قیمت سمعک ها چگونه تعیین می شود؟

قیمت سمعک چطور تعیین می شود؟ یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خرید یک کالا پرسیده می شود در مورد قیمت آن است و مسئله ی سمعک هم از این قاعده مستثنی نیست.

در تعیین قیمت سمعک ها یکی از اصلی ترین موارد، برند آن است که بر اساس این برندها معمولاً قیمت گذاری می شود و در حال حاضر انواع سمعک ها با برندهای مختلف و همچنین قیمت های مختلف در بازار عرضه می شود.
برای مطلع شدن از قیمت دقیق بهتر است که به سایت هر برند مراجعه کنید و علاوه بر دیدن قیمت، مشخصات آن را هم مطالعه نمایید.

  

در ادامه به اختصار عوامل مهمی که قیمت سمعک را تحت تاثیر خود قرار می دهد بیان می کنیم.

 

عوامل موثر در انتخاب و قیمت سمعک

 تکنولوژی آن

 میزان و نوع کم شنوایی

 سن فرد کم شنوا

 استفاده از یک یا دو سمعک

که در ادامه به اختصار توضیح می دهیم.

 

تکنولوژی سمعک

از جهت تکنولوژی سمعک ها به چهار دسته آنالوگ ،دیجیتال،دیجیتال هوشمند، هوشمند وایرلس تقسیم می شوند.
سمعک های آنالوگ بعلت داشتن تکنولوژی ساده تر جزء ارزانترین ها هستند و سمعک های هوشمند وایرلس بعلت دارا بودن تکنولوژی و قطعات پیچیده تر جزء گرانترین ها هستند. در واقع هرچه تکنولوژی بالاتر باشد بالطبع قیمت آن نیز بیشتر است.

 

میزان و نوع کم شنوایی

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت میزان و نوع کم شنوایی بیمار است. در کم شنوایی های شدید و عمیق باید از سمکهای سوپر پاور(خیلی قدرتمند) استفاده شود که انتخاب را محدود کرده و از جهت قیمت ممکن است در بعضی برندها این نوع مدل ها گرانتر باشد. در انواع کم شنوایی، کم شنوایی انتقالی محدوده انتخاب را بالاتر برده و میتوان از مدل های متنوعی استفاده کرد. در کم شنوایی حسی عصبی، شکل کم شنوایی (در فرکانس های بالا،در فرکانس های پایین،در تمامی فرکانس ها) نیز در قیمت سمعک و انتخاب تکنولوژی آن موثر باشد.

 

قیمت انواع سمعک

 

سن فرد کم شنوا

سن فرد کم شنوا نیز می تواند در تعیین قیمت سمعک موثر باشد، در کودکان و نوزادان به خاطر زبان آموزی و توانبخشی مربوط به آنها بهتر است از سمعک هایی استفاده شود که تکنولوژی بالاتری داشته باشند و طبعا قیمت آنها بالاتر می باشد، برای کسب اطلاعات در مورد سمعک کودکان به بخش مقالات مراجعه نمایید.

در افراد جوان و میانسال که دچار کم شنوایی هستند بسته به شغل و مکان های آموزشی که هستند می توان تکنولوژی مناسب را انتخاب کرد. در افراد مسن که نیاز به ارتباط ساده تری می باشند. می توان از مدل هایی با تکنولوژی و امکانات ساده تر استفاده کرد که دارای قیمت کمتری هستند.

 

 استفاده از یک یا دو سمعک

با توجه به نیاز های  شنوایی بیمار اینکه فرد نیاز به یک یا دو سمعک باشد نیز باعث تعیین میزان هزینه بیمار می شود.

 

سمعک و قیمت آن

 

گارانتی و خدمات پس از فروش 

هرچه میزان گارانتی و خدمات پس از فروش سمعک شامل باطری رایگان و تنظیمات دوره ای رایگان بیشتر باشد می تواند قیمت سمعک را مورد تاثیر قرار دهد

 

انواع سمعک از نظر تکنولوژی

- آنالوگ: در این نوع سمعک آمپلی فایر از یک چیپ الکترونیکی تشکیل شده است و دارای امکانات تنظیم صدا و کنترل های زیر و بم می باشد این نوع مدار قابلیت پذیرش یک نوع تنظیم در هنگام ساخت را دارد.

- قابل برنامه ریزی: این نوع سمعک ها همان نوع آنالوگ می باشند که تنظیمات آن به وسیله کامپیوتر انجام می شود این نوع مدار قابلیت پذیرش بیش از یک نوع برنامه را دارد

- دیجیتال: در این نوع سیگنالهای الکترونیکی (آنالوگ) تبدیل به اعداد (علامت های دیجیتال) می شود سپس در قسمت پردازش تقویت و کنترل صدا دقیقا بر اساس برنامه هایی که توسط ادیولوژیت و کامپیوتر در مدار ثبت شده اعمال میگردد.

قیمت سمعک

 

- دیجیتال هوشمند: این نوع مدل جدید سمعک های دیجیتال بوده که با اضافه شدن مدارات و میکروفون های جدید و پیشرفته تر شرایط شنیداری بهتری را برای استفاده کنندگان مهیا می کند. هوشمند بودن عبارت است از دانشی که در وسایل و ماشین ها بکار رفته و می توان آنها را وادار به کارهایی کرد که در حال حاضر انسانها آن را صحیح تر و بهتر انجام می دهند. حال این تعریف را به سمعک ارتباط دهیم .آسیب شنوایی باعث می شود قابلیت های شنوایی انسان کاهش یابد از جمله این قابلیت ها کاهش درک گفتار در حضور نویز و کاهش وضوح فرکانسی و ... می باشد. با استفاده از دانش هوشمندی و کاربرد آن در سمعک این قابلیت ها را که در انسانهایی با شنوایی طبیعی وجود دارد را می توان به افراد کم شنوا برگرداند.

- هوشمند وایرلس: این نوع علاوه بر هوشمندی قادر هستند که با امواج بی سیم و بلوتوث به طور مستقیم با وسایل مختلف الکترونیکی (موبایل،تلویزیون و...) ارتباط برقرار کنند و باعث افزایش کیفیت شنوایی برای افراد دچار افت شنوایی شوند.

 

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی:

قیمت سمعک بر اساس تکنولوژی

آنالوگ

از 1.000.000 میلیون  تا  2.000.000میلیون  تومان

دیجیتال

از  2.000.000 میلیون  تا  3.000.000 میلیون تومان

هوشمند

از 3.500.000 میلیون  تا  5.000.000  میلیون  تومان

هوشمند وایرلس

از 5.000.000  تومان  به بالا

 

 

 

 نمودار قیمت سمعک

 

چرا قیمت سمعک بالاست؟

در ویدیوی زیر می توانید علت بالا بودن قیمت سمعک به طور کامل شرح داده شده است.

 

 

انواع برندهای سمعک و قیمت های آن

سمعک ها تأثیر بسیاری در شنوایی افراد ایجاد کرده است. بسیاری از افراد با انتخاب برندها از کیفیت و امکانات آن ها راضی می باشند. و برندهای زیادی در دنیا موجود می باشد. که شما می توانید بر اساس اندازه و سلیقه خود آن ها را انتخاب نمایید.
با توجه به این که افراد بسیاری در دنیا وجود دارد که از مشکل کم شنوایی رنج می برند؛ و همیشه تلاش ها بر آن بوده است که راه حلی برای حل این مشکل صورت بگیرد به همین دلیل شرکت ها و سازمان های مختلفی در دنیا بر آن شدند که سمعک هایی برای حل این مشکل ابداع کنند. با حضور اولین سمعک در بازار جرقه امید بزرگی در بین افراد کم شنوا ایجاد شد. مدل های مختلف تحت عنوان برندهای مختلف اینک در بازار وجود دارد؛ و نزدیک به یک قرن است که مورد استفاده قرار گرفته است.
سمعک های مختلفی در سراسر دنیا با قیمت های مختلف به فروش می رسد. برندهای زیادی از شرکت های مختلف موجود در نقاط مختلف دنیا تهیه و ساخته می شود. برندها دارای ویژگی و امکانات ویژه ای می باشد. تکنولوژی های تهیه کننده این دستگاه بسیار مخصوص است و توسط افراد خبره صورت می گیرد. از جمله برندها می توان به برند فوناک و اتیکن و یونیترون و استارکی و زیمنس اشاره کرد.

 

سمعک زیمنس 

 

قیمت سمعک زیمنس آلمان

از اولین و قدیمی ترین سمعک های جهان می توان به زیمنس اشاره کرد. حتی این سمعک جزء اولین هایی بود که روانه بازار شد. شرکت زیمنس یک شرکت معتبر در آلمان و دنیا به شمار می رود. به همین دلیل زیمنس در تمامی دنیا از اعتبار ویژه ای برخوردار است. شرکت تهیه آن حساسیت خاصی در تهیه آن نشان می دهند. از دیگر ویژگی ها قابلیت آپدیت شدن آن ها است. قیمت سمعک زیمنش از 2،000،000 میلیون تا 13،000،000 میلیون  تومان می باشد. این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد. تحت عنوان شرکت آذرخش می باشد؛ که در ایران فعالیت های گسترده ای دارد.

از جمله مدل های این شرکت می­توان به Intuis- Sirion- Orion- Cellion- pur- Insio -Silk- Motion اشاره کرد.

 

قیمت سمعک های زیمنس بر اساس تکنولوژی

مدل پایه intuis-intuis2- sirion-orion-orion2
قیمت 3 تا 4 میلیون
مدل متوسط هوشمند  binax-1,2 primax-1,2nx
4 تا 5 میلیون تومان
مدل پیشرفته وایرلس هوشمند 3px- 3nx
5/5 تا 6/5 میلیون
مدل ممتاز هوشمند 5px – 5nx -7px-7nx
قیمت 6/5 تا 13 میلیون

 

سمعک اتیکن

 

قیمت سمعک اتیکن

اتیکن محصول شرکت اتیکن جزء برندهای سمعک دنیا می باشد. این شرکت از سال 1904 کار خود را در تهیه و ساخت سمعک شروع کرد. این شرکت اهمیت بسیاری به تمامی مشتریان خود می دهد و اولویت برای آن ها مشتریان شرکت می باشد؛ و شعار آن ها این است که مردم در اولویت هستند و هدف جلب رضایت مشتری می باشد. این شرکت اتیکن را با تکنولوژی های بسیار پیشرفته و هدف مند ساخته است.
اولین سمعک اتوماتیک نیز که روانه بازار شده بود متعلق به این شرکت است. این شرکت در رده های اول قرار دارد. شرکت اتیکن در کشور دانمارک شروع به فعالیت کرده است و یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه برندهای سمعک  می باشد. با توجه به امکانات عالی آن و پیشرفته ترین تکنولوژی که در آن به کار رفته است قیمت آن از 2،000،000 تومان تا 12،000،000 تومان می باشد؛ که شما با توجه به بودجه خود می توانید مدل مورد انتخاب خود را خریداری نمایید.

 

قیمت سمعک های اتیکن بر اساس تکنولوژی

پایه هوشمند get-hit. Hit pro
قیمت 2/5 میلیون تومان تا 3/5 میلیون تومان


 متوسط هوشمند Intiga-Ino-Inopro-Ria2
3/5  میلیون تومان تا 5 میلیون تومان


پیشرفته وایرلس هوشمند
Nera2-Nera2pro- Ria2Pro- Alta2-siya2
بین 5 تا 8 میلیون تومان


ممتاز هوشمند
OPn-siya1- Dynamosp10
12-8 میلیون تومان

از جمله مدل های این شرکت می توان به get- hit- -Intiga-ria2pro0- ria2 - Nera2-Alta2 -Siya-opn chilli- Dynamo اشاره کرد.

 


سمعک فوناک

 

فوناک

فوناک از دیگر برندها است که مورد توجه و انتخاب بسیاری از افراد قرار گرفته است. فوناک توسط شرکت الکتراکستیک ای جی تهیه و ساخته می شد که بعد ها نام این شرکت به فوناک ای جی معروف شد؛ و اسم شرکت نیز بر روی سمعک ساخته شده نهادینه شد. این شرکت زمینه کاری خود را در سال 1947 میلادی شروع کرد؛ و از زمان شروع کاری آن مدل های بسیاری تهیه و روانه بازار کرد. این شرکت در کشور سوئیس قرار دارد و یکی از شرکت های مهم این کشور محسوب می شود؛ و در بین کارکنان آن افراد بسیار خبره ای مشغول به کار هستند؛ و هدف آن ها این است که زندگی همواره جریان دارد و ما با هیچ شرایطی نباید تسلیم شویم؛ و همیشه راه حلی برای حل هر مشکل وجود دارد. این شرکت از تکنیک های ویژه ای در تهیه سمعک فوناک استفاده می کند که این تکنیک ها نیز بسیار مورد توجه افراد در تمامی نقاط دنیا قرار گرفته است. قیمت سمعک فوناک نیز مابین 2،000،000 تومان تا 10،000،000 تومان می باشد.

از جمله مدل ­های این شرکت می­توان به Audeo- Naida-Bolero- Baseo- Tao اشاره کرد.

 

قیمت سمعک های فوناک براساس تکنولوژی

پایه هوشمند بین 4 تا ۵ ملیون
Q30,V30,B30,M30

متوسط هوشمند ۵ تا 7 میلیون
Q50,V50,B50,M50

پیشرفته هدشمند وایرلس 7 تا 9 میلیون
Q70,V7,B7,M70
Q:Quest V:venture B:Belong M:Mervel

 

سمعک یونیترون

 

سمعک یونیترون

از دیگر برندها می توان به یونیترون اشاره کرد. یونیترون ابتدا در سالهای 1964 تهیه شد؛ و جزو یکی از بهترین برندها است. در کشور کانادا تهیه و ساخته می شود این شرکت در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی است. و احیاناً اگر شما بعد از تهیه این سمعک دچار مشکل شدید از شرکت های ارسال کننده مشمول خدمات پس از فروش قرار خواهید گرفت. یونیترون به حدود 50 کشور در سراسر دنیا ارسال می شود؛ و قبل از ارسال آن از تست ویژه ای برای بررسی عملکرد آن استفاده شده است.
قیمت این سمعک براساس امکاناتش بسیار مناسب می باشد و در حدود 1،800،000 تومان تا 80،000،000 تومان است. شرکت ساخت آن در نظر دارد که همواره کیفیت ساخت را افزایش دهد به طوری که روزی یونیترون یکی از بهترین برندهای سمعک دنیا باشد. اگر چه هم اکنون نیز جزو برندهای  خوب دنیا محسوب می شود.

از جمله مدل های این شرکت می­توان به max- moxi-Quantum، Stride، Shine اشاره کرد.

 

 قیمت سمعک های یونیترون براساس تکنولوژی

پایه هوشمند قیمت بین 4 تا5 میلیون
moxi500,strid500,Quantum10,max6,Insera500

متوسط هوشمند قیمت بین 5 تا 7 میلیون
moxi ,strid ,Quantum20,Insera

پیشرفته هوشمند وایرلس قیمت 7 تا 9 میلیون تومان 

Moxi800,stride800,Insera800,max20

سمعک استارکی

 

استارکی

از آن جایی که نیاز به انواع سمعک با توجه به مشکلات شنوایی در دنیا وجود دارد شرکت های مختلفی در صدد آن هستند که انواع مختلفی را به وجود آورند. یکی از این شرکت ها شرکت استارکی بود که در سال 1967 کار خود را ابتدا با تعمیر انواع سمعک های مختلف شروع کرد. این شرکت که در شهر مینه سوتا آمریکا واقع می باشد بعد از مدتی کار در این زمینه به فکر آن افتاد که می تواند خود نوعی سمعک ویژه ای را تهیه نماید؛ که در داخل گوشی های CE1 به کار گرفته می شد. بعد از آن با توجه به علایق به وجود آمده به این نوع سمعک ها ساخت آن را افزایش یافت. این برند با قیمت های مختلفی از 2،000،000 تومان تا 12،000،000 تومان در بازار به فروش می رسد؛ که اختلاف آن ها در کیفیت می باشد. استارکی یکی از برندهای سمعک شناخته شده در دنیا است. برندهای معروف نسبت به بقیه توجه بیشتری را جذب خود کرده است. و برندهای سمعک بیشتر مورد خرید قرار می گیرد.  

از جمله مدل های این شرکت می­توان به x series-AMP- Tinnitus، Ignite- xino- Soundless اشاره کرد.

 

سمعک برنافن

 

برنافن

شرکت برنافن در سال 1946 در برن سوئیس توسط هانس گلفلر (ابتدا یک شرکت ساخت تلفن بوده) که خود دچار کم شنوایی شدید شده بود تاسیس شد. هانس گلفلر و همکارانش ساخت اولین سمعک را آغاز کرده و در سال 1946 تکمیل و به بازار عرضه کرده است. تصاحب شرکت برنافن توسط ویلیام دمانت منجر به افتتاح نمایندگیهای جدید، بالا رفتن توسعه و فن آوری، و عرضه محصولات جدید و گسترش آن شد.
این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه و 500 نفر پرسنل متخصص، به عنوان یکی از شرکتهای معتبر در این زمینه در دنیا شناخته شده است. وجود 70 نمایندگی در سراسر جهان به عنوان شاخصی از عملکرد وسیع و کیفیت مطلوب محصولات این شرکت می باشد. از جمله دستاوردهای این شرکت می توان به ساخت تکنولوژی پردازش صوتی Channel Free، معرفی تکنولوژی انتقال فرکانسی، و برنده جایزه برتر طراحی اروپا، اولین شرکت ارائه کننده ریموت کنترل، اشاره نمود. مدلهای این شرکت Nevara Inzia، Carista، Saphira، Acriva، Juna، Supermia و Xterme می باشد.


قیمت سمعک های برنافن براساس تکنولوژی

پایه هوشمند قیمت ۲ تا ۴ میلیون تومان
Inizia1,Iniza3,Nevara,Zerena1

متوسط هوشمند قیمت ۴ تا 7 میلیون تومان
saphira3,Carista5,Zarena3

پیشرفته وایرلس 7 تا 9 میلیون تومان
saphira5,Zerena5,Viron5

ممتاز هوشمند وایرلس 9 تا ۱۲ میلیون تومان
zerena7,zerena9,Viron7,Viron9

 

سمعک سونیک

 

سونیک

بنیانگذاران این شرکت سه دانشمند و مهندس برجسته به نامهای دکتر توماس استکهام، دکتر داگلاس چابریس، و دکتر کارورمید که سالها بر روی چگونگی تولید صدا و پردازش آن در مغز مطالعه و تحقیق کرده و با استفاده از تکنولوژی دیجیتال و میکروچیپها، اولین سمعک کاملاً دیجیتال را در سال 1988 تولید کرده و داخل گوش افراد کم شنوا قرار دادند با گذشت سالها به طور مداوم این مدل از نظر تکنولوژی در حال پیشرفت بوده و با ایجاد الگوریتمهای جدید، گفتار از نویز زمینه جدا کرده و در محیطهای مختلف صدای اضافی را کاهش داده و درک بهتری را از گفتار برای کاربران فراهم نموده است. چهار اصل اساسی در طراحی آن مدنظر بوده که درک گفتار در حضور نویز، سادگی واستفاده راحت، ایجاد صدای طبیعی برای کاربر، و سبکها و شکلهای مختلف برای ایجاد جذابیت و انگیزه استفاده برای کاربران، میباشد. از مدل های این شرکت می توان به Enchant، Cheer، Charm، Pep و Journey اشاره کرد.

 

 قیمت سمعک های سونیک براساس تکنولوژی

پایه هوشمند قیمت ۲.5 تا 4 میلیون تومان
pep20,cheer20,charm20

متوسط هوشمند قیمت 4 تا 6 میلیون
cheer40,charm40,Enchen40

پیشرفته هوشمند وایرلس قیمت 6 تا 8 میلیون تومان
cheer60,enchant40,Journey40,enchant60,Journey80

ممتاز هوشمند وایرلس 8 تا 12 میلیون تومان
enchant80,Captive80,enchant100,Captive100

سمعک ریساند 

 

resound

در کشور دانمارک در سال 1943 توسط دکتر رودنی پرکینز از دانشگاه استنفورد تاسیس شد و امروزه بیش از 80 نمایندگی در سراسر جهان دارد. راهبرد این شرکت تحقیقات و ارائه فناوریهای جدید برای افراد کم شنوا با توجه به نیازهای آنها و برآورده کردن این نیازها می باشد. توسعه و فن آوری این شرکت به صورت مداوم در حال تغییر و پیشرفت بوده به نحوی که اولین بار تکنولوژی WDRC در سمعکها را معرفی کرده و اولین شرکتی بوده که فن آوری بی سیم 4/2 گیگاهرتز (جهت اتصال مستقیم سمعک به تلفن همراه) را ارائه کرده است و از سال 2014 تمامی محصولات خود را با Ip68 (مولفه های ضد گرد و غبار، و ضد آب و تعریق) روانه بازار کرده است. از مدل های این شرکت می توان بهUpsmart Enya، Enzo2، Linx2، Enzo3D، Linx3D اشاره کرد.

سمعک ویدکس

 

ویدکس

این شرکت در سال 1956 توسط اریک وسترمن و کریستین تافولم در کپنهاک دانمارک تاسیس شد و جز شش شرکت برتر در دنیا در زمینه ساخت این دستگاه و ارتقاء تکنولوژی آن می باشد. در سال 1956 اولین محصول خود سمعک جیبی widex 561 را وارد بازار کرده و با گذشت زمان و تحقیقات گسترده، اولین سمعک قابل برنامه ریزی به نام Quattro Q8 را ساخته و در سال 1995، آن مدل کاملاً دیجیتال را به دنیا معرفی کرد. و در سال های بعدی تکنولوژی جدید Zen+ (جهت مدیریت وزوز) و پلتفرمهای پیشرفته ISP و فناوری بی سیم را برای استفاده کاربران، عرضه کرده است. سمعکهای این شرکت در 200 کشور دنیا ارائه شده و دارای 3800 پرسنل می باشد و جوایز مختلفی را به دلیل ایده های نو و ارائه فن آوریهای جدید کسب کرده است. از مدل های این شرکت می توان به Vital، Menu، Mind، Unique، Evoke، Beyond اشاره کرد.

 

قیمت سمعک های ویدکس براساس تکنولوژی

هوشمند قیمت 2.5 تا ۴ میلیون
Vital_menu_menut_menu10_uniqu110,mind

متوسط هوشمند 5 تا 7 میلیون تومان
uniqu220,Evoke220,Mind220

پیشرفته هوشمند وایرلس 7 تا 9 میلیون تومان
uniqu330,Evoke330,Mind330

ممتاز هوشمند وایرلس9 تا ۱1 میلیون تومان
Mind440,Evoke440,uniqu440


 بلتون

این شرکت در سال 1940 بنیان نهاده شد و از این سال با کیفیت ترین و مورد اعتماد ترین ها را برای بیماران شروع به تولید کرد (Same and fayeposen) اولین مدل به نام (Belton model H) در سال 1940 در شیکاگو به بازار عرضه شده و در دهه 50 میلادی اولین نمایندگی را برای ارائه خدمات به بیماران تأسیس کرد و در این دهه اولین مدل پشت گوشی کوچک و قدرتمند به نام Serenade و اولین مدل داخل گوشی خود به نام Bravo را وارد بازار کرد و در سال های متمادی با گسترش تحقیقات و توسعه فناوری خود، انواع سمعک با تکنولوژی های جدید و در حال پیشرفت را برای کم کردن مشکلات افراد کم شنوا ارائه کرده و در سال 2000 میلادی توسط گروه GN خریداری شده و با اضافه شدن تکنولوژی این گروه و ارائه هر چه بهتر خدمات توانسته جوائز بین المللی زیادی را کسب کند. در حال حاضر این شرکت 1500 نمایندگی فعال در سراسر آمریکا و نمایندگی های زیادی در سراسر جهان داراست. این شرکت با تنوع زیاد محصولات خود و ساخت انواع تکنولوژی توانسته در حدالامکان نیازهای کاربران کم شنوا را برآورده کند و باعث رضایت آن ها شده است.
از جمله مدل های این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

(Beltone bold, Boost, legend, origin, Ally, promise, Trust, Amaze)

 


قیمت سمعک بر اساس برند:

 زیمنس  از 2،000،000 تا  13،000،000 میلیون تومان
 ویدکس  از  2،500،000 تا  12،000،000  میلیون تومان
 اتیکن  از 2،500،000  تا  12،000،000  میلیون تومان
 فوناک  از 2،500،000 تا  12،000،000  تومان
 سونیک  از 2،500،000   تا  11000،000  تومان
 یونیترون  از 2،500،000  تا  10،000،000  تومان
 استارکی  از  2،000،000 تا  12،000،000 تومان
 برنافن  از  2،500،000 تا  12،000،000 تومان
 ریساند  از  2،500،000 تا  12،000،000 تومان
بلتون از  2،500،000 تا  12،000،000 تومان

 

وضعیت بیمه ها درخرید و قیمت سمعک

یکی دیگر از سؤال هایی که بسیار متداول است، سؤال در مورد پوشش بیمه ها در زمان خرید و قیمت سمعک است و باید در جواب این سؤال بگوییم که پوشش بیمه ها به نوع بیمه ای است که شما دارید و همچنین بستگی دارد مرکزی که شما برای خرید سمعک به آن مراجعه می کنید، بیمه شما را قبول می کند یا خیر؟

بهتر است بدانیم که شما باید ابتدا سمعک مورد نظر خود را تهیه کنید و بعد از آن برای دریافت مبلغ آن از طرف بیمه خود اقدام نمایید.

از بیمه هایی که در زمینه سمعک فعالیت دارند می توان به بیمه ی خدمات درمانی، بیمه ی تأمین اجتماعی، بیمه ی خدمات درمانی نیروهای مسلح، بیمه ی پارسیان، بیمه ی شرکت نفت، بیمه ی بانک ملی، بیمه ی آسیا، بیمه ی میهن، بیمه ی نظام آسایش، بیمه ی ایران، بیمه ی البرز، بیمه ی هواپیمایی، بیمه ی سلامت، بیمه ی صدا و سیما، بیمه ی البرز، بیمه ی شهرداری، بیمه ی بانک ملت، بیمه ی بانک سپه، بیمه ی بانک تجارت و بیمه ی بانک کشاورزی اشاره کرد.

کلینیک شنوایی سمعک اشراق به منظور بهبود ارائه خدمات به مشتریان خود و افراد کم شنوا با اکثر بیمه های درمانی در این زمینه همکاریهای لازم را دارد. اکثر بیمه های درمانی در ایران مبلغی از هزینه های درمان کم شنوایی را تحت پوشش خود قرار می دهند و افرادی که زیر نظر این بیمه ها هستند می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 

بیمه سمعک

 


تعرفه بیمه های مختلف جهت استفاده از سمعک:
تامین اجتماعی 1200.000   تومان
نیروهای مسلح   1200.000   تومان
خدمات درمانی کارکنان دولت و سلامت 880.000   تومان
شرکت نفت 1.000.000     تومان
صدا و سیما 450.000 تومان برای هرگوش

بانک ها

(ملی،سپه،تجارت،کشاورزی،ملت،صادرات)

2.000.000 تومان یک گوش و  3.000.000 تومان  دو گوش
شهرداری 450.000 تومان   برای هرگوش
هواپیمایی 250.000 تومان برای هر گوش
بیمه ایران (طبق قرارداد) 600.000  تا 2.000.000   تومان
بیمه آسیا 500.000   تومان
بیمه البرز 400.000 تومان  برای هرگوش
بیمه میهن 500.000 تومان
بیمه پارسیان 700.000   تومان
بیمه نظام آسایش   (طبق قرارداد) 500.000 تومان

 

ارتباط قیمت سمعک با اندازه و تکنولوژی

بیشتر مردم و افراد کم شنوا سوال می پرسند که سمعک داخل گوشی گرانتر است یا پشت گوشی ، باید گفت که اندازه در قیمت آن تاثیری ندارد بلکه تکنولوژی در تعیین قیمت آن موثر می باشد . مثلا ممکن است داخل گوشی دیجیتال از پشت گوشی هوشمند ارزانتر باشد.

 

 

قیمت انواع دیگری از سمعکها

استخوانی

 استخوانی به خاطر تکنولوژی خاص خود و استفاده از ارتعاش دهنده های استخوانی ، نسبت به مدل های دیگر دارای قیمت بالاتری می باشند سمعکهای تل دار استخوانی که مونتاژ داخل هستند قیمت پایین تر و وادراتی دارای قیمت بالاتری می باشند . یک یا دو طرفه بودن نیز در قیمت آن تاثیر گذار می باشد . مدل عینکی استخوانی نیز با توجه به فریم عینک و تکنولوژی بالا دارای قیمت بالایی می باشند . از گرانترین ها استخوانی می توان به ADhear اشاره کرد که با توجه به کوچک بودن آن و تکنولوژی بالا قیمت آن بالا می باشد که توسط شرکت اتیکن وارد کشور می شود . بازه قیمتی آن بین 5 تا 19 میلیون می باشد .

قیمت سمعکهای جیبی

بعضی از سمعکهای جیبی دارای تکنولوژی پایینی هستند و قیمت آن نیز پایین می باشد . و بعضی از مدلهای آن پیشرفته تر بوده و تکنولوژی بالایی دارند . مدلهای AM و رکستون و یا زینس دارای قیمت بین 800 تا 1.5 میلیون تومان بوده و مدل های اتریشی بین 3 تا 5 میلیون تومان می باشد .

قیمت سمعک های عینکی

سمعکهای عینکی از دو بخش اصلی تشکیل شده اند و مناسب برای افرادی است که مشکل شنوایی و بینایی تواما دارند . این دو بخش شامل فریم عینک و سمعک که در دسته های عینک جا سازی می شود می باشد . این محصولات دارای قیمتهای متفاوتی می باشد که از 5 میلیون تا 14 میلیون تومان قیمت آن متغیر است .

قیمت سمعکهای شارژی

علاوه بر سمعک پایه شارژ نیز دارای قیمت جداگانه ایی می باشد دو نوع شارژر سمعک موجود می باشد شارژرهای معمولی و شارژرهای القابی که برندهای مختلفی از آن ها تولید و به بازار عرضه شده است . با توجه به تکنولوژی بالای سمعکها و شارژرها قیمت آن ها در بازه 4 تا 13 میلیون تومان متغییر است.

 

جدیدترین قیمت های برند سمعک:

شرکت

هوشمند

هوشمند پیشرفته

هوشمند ممتاز

اتیکن

Get,hit,Ino,Inopro

Ria2-ria2pro,siya2,gneo2,geneo1

Opn1,2,3-siya1-nera2-alta2-exceed

قیمت

2/5 تا 3/5 میلیون

3/5 تا6 میلیون

6 تا 12 میلیون

فوناک

Q30,v30,b30,m30

Q50,v50,b50,m50

Q70,v70,b70,m70

قیمت

4تا 6 میلیون

6 تا 7 میلیون

7 تا 13 میلیون

زیمنس

1px,2px,1nx,2nx,Intuis,orion-sirion

3px,3nx,3x

5nx,5x,5px,7nx,7x,7px

قیمت

3 تا 4.5 میلیون

5/5 تا 6.5 میلیون

7/5 تا 13 میلیون

برنافن

Inzia1,inzia3,nevara1,zerena1

Saphira3,5-zerena3-carista3

Zerena5,7-zerena7,9-viron7,9-

قیمت

2.5 تا 4 میلیون

5/5 تا 7  میلیون

8 تا 13 میلیون

سونیک

Pep2-chaer20-cherm20-enchant20

Cheer40-enchcmt40-cheer60

Enchnt60,80, ,captivate100,80

Enchant-100

قیمت

2.5 تا 4.5 میلیون

4 تا 7 میلیون

8 تا 13 میلیون

 

سوالات متداول قبل از تجویز سمعک

- مزایای استفاده از سمعک چیست ؟
- آیا من نیاز به سمعک دارم ؟ چگونه بفهمم ؟
- سمعک از کجا بخرم ؟
- مراحل تجویز سمعک به چه شکل است ؟
- یک یا دو سمعک کدام بهتر است ؟
- آیا قیمت سمعکها بالا است ؟
- قیمت سمعک چقدر است ؟
- چه سمعکی و کدام برند برای من مناسب است ؟

 .

امتیاز دهید :

سوالات متداول


نظرات کاربران
ارسال نظر
user
ف س ۲۳ساله از مشهد ۱۶ مهر ۱۳۹۶
سلام من یه گوشم نمیشنوه پیش دکتر رفتم گفت ب علت مریضی ب نام عریون در کودکی عصب گوشم اسییب دیده خواستم بپرسم من میتونم از سمعک استفاده کنم
user
سمعک اشراق ۱۰ آبان ۱۳۹۶
اگر ناشنوایی یکطرفه باشد خیر
user
محمد قمچیلی ۱۹ مهر ۱۳۹۶
سلام فرزند من کم شنوایی شدید دارد abr روی ۹۵ دسیبل جواب گرفته در هر دو گوش و تست رفتاری هم گوش راست ۲۰ درصدد و گوش چپ ۱۰ درصد چی سمعکی بچه من احتیاج دارد
user
سمعک اشراق ۱۰ آبان ۱۳۹۶
سلام فرزند شما چند سالشه ؟بهترین سمعک naida ازشرکت فوناک همرا با کلاس گفتار درمانی میباشد واگر بعد از ۶ ماه در گفتار پیشترفت نداشت کاندید کاشت حلزون میشود.این در صورتی است که کودک شما ۹۰% افت شنوایی داشته باشد.
user
یکتا ۲۱ مهر ۱۳۹۶
سلام می خواهم با توجه به نوار گوش سمعک بخرم سمعک های هوشمند امواج دارند ضرر ندارند ؟
user
سمعک اشراق ۱۰ آبان ۱۳۹۶
سلام.سمعکها امواج ندارند و مضر نمیباشند
user
سارا آزاد ۰۳ آبان ۱۳۹۶
من دختری ۳۲ساله هستم و کم شنوایی حسی عصبی در حد ۴۰درصد هر دو طرف دارم. از مارک زیمنس بهترین نوع سمعک برای من کدام مدل و با چه قیمتی مناسبتر است؟
user
سمعک اشراق ۱۰ آبان ۱۳۹۶
با سلام لطفا تست شنوایی خود را برای ما تلگرام کنید تا شما را دقیق راهنمایی کنم
user
شایان ۰۴ آبان ۱۳۹۶
سلام و عرض خسته نباشید، بنده از خدمتتون یه سوال داشتم اونم اینه که ۱۰ سال پیش دکترا به علت بیماری پدرم گوش سمت چپ ایشون رو به طور کامل تخلیه کردن و فقط گوش سمت راستشون میشنید و بعد یک سال به خاطر کم شنوایی که ناشی از اعصاب بود دکتر سمکع تجویز کرد و الان از سمعک های آنالوگ معمولی استفاده میکنن و با اینکه درجه سمعک رو آخر گذاشتن ولی باز ضعیف میشنون و وقتی سمعک رو در میارن اصلا نمیشنون و باید داد بزنی تا متوجه بشن حالا میخواستم بدونم سمعکی وجود داره که شنوایی ایشون رو بهتر کنه ،به لحاظ مالی اصلا مشگلی نیست و هر نوع سمعکی رو میتونم خریداری کنم (سن پدرم ۵۷ سال هستش). ممنون
user
سمعک اشراق ۱۰ آبان ۱۳۹۶
باسلام.لطفا تست شنوایی بیمار رو برای ما تلگرام کنید تا بهتر راهنماییتون کنم
user
عغر ۲۱ آبان ۱۳۹۶
سلام من یه گوشم ضغیف شده یعنی اعصاب گوشم ضعیف شده ایا می توانم کاشت حلزون کنم یا سمعک خوبه
user
سمعک اشراق ۰۱ آذر ۱۳۹۶
شما کاندید کاشت حلزون نمیباشید و اگر ناشنوای یک طرفه باشید سمعک مناسب شما نیست و اگر کم شنوای یک طرفه باشید میتوانید از سمعک استفاده کنید.
user
علی /سن حدود70سال ۲۲ آبان ۱۳۹۶
ازیک سمعکoticonاستفاده میکنم.باچه ماده یی میتوان انرا تمیزوجرمگیری کرد .متشکرم
user
سمعک اشراق ۰۱ آذر ۱۳۹۶
سمعک شما داخل گوشی است یا پشت گوشی؟
user
علی احمدیان ۱۶ آذر ۱۳۹۶
میخوام یه جفت سمعک خوب برا بچه ای که ۶ سال داره و هنوز نمیتونه حرف بزنه و شنوایی تقریبا متوسط داره بگیرم مشاوره میخواستم
user
سمعک اشراق ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
سلام دوست عزیز سوالات زیادی وجود داره مثلا  اینکه آیا تا الان از هیچ سمعکی استفاده نکرده و اینکه دلیل کم شنوایی و نوع کم شنوایی ایشان چگونه است و .... صحبت شما خیلی کلی هست برای گرفتن مشاوره دقیق با ما تماس بگیرید.
user
مسعود سلطانی از اصفهان ۲۴ آذر ۱۳۹۶
قیمت سمعک های زیمنس آلمان
user
سمعک اشراق ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
برند زیمنس  یکی از برندهای معتبر سمعک میباشد که مدلهای مختلف و همچنین قیمتهای متفاوتی دارند.
user
حامد ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
سلام گوش من هر دوتاش ضعیف هستند....مثلا حرف میزنم به طور معمولی /..اونم نه این که فکر کنی بلند حرف میزنم نه....مثل بقیه معمولی حرف میزنم....مثلاا یکی پیشم باشه حرف بزنه متوجه میشم چی میگه......اما مثلا اگر کوشی موبایل من زنگ بخوره نمیتونم صداشو بشنوم....اگر گوشی پیش من باشه میشنوم..اگر پیش من نباشه اونور تر باشه یا توی اتاق بغلی باشه نمیتونم بشنوم...به نظر تون من نیاز به چه نو سعمکی دارم؟؟؟؟
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلاممواردی که میفرمایید به صورت کلی هست نه دقیق. اینطور که بنظر میرسه دچار افت شنوایی هستید اما باید با ارزیابی کامل شنوایی مشخص شود که علت ، میزان و نوع کم شنوایی شما چگونه است تا اقدامات درمانی مناسب انجام و در صورت نیاز به سمعک، مشاوره سمعک به شما داده شود.
user
نسترن ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
سلام. من ۳۵ سالمه. ۱۰ ساله متوجه ی کم شنوایی در هر دو گوشم شدم. متاسفانه هر سال بیشتر از قبل افت شنوایی دارم. تصمیم قطعی دارم که برای هر دو گوش سمعک بگیرم. اگه ممکنه یه مرکز سنجش شنوایی معتبر برای خرید سمعک در رشت به من معرفی کنید.
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلاممتاسفانه مرکز مشخصی در رشت نمیشناسیم که به شما معرفی کنیم.لطفا از طریق اینترنت مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید.
user
محمدجواد ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
باعرض سلام من ۴۳سال سن دارم وشنواییم خیلی ضعیف والان هم ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنم سال۸۲سمعک گرفتم ولی دیگه سمعکه همچین خراب شده درست کارنمیکنه میخواستم ببینم الان اگه سمعک مثلا۱.۲۰۰۰۰۰تومانی بگیرم بیمه تامین اجتماعی چقدشا میده .ممنون
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلامبیمه تامین اجتماعی طبق تعرفه تعیین شده توسط سازمان، حداکثر تا سقف ۱۲۶۰۰۰۰ تومان کمک هزینه خرید سمعک پرداخت مینماید. لطفا قبل از اقدام به خرید به یکی از شعب بیمه مراجعه نمایید و بررسی نمایید که به شما تعلق میگیرد یا خیر.
user
مصطفی آیتی ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
پدرم هستند ویک گوششون کامل شنواییش از بین رفته وسمعک داشته والان اون سمعک برای گوش دیگش نمیتونه استفاده کنه وقت بدید خدمتون حضوری بیاد
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلام لطفا برای تعین وقت با شماره های مطب تماس بگیرید .
user
سمعك ۰۳ شهریور ۱۳۹۷
قيمت سمعك
user
سمعک اشراق ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
سلام دوست عزیز . لطفا برای مطالعه مطلب در مورد قیمت سمعک به پوشه مربوط به قیمت سمعک در سایت مراجعه نمایید
user
خانم 52 ساله از تهران ۰۶ شهریور ۱۳۹۷
بطور ناگهانی عصب گوش چپ ام آسیب دید و باعث کم شنوایی و وزوز گوش(صدای سوت و هوا) در گوش چپ شده... کلیه آزمایشات..ام آر آی و سی تی اسکن سالم بوده ولی نمیدونم مشکل صدای گوش و کم شنوایی را چگونه حل کنم و این آسیب یک بار حدود هشت سال پیش شروع شد.. ولی مجددا .. بدون هیچ دلیلی حدود یک ماه پیش صدای گوشم بیش تر شد و درصد ناشنوایی نیز نسبت به قبل بدتر شد. با مراجعه به دکتر افتخاریان و دکتر اربابی.. هیچ درمانی انجام ندادند.. اگر راهکاری پیشنهاد میکنید ممنون میشم
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلاملطفا در مورد علت اسیب شنوایی در گوش خود بیشتر توضیح دهید که افت شنوایی شما بعلت قرارگیری در معرض نویز بوده و یا دچار سکته گوش شده اید.اگر افت شنوایی و وزوز همراه آن بدلیل اسیب در عصب گوش شما باشد، بهترین راه کار درمانی شما که مورد تایید بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا است استفاده از سمعک دارای مدار مدیریت وزوز استلطفا جهت مشاوره جامع وقت حضوری بگیرید.
user
محمدرضا 22 ۰۸ شهریور ۱۳۹۷
سلام من پرده یکی از گوشهام پاره شده و شنواییش روی ۴۰ دسیبل هستش واین مشکل زیادی برای من درست کرده میخواستم بدونم میشه از سمعک استفاده کنم
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلام بله میتوانید استفاده کنید در صورتی که گوش شما عفونت نداشته باشد و با تشخیص متخصص گوش و حلق و بینی نظر به اینکه استفاده از سمعک برای شما بلامانع است.در این موارد بهترین نوع سمعک سمعکهای open میباشد.
user
امید سبحانی ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
با توجه به عدم وضوح شنیدن صداها آیا باید دو سمعک استفاده کنم یا یک عدد کفایت میکند ؟ شنیده ام که در صورت عدم استفاده دو عدد به مرور زمان امکان ناشنوایی مطلق در گوش بدونه سمعک وجود دارد ؟
user
سمعک اشراق ۱۹ شهریور ۱۳۹۷
سلام سوالات زیادی وجود دارد از جمله سن -میزان و نوع افت شنوایی  شما و ..... برای دریافت مشاوره دقیق تماس بگیرید یا حضوری مراجعه فرمایید.
user
Najafi ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
سلام. پدرم ۸۷ سالشه گوش راستش شنوایی نداره و گوش چپش هم با سمعک قوی می شنوه . اخیرا گوشش عفونی شده و سمعکش هم درست کار نمی کنه .دکتر آخرین بار گفت باید از سمعک استخوانی استفاده کنه.اگه ممکنه به این سوال بنده پاسخ بدین با توجه به اینکه ناشنوایی ایشان بسیار عمیق هست آیا سمعک استخوانی از نظر قدرت انتقال پاسخگو هست؟ قوی ترین مدل پیشنهادی شما چیه و حدود قیمتش چنده؟ ممنون
user
سمعک اشراق ۱۱ مهر ۱۳۹۷
سلام لطفا در صورت امکان با کلینیک تماس بگیرید. چون برای انتخاب نوع سمعک و میزان قدرت سمعک مناسب برای ایشان باید نتیجه اخرین ارزیابی شنوایی ایشان بررسی شود و با توجه به آن سمعک مناسب برای ایشان تجویز گردد. به این دلیل که سمعک های استخوانی سمعک های بسیار گران قیمتی هستند و تلاش ما این است که ارزانترین و در عین حال بهترین سمعک را برای شما تجویز نماییم.
user
آسیه رفیعی 34 ساله از بروجرد ۲۳ آبان ۱۳۹۷
من ۳۴ سالمه و مشکل افت شنوایی از هر دوگوش دارم افت شنوایی من تقریبا ۴۰ تا ۵۰ دسی بل هست. سمعک دیجیتال گرفتم یکساله اما
user
سمعک اشراق ۲۰ آذر ۱۳۹۷
با سلامسوال نیمه کاره است
user
سن 56سال ،هردو گوش نبزمن سمعک ۰۹ آذر ۱۳۹۷
سلام. اصولا سمعک پشت گوش بهتر است یا روی گوش ؟
user
سمعک اشراق ۲۰ آذر ۱۳۹۷
با سلامانتخاب نوع سمعک با توجه به نوع، میزان و شکل کم شنوایی صورت میگیرد. همچنین مواردی مانند شغل بیمار، نیازها و مهارتهای حرکتی وی و... نیز در انتخاب سمعک درنظر گرفته میشود.
user
فرهاد ولی مهر ۱۳ آذر ۱۳۹۷
لطفا تماس بگیرید.
user
سمعک اشراق ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۷۷۴۸۲۹۷۶۰۹۱۹۸۳۷۵۰۸۵شماره های تماس با کلینیک میباشند.
user
قاسمی ۰۲ دی ۱۳۹۷
سلام..من ۱۸سالمه و مادرزادی مشکل شنوایی دارم و یه بار که به پزشک مراجعه کردم گفت وضعیتم داره بدتر میشه...به نظر شما کاشت حلزون گوش بهترین راهه برای کسی مثل من یا سمعک
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام ابتدا سمعک اگر تاثیری نداشت کاشت حلزون
user
فروزان غلامی ۱۱ دی ۱۳۹۷
سلام.من شوهرم ۲۸سالشه.سال گذشته تحت عمل جراحی تومورمغزی قرارگرفته.ازاونجایی که تومورمغزی روی عصب سه قلوصورتش تاثیرگذاشته بود.وتومور بغل گوش چپش بود.بعد عمل شنوایی گوش چپش رو کاملا از دست داد.اما باگذشت چندماه شنواییش حدود پنج تا ده درصد برگشت.سوالم اینه با سمعک میتونه شنواییش بهتربشه؟؟؟؟و شما چه سمعکی رو پیشنهاد میدید که زیاد موقع استفادش معلوم نباشه.چون که جوان هست و حس خوبی به اینکه دیگران به مشکلش پی ببرن نداره
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک استخوانی دو طرفه حدودا ۱۳ میلیون تومان یک طرفه ارزونتره ولی موجود نیست
user
R_SH ۱۴ دی ۱۳۹۷
سلام خسته نباشید سمعک مدل تل (تل زنانه) برای یکی از نزدیکانم میخواستم یکی دو جا رفتیم ولی گفتم ندارن ایشون بخاطر اینکه گوششون عفونت میکنه نمیتونه از سمعک هایی که داخل گوش قرار میگیره استفاده کنه از کجا میتونم تهیه کنم؟ شما دارید ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام قیمت سمعک استخوانی دو طرفه حدودا ۱۴ میلیون تومان میباشد که این مدل از سمعک ها یک طرفه موجود نیست
user
Hakim ۲۹ دی ۱۳۹۷
با عرض سلام من یک سمعک زیمنس silk primax گرفتم به علت دوری از دسترس به نمایندگی زیمنس نمیتونم مشکلمو رفع کنم من سمعک یکسال شده گرفتم ولی سمعکم از کار افتاده چند روزی شده فقط واسه چند دقیقه روشن میشه باز غیر فعال میشه تا چن ساعت باز همین روند تکرار میشه میدونید مشکلش چیه؟ آیا خودم میتونم درستش کنم؟
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام نوک سمعک را تمیز کنید و باتری را عوض کنید اگر روشن نشد باید جهت تعمیر به شرکت فرستاده بشه
user
سعید کابلی ۳۱ ساله تبریز ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
سلام.میتوان سمعک رو در داخل گوش کار گذاشت.نظریه ی پزشکان شهرمون اینه که عصبهای گوش من مشکل دارن و نمیتوان در داخل گوش کار گذاشت لطفا راهنماییم کنین
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک داخل گوش می توان گذاشت اما سمعک را نمی توان با جراحی داخل گوش قرار داد
user
امیر آزاد ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
سلام.یکی از دوستان که چهل سالشه توی بچگی اوریون گرفته وشنوایی گوش راستش رو ازدست داده،شنوایی گوش چپش هم کمه.الان چندروزه که توی گوش چپش صدای سوت میشنوه.میخواد ببینه که میتونه از سمعک نامرئی استفاده کنه؟چون خجالت میکشه که کسی سمعکش رو ببینه.چیزی موجودهست که کاملا نامرئی باشه یا لااقل خیلی کم دیده بشه؟اینکه شنواییش یک طرفه هست رو من نمیفهمم منظور چیه ولی واسه گوشی که شنوایی نداره و بر اثر اوریون اتفاق افتاده میشه با سمعک کاری کرد؟ممنون از لطف شما
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام متاسفانه برای گوش ناشنوا نمی شود کاری کرد اما برای گوش کم شنوا سمعک داخل گوشی مناسب است
user
زرگران ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
ی سمعک خوب برای مادرم که ۶۰سالشه
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام مارک های متفاوتی از سمعک وجود دارد میتوانید از مارک های سمعک زیمنس، سمعک اتیکن، سمعک ویدکس میتوانید استفاده نمایید
user
ملیکا ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
سلام پدرم ۷۰ سالشه سرطان روده بزرگ گرفت و بعد از شیمی درمانی خوب شد و یک عمل قلب باز انجام داد بعد از این دو برنامه کم کم کم شنوا شد و اصلا حاضر نیست بخاطر گوشش پیش دکتر بره .... حتی ما گفتیم فقط برو شستشو ولی قبول نمیکنه ... من میتونم براش سمعک بخرم که احتیاج به مشاوره نداشته باشه ....
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلاممتاسفانه خیر حتما باید ویزیت شوند تا درصد شنوایی سنجیده شود و اگر تهران هستید ویزیت در منزل هم داریم
user
مرد۶۲ ساله ۰۳ اسفند ۱۳۹۷
سلام بهترین مارک سمعک برای وزوز گوش را میشه بفرمایید
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک زیمنس و اتیکن
user
مجتبی ۰۹ اسفند ۱۳۹۷
با سلام و احترام سمعک زیمنس مدل cielo ۲ cic قیمتش چقدر هست ؟
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام ای مدل از سمعک ها دیگه تولید نمی شه و موجود نیست
user
نوشین ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
باسلام، مناسبترین سمعک برای یک خانم ۸۷ ساله باشنوایی خیلی کم کدامست و آیا مرکزشما معاینات اولیه برای تجویز سمعکوانجام میده یااول باید شخص درمرکز دیگه ای شنوایی سنجی انجام بده؟ متشکرم.
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام برای این سن میتوان از سمعک زیمنس،سمعک یونیترون،سمعک ویدکس مناسبه در این مرکز تمام کارهای مربوط به شنوایی وسمعک انجام میشه
user
مهدی شیرازی ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
با سلام بنده از هر دو گوش مادرزادی کم شنوا و سمعک استفاده میکردم و الان ۳۲ سالمه بچگیام که پشت گوشی داشتم بعد مدتی برا گوش راستم سمعک داخل گوشی inizia ۱ داشتم بعدش اتیکن گرفتم الان به مبلغ ۳ تومن که برا گوش سمت راستم استفاده میکردم (البته الان گمش کردم) ولی بدلیل خارش زیاد گوشم با دستمال کاغذی لوله شده یا گوش پاک کن میخاروندمش که باعث عفونت و پارگی شد و دکتر گفت دیگه پرده جوش نمیخوره چون دوبار پاره شده بود الانم برا چپم میترسم سمعک بگیرم چون سمعک باعث خارش بشه و نتونم خودمو کنترل کنم که با گوش پاک کن نخارونمش و باعث پارگی بشه و افت شنواییم بدتر بشه. چکار میتونم بکنم یا اصلا سمعک داخل گوش میتونم بگیرم که سمعک باعث خارش گوش نشه؟
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام شما میتونید از سمعک پشت گوشی استفاده کنید که این مشکلات رو نداشته باشید
user
احسان سجادی /کاردانی پرتو شناسی (رادیولوژی)۳۱ساله شهر همدان .فعلا بیکار وجویای کار ///قصد یادگیری اموزش تعمیرات وساخت قالب های سمعک های گوش را دارم ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
با سلام بنده کاردان رادیولوژی میباشم.بیکار و جویایکار هستم.قصد یادگیری ‌‌واموزش ساخت قالبهای گوش وتعمیرات سمعک را دارم .لطفا در صورت امکان ببنده راهنمایی بفرمایید.ممنون میشوم شماره تماس..۰۹۰۳۴۶۳۳۶۶۶و۰۹۱۸۴۰۵۸۶۷۶شماره ملی۴۰۱۱۷۴۰۰۷۱تاریخ تولد۳۰/۱۲/۶۶شماره شناسنلمه ۴۶۳۳ خواهشمیکنم کمکم کنید در این مورد مساله هیلی مهمی برلی بنده میباشد هزینه مهم نیست هر چ باشد
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام باید با شرکتهای وارد کننده سمعک تماس بگیرید
user
اسدی22ماهه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
سلام،دختری۲۲ ماهه دارم که تازه متوجه کم شنواییش شدیم،از دوران نوزادی مایع پشت پرده گوش داشت که تحت درمان دارویی بود اولین ABR رو در ۳/۵ ماهگی از گوشش گرفتن که باتوجه به داشتن مایع گوش تا۵۰ db افت شنوایی داشت که شنوایی سنج گفت احتمال داره از مایع گوشش باشه و شیش ماهه شد دوباره بيارش، ما وقتی میدیدم کودکم نسبت به صدا واکنش داره سهل انگاری کردیم و نبرديم و در۲۱ ماهگی متوجه شدم خوب به طرف صدا برنمیگرده دوباره بردیم ABR که گفتن کم شنوایی در حد متوسط تا ۵۰db داره و نیاز به سمعک داره، ما برای اطمینان بیشتر بردمش يه مرکز ديگه که شنوایی شناسش کاربلدتره، باز ABR گرفت که متوجه شد تا ۶۰ و خورده اي db هم واکنش نداره حالا من چکار کنم با توجه به اینکه دخترم تو سن زبان آموزی هم هست؟ شما راهنماييم کنین. اینم بگم که دخترم همه مراحل رشدش به موقع بود و حتی میزان کلماتی که تو هر سن باید ميگفتو ادا میکرد منتها از ۱۸ ماهگی پست رفت کرد و حتی کلماتی که ميگفت هم ديگه تکرار نمیکنه ولی الان داره يه سری کلمات جدید ميگه به علاوه بعضی از کلمات قدیمی، هنوز دوتا کلمه رو نميتونه کنار هم ترکیب کنه و بگه.
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک به همراه گفتاردرمانی ضروریست
user
علیرضا قدوسی.۴۲ ساله ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
بنده چهار ساله که منیر پیش رونده دارم و مداوم گوشم صدا میده فقط سمت چپ . الان شنواییم به ۴۵% رسیده علاوه بر صدای مزاحم چ نوع سمعکی پیش نهاد میدین برای کم شدن صدای مزاحم
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک هوشمند با تکنولوژی بالا نیاز هست
user
محمد ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
با عرض سلام و احترام. میخواستم قیمت سمعک اتیکن مدلpro رو بدونم
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سوال شما مدل سمعک را مشخص نمی کند
user
اشرفی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
باسلام دختربچه۴ساله چه مارک ونوع سمعک پیشنهادمیکنیدباتشکر
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام تعیین نوع سمعک بستگی به کم شنوایی بیمار دارد
user
مریم ۳۷ سالمه از تهران ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
با سلام حدود یکسالی داخل گوش سمت راستم صدای مانند اینکه ب آهن میزنن میشنوم دکتر هم مراجعه کردم گفتن که شنوایی گوش سمت راستم بیشتر از سمت چپمه وهمین صدا باعث میشه نتوانم صداهارو درست متوجه بشم با توجه ب اینکه چند دکتر بهم گفتن استخوانهایی گوشم چسپندگی پیدا کرده باید عمل بشه سوالم اینه اگه عمل نکنم میتونم از سمعک استفاده کنم ؟؟
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام بله می توانید از سمعک استفاده کنید
user
محمد باقر ۴۳ سال ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
قیمت سمعک زیمنس مدل motion چنده ؟
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام در حال حاضر و تاریخ روز ۴.۷۰۰ میلیون تومان
user
امیر ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
سلام میخواستم قیمت های سمعک‌های نامرئی داخل کانال رو بدونم و می‌دونم قیمتش بستگی ب میزان شنوائی داره ولی قبلن سمعک بلتون نامرئی داشتم که حدود۲سال پیش گرفتم واسه یه گوشم ولی متاسفانه گمش کردم میخواستم ببینم قیمتاش حدودا چقدر هست خیلی گرونتر شده آیا میشه واسه دوتا گوشم بگیرم و اینکه قسطی هم می‌دین ؟ ممنون از پاسخ تان
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید لطفا ...بله بصورت اقساطی هم میشود در سه قسط
user
محمد ابراهیمی هستم و سمعک رو برای مادر زن خودم میخوام ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
ایا میشه این فرد رو در داخل خانه معاینه کنید البته اجرایش رو پرداخت میکنم
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام بله یکی از خدمات کلینیک سمعک اشراق ویزیت در منزل می باشد
user
محمد هوشمند ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانم بنده دچار اسیب اسکلروز هستند چه نوع سمعک مناسب ایشان می باشد
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام با توجه به نوع کم شنوایی از اکثربرندها می توان استفاده کرد داخل گوشی بهتره
user
حمید ۰۲ خرداد ۱۳۹۸
سلام پدر من ۹۰ سالشه دچار کم شنوایی هستند مشکلی که داریم اینکه پدرم نمیتونه سمعک نگه داره یعنی یکم تکون میخوره یا یکم سوت میکشه میندازتش چون چند سال پیش هم سمعک گرفته بود و اگه درست تو گوش قرار نمیگرفت سوت میکشید تحمل نمیکنه چه سمعکی راحتره ایتفادش
user
سمعک اشراق ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
سلام سمعک پشت گوشی با قالب نرم میتونه استفاده کنند
user
Erfan ۱۱ تیر ۱۳۹۸
سلام برای کودک ۷ ماهه چه نوع سمعکی مناسب است لطفا راهنمایی کنید۰۹۱۰۴۵۰۸۱۶۳
user
سمعک اشراق ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سلام بسته به میزان کم شنوایی پشت گوشی و فوناک یا زیمنس
user
رضوی ستم ۱۴ تیر ۱۳۹۸
سلام یه پسر کم شنوا دارم میخواستم درباره سمعک های هوشمند بدونم
user
سمعک اشراق ۳۱ تیر ۱۳۹۸
سمعکهای پیشرفته ودارای تکنولوژی بالایی هستن که دارای شفافیت صدا می باشند
user
Maisamask ۲۶ تیر ۱۳۹۸
سلام میخواستم ببینم سمعک پشت گوشی دیجیتال هم اکنون محدوده قیمت چقدر میباشد
user
سمعک اشراق ۰۴ شهریور ۱۳۹۸
سلام حدود قیمت این سمعک ها با قیمت دلار فعلی بین ۱.۲۰۰ تا ۲.۲۰۰ میلیون
user
یحیی ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
درود به شما قیمت سعک پشت پوشی signia nx ۲۴ کاناله زیمنس مدل ۲۰۱۹ رئ دارین ؟ قیمت لطفن
user
سمعک اشراق ۰۴ شهریور ۱۳۹۸
سلام حدود قیمت این سمعک ها با قیمت دلار فعلی حول و حوش ۵ میلیون تومان می باشد
user
هدی ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
سلام وقت تون بخیر من یه سمعک بلا استفاده دارم مال پدرم هست مارکشم زیمنسِ میشه اون فروخت؟؟؟و کس دیگه ازش استفاده کنه
user
سمعک اشراق ۰۴ شهریور ۱۳۹۸
سلام متاسفانه خرید سمعک دست دوم نداریم
user
آوا ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
سلام وقت بخیر بنده کم شنوایی شدید حسی عصبی دارم گوش چپم فاقد شنواییه گوش راستم درصد خیلی پایین مکالمه طرف مقابلمو بدون لب خوانی متوجه میشدم ولی سه سال اخیر افت شنوایی ناگهانی پیدا کردم دکتر قرص کورتون برام تجویز کرده ک شنواییم برگشت اما شنیدن صحبت طرف مقابلمو بدون لب خوانی اصلا نمیتونم متوجه بشم نوار گوشمو ک نشون دادم گفتن هیچ کاهش شنوایی صورت نگرفته لطفا منو راهنمایی کنید از چه سمعکی استفاده کنم ک بتونم واضح مکالمه دیگران رو متوجه بشم مثل سابق همچنیین صحبت کردن با گوشی همراه خیلی برام مشکل شده با تشکر
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سمعکهای هوشمند پیشرفته وایرلس برای کم کردن مشکلات ارتباطی شما مناسب است
user
آوا ۱۵ شهریور ۱۳۹۸
سلام وقتتون بخیر بنده بخاطر تولد سختی ک داشتم شنوایی گوش چپم از بین رفته گوش راستم در صد خیلی پایینی شنوایی داره از سمعکم استفاده میکنم سه سال اخیر افت ناگهانی شنوایی داشتم ک با مصرف قرص کورتون کمی از شنواییم برگشتم منتها شنواییم مثل سالهای اخیر نیست حتی نوار گوشمو با میزان شنوایی سابقم قیاس میکنن، میگن هیچ کاهشی صورت نگرفته ولی شنیدن خیلی برام سخت شده میتونستم بدون لب خوانی صحبت ها رو درک کنم. در حال حاضر بدون لب خوانی هیچ گفتاری رو درک نمیکنم واقعا برام دردسر ساز شده میشه راهنماییم کنید برای بهتر شنیدن، حداقل مثل سابق چ کاری باید انجام بدم؟ و اینکه چطور با کاهش شنوایی ک مواجه هستم نوار گوشمو میبینن میگن هیچ کاهش شنوایی صورت نگرفته حتی معاینه داخلی گوش هم انجام دادم باتