شما بعد از تهیه این سمعک دچار مشکل شدید از شرکت های ارسال کننده این سمعک ها مشمول خدمات پس از فروش قرار خواهید گرفت. سمعک یونیترون به حدود 50 کشور در سراسر دنیا ارسال می شود؛ و قبل از ارسال آن از تست ویژه ای برای بررسی عملکرد آن استفاده شده است.
قیمت این سمعک براساس امکاناتش بسیار مناسب می باشد و در حدود 1،000،000 تومان تا 7،000،000 تومان است. شرکت ساخت این سمعک در نظر دارد که همواره کیفیت ساخت این سمعک را افزایش دهد به طوری که روزی سمعک یونیترون یکی از بهترین برندهای سمعک دنیا باشد. اگر چه هم اکنون نیز جزو برندهای  خوب سمعک  دنیا محسوب می شود.6


سمعک استارکی:
از آن جایی که نیاز به انواع سمعک با توجه به مشکلات شنوایی در دنیا وجود دارد شرکت های مختلفی در صدد آن هستند که انواع سمعک های مختلفی را به وجود آورند. یکی از این شرکت ها شرکت استارکی بود که در سال 1967 کار خود را ابتدا با تعمیر انواع سمعک های مختلف شروع کرد. این شرکت که در شهر مینه سوتا آمریکا واقع می باشد بعد از مدتی کار در این زمینه به فکر آن افتاد که می تواند خود نوعی سمعک ویژه ای را تهیه نماید؛ که در داخل گوشی های CE1 به کار گرفته می شد. بعد از آن با توجه به علایق به وجود آمده به این نوع سمعک ها ساخت این سمعک ها افزایش یافت. این سمعک ها با قیمت های مختلفی از 1،000،000 تومان تا 10،000،000 تومان در بازار به فروش می رسد؛ که اختلاف آن ها در کیفیت می باشد. سمعک استارکی یکی از برندهای سمعک شناخته شده در دنیا است.  برندهای معروف سمعک  نسبت به بقیه سمعک ها توجه بیشتری را جذب خود کرده است. و برندهای سمعک بیشتر مورد خرید قرار می گیرد.  

قیمت سمعک بر اساس برند:

سمعک زیمنس از 1400000 تا  13000000  تومان
سمعک ویدکس از  1600000 تا  7000000  تومان
سمعک ایتکن از 800000  تا  12000000  تومان
سمعک فوناک از 1500000 تا  9000000  تومان
سمعک سونیک از 1400000   تا  6000000  تومان
سمعک یونیترون از 800000  تا  7000000  تومان
سمعک استارکی از  1400000 تا  8000000 تومان

 

وضعیت بیمه ها در تهیه سمعک:
یکی دیگر از سؤال هایی که بسیار متداول است، سؤال در مورد پوشش بیمه ها در زمان خرید سمعک است و باید در جواب این سؤال بگوییم که پوشش بیمه ها به نوع بیمه ای است که شما دارید و همچنین بستگی دارد مرکزی که شما برای خرید سمعک به آن مراجعه می کنید، بیمه شما را قبول می کند یا خیر؟

بهتر است بدانیم که شما باید ابتدا سمعک مورد نظر خود را تهیه کنید و بعد از آن برای دریافت مبلغ آن از طرف بیمه خود اقدام نمایید.

از بیمه هایی که در زمینه سمعک فعالیت دارند می توان به بیمه ی خدمات درمانی، بیمه ی تأمین اجتماعی، بیمه ی خدمات درمانی نیروهای مسلح، بیمه ی پارسیان، بیمه ی شرکت نفت، بیمه ی بانک ملی، بیمه ی آسیا، بیمه ی میهن، بیمه ی نظام آسایش، بیمه ی ایران، بیمه ی البرز، بیمه ی هواپیمایی، بیمه ی سلامت، بیمه ی صدا و سیما، بیمه ی البرز، بیمه ی شهرداری، بیمه ی بانک ملت، بیمه ی بانک سپه، بیمه ی بانک تجارت و بیمه ی بانک کشاورزی اشاره کرد.

کلینیک شنوایی سمعک اشراق به منظور بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود و افراد کم شنوا با اکثر بیمه های درمانی در این زمینه همکاریهای لازم را دارد. اکثر بیمه های درمانی در ایران مبلغی از هزینه های درمان کم شنوایی را تحت پوشش خود قرار می دهند و افرادی که زیر نظر این بیمه ها هستند می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 

تعرفه بیمه های مختلف جهت استفاده از سمعک:

تامین اجتماعی 1200.000   تومان
نیروهای مسلح    1200.000    تومان
خدمات درمانی کارکنان دولت و سلامت 880.000   تومان
شرکت نفت 1.000.000     تومان
صدا و سیما  450.000 تومان برای هرگوش

بانک ها

(ملی،سپه،تجارت،کشاورزی،ملت،صادرات)

2.000.000 تومان یک گوش و  3.000.000 تومان  دو گوش
شهرداری 450.000 تومان   برای هرگوش
هواپیمایی 250.000 تومان برای هر گوش
بیمه ایران (طبق قرارداد)  600.000  تا 2.000.000   تومان
بیمه آسیا 500.000   تومان
بیمه البرز 400.000 تومان  برای هرگوش
بیمه میهن 500.000 تومان
بیمه پارسیان  700.000   تومان
بیمه نظام آسایش   (طبق قرارداد)  500.000  تومان

 

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

پرسش و پاسخ "۲۱" مورد

avatar

۱۳۹۷/۰۹/۱۳ فرهاد ولی مهر

لطفا تماس بگیرید.

avatar

77482976
09198375085
شماره های تماس با کلینیک میباشند.


avatar

۱۳۹۷/۰۹/۰۹ سن 56سال ،هردو گوش نبزمن سمعک

سلام. اصولا سمعک پشت گوش بهتر است یا روی گوش ؟

avatar

با سلام
انتخاب نوع سمعک با توجه به نوع، میزان و شکل کم شنوایی صورت میگیرد. همچنین مواردی مانند شغل بیمار، نیازها و مهارتهای حرکتی وی و... نیز در انتخاب سمعک درنظر گرفته میشود.


avatar

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ آسیه رفیعی 34 ساله از بروجرد

من 34 سالمه و مشکل افت شنوایی از هر دوگوش دارم افت شنوایی من تقریبا 40 تا 50 دسی بل هست. سمعک دیجیتال گرفتم یکساله اما

avatar

با سلام
سوال نیمه کاره است


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۳۰ Najafi

سلام. پدرم ۸۷ سالشه گوش راستش شنوایی نداره و گوش چپش هم با سمعک قوی می شنوه . اخیرا گوشش عفونی شده و سمعکش هم درست کار نمی کنه .دکتر آخرین بار گفت باید از سمعک استخوانی استفاده کنه.اگه ممکنه به این سوال بنده پاسخ بدین با توجه به اینکه ناشنوایی ایشان بسیار عمیق هست آیا سمعک استخوانی از نظر قدرت انتقال پاسخگو هست؟ قوی ترین مدل پیشنهادی شما چیه و حدود قیمتش چنده؟ ممنون

avatar

سلام

لطفا در صورت امکان با کلینیک تماس بگیرید. چون برای انتخاب نوع سمعک و میزان قدرت سمعک مناسب برای ایشان باید نتیجه اخرین ارزیابی شنوایی ایشان بررسی شود و با توجه به آن سمعک مناسب برای ایشان تجویز گردد. به این دلیل که سمعک های استخوانی سمعک های بسیار گران قیمتی هستند و تلاش ما این است که ارزانترین و در عین حال بهترین سمعک را برای شما تجویز نماییم.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۱۰ امید سبحانی

با توجه به عدم وضوح شنیدن صداها آیا باید دو سمعک استفاده کنم یا یک عدد کفایت میکند ؟ شنیده ام که در صورت عدم استفاده دو عدد به مرور زمان امکان ناشنوایی مطلق در گوش بدونه سمعک وجود دارد ؟

avatar

سلام

سوالات زیادی وجود دارد از جمله سن -میزان و نوع افت شنوایی  شما و .....

برای دریافت مشاوره دقیق تماس بگیرید یا حضوری مراجعه فرمایید.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۸ محمدرضا 22

سلام من پرده یکی از گوشهام پاره شده و شنواییش روی 40 دسیبل هستش واین مشکل زیادی برای من درست کرده میخواستم بدونم میشه از سمعک استفاده کنم

avatar

سلام

بله میتوانید استفاده کنید در صورتی که گوش شما عفونت نداشته باشد و با تشخیص متخصص گوش و حلق و بینی نظر به اینکه استفاده از سمعک برای شما بلامانع است.در این موارد بهترین نوع سمعک سمعکهای open میباشد.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۶ خانم 52 ساله از تهران

بطور ناگهانی عصب گوش چپ ام آسیب دید و باعث کم شنوایی و وزوز گوش(صدای سوت و هوا) در گوش چپ شده... کلیه آزمایشات..ام آر آی و سی تی اسکن سالم بوده ولی نمیدونم مشکل صدای گوش و کم شنوایی را چگونه حل کنم و این آسیب یک بار حدود هشت سال پیش شروع شد.. ولی مجددا .. بدون هیچ دلیلی حدود یک ماه پیش صدای گوشم بیش تر شد و درصد ناشنوایی نیز نسبت به قبل بدتر شد. با مراجعه به دکتر افتخاریان و دکتر اربابی.. هیچ درمانی انجام ندادند.. اگر راهکاری پیشنهاد میکنید ممنون میشم

avatar

سلام
لطفا در مورد علت اسیب شنوایی در گوش خود بیشتر توضیح دهید که افت شنوایی شما بعلت قرارگیری در معرض نویز بوده و یا دچار سکته گوش شده اید.
اگر افت شنوایی و وزوز همراه آن بدلیل اسیب در عصب گوش شما باشد، بهترین راه کار درمانی شما که مورد تایید بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا است استفاده از سمعک دارای مدار مدیریت وزوز است
لطفا جهت مشاوره جامع وقت حضوری بگیرید.


avatar

۱۳۹۷/۰۶/۰۳ سمعك

قيمت سمعك

avatar

سلام دوست عزیز .

لطفا برای مطالعه مطلب در مورد قیمت سمعک به پوشه مربوط به قیمت سمعک در سایت مراجعه نمایید


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۳۱ مصطفی آیتی

پدرم هستند ویک گوششون کامل شنواییش از بین رفته وسمعک داشته والان اون سمعک برای گوش دیگش نمیتونه استفاده کنه وقت بدید خدمتون حضوری بیاد

avatar

سلام

لطفا برای تعین وقت با شماره های مطب تماس بگیرید .


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۳۱ محمدجواد

باعرض سلام من ۴۳سال سن دارم وشنواییم خیلی ضعیف والان هم ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنم سال۸۲سمعک گرفتم ولی دیگه سمعکه همچین خراب شده درست کارنمیکنه میخواستم ببینم الان اگه سمعک مثلا۱.۲۰۰۰۰۰تومانی بگیرم بیمه تامین اجتماعی چقدشا میده .ممنون

avatar

سلام
بیمه تامین اجتماعی طبق تعرفه تعیین شده توسط سازمان، حداکثر تا سقف 1260000 تومان کمک هزینه خرید سمعک پرداخت مینماید. لطفا قبل از اقدام به خرید به یکی از شعب بیمه مراجعه نمایید و بررسی نمایید که به شما تعلق میگیرد یا خیر.


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۸ نسترن

سلام. من 35 سالمه. 10 ساله متوجه ی کم شنوایی در هر دو گوشم شدم. متاسفانه هر سال بیشتر از قبل افت شنوایی دارم. تصمیم قطعی دارم که برای هر دو گوش سمعک بگیرم. اگه ممکنه یه مرکز سنجش شنوایی معتبر برای خرید سمعک در رشت به من معرفی کنید.

avatar

سلام
متاسفانه مرکز مشخصی در رشت نمیشناسیم که به شما معرفی کنیم.
لطفا از طریق اینترنت مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید.


avatar

۱۳۹۷/۰۵/۲۳ حامد

سلام گوش من هر دوتاش ضعیف هستند....مثلا حرف میزنم به طور معمولی /..اونم نه این که فکر کنی بلند حرف میزنم نه....مثل بقیه معمولی حرف میزنم....مثلاا یکی پیشم باشه حرف بزنه متوجه میشم چی میگه......اما مثلا اگر کوشی موبایل من زنگ بخوره نمیتونم صداشو بشنوم....اگر گوشی پیش من باشه میشنوم..اگر پیش من نباشه اونور تر باشه یا توی اتاق بغلی باشه نمیتونم بشنوم...به نظر تون من نیاز به چه نو سعمکی دارم؟؟؟؟

avatar

سلام
مواردی که میفرمایید به صورت کلی هست نه دقیق. اینطور که بنظر میرسه دچار افت شنوایی هستید اما باید با ارزیابی کامل شنوایی مشخص شود که علت ، میزان و نوع کم شنوایی شما چگونه است تا اقدامات درمانی مناسب انجام و در صورت نیاز به سمعک، مشاوره سمعک به شما داده شود.


avatar

۱۳۹۶/۰۹/۲۴ مسعود سلطانی از اصفهان

قیمت سمعک های زیمنس آلمان

avatar

برند زیمنس  یکی از برندهای معتبر سمعک میباشد که مدلهای مختلف و همچنین قیمتهای متفاوتی دارند.


avatar

۱۳۹۶/۰۹/۱۶ علی احمدیان

میخوام یه جفت سمعک خوب برا بچه ای که ۶ سال داره و هنوز نمیتونه حرف بزنه و شنوایی تقریبا متوسط داره بگیرم مشاوره میخواستم

avatar

سلام دوست عزیز

سوالات زیادی وجود داره مثلا  اینکه آیا تا الان از هیچ سمعکی استفاده نکرده و اینکه دلیل کم شنوایی و نوع کم شنوایی ایشان چگونه است و ....

صحبت شما خیلی کلی هست برای گرفتن مشاوره دقیق با ما تماس بگیرید.


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۲۲ علی /سن حدود70سال

ازیک سمعکoticonاستفاده میکنم.باچه ماده یی میتوان انرا تمیزوجرمگیری کرد .متشکرم

avatar

سمعک شما داخل گوشی است یا پشت گوشی؟


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۲۱ عغر

سلام من یه گوشم ضغیف شده یعنی اعصاب گوشم ضعیف شده ایا می توانم کاشت حلزون کنم یا سمعک خوبه

avatar

شما کاندید کاشت حلزون نمیباشید و اگر ناشنوای یک طرفه باشید سمعک مناسب شما نیست و اگر کم شنوای یک طرفه باشید میتوانید از سمعک استفاده کنید.


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۰۴ شایان

سلام و عرض خسته نباشید، بنده از خدمتتون یه سوال داشتم اونم اینه که 10 سال پیش دکترا به علت بیماری پدرم گوش سمت چپ ایشون رو به طور کامل تخلیه کردن و فقط گوش سمت راستشون میشنید و بعد یک سال به خاطر کم شنوایی که ناشی از اعصاب بود دکتر سمکع تجویز کرد و الان از سمعک های آنالوگ معمولی استفاده میکنن و با اینکه درجه سمعک رو آخر گذاشتن ولی باز ضعیف میشنون و وقتی سمعک رو در میارن اصلا نمیشنون و باید داد بزنی تا متوجه بشن حالا میخواستم بدونم سمعکی وجود داره که شنوایی ایشون رو بهتر کنه ،به لحاظ مالی اصلا مشگلی نیست و هر نوع سمعکی رو میتونم خریداری کنم (سن پدرم 57 سال هستش). ممنون

avatar

باسلام.لطفا تست شنوایی بیمار رو برای ما تلگرام کنید تا بهتر راهنماییتون کنم


avatar

۱۳۹۶/۰۸/۰۳ سارا آزاد

من دختری ۳۲ساله هستم و کم شنوایی حسی عصبی در حد ۴۰درصد هر دو طرف دارم. از مارک زیمنس بهترین نوع سمعک برای من کدام مدل و با چه قیمتی مناسبتر است؟

avatar

با سلام لطفا تست شنوایی خود را برای ما تلگرام کنید تا شما را دقیق راهنمایی کنم


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۲۱ یکتا

سلام می خواهم با توجه به نوار گوش سمعک بخرم سمعک های هوشمند امواج دارند ضرر ندارند ؟

avatar

سلام.سمعکها امواج ندارند و مضر نمیباشند


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۱۹ محمد قمچیلی

سلام فرزند من کم شنوایی شدید دارد abr روی 95 دسیبل جواب گرفته در هر دو گوش و تست رفتاری هم گوش راست 20 درصدد و گوش چپ 10 درصد چی سمعکی بچه من احتیاج دارد

avatar

سلام فرزند شما چند سالشه ؟بهترین سمعک naida ازشرکت فوناک همرا با کلاس گفتار درمانی میباشد واگر بعد از 6 ماه در گفتار پیشترفت نداشت کاندید کاشت حلزون میشود.این در صورتی است که کودک شما 90% افت شنوایی داشته باشد.


avatar

۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ف س ۲۳ساله از مشهد

سلام من یه گوشم نمیشنوه پیش دکتر رفتم گفت ب علت مریضی ب نام عریون در کودکی عصب گوشم اسییب دیده خواستم بپرسم من میتونم از سمعک استفاده کنم

avatar

اگر ناشنوایی یکطرفه باشد خیر


جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید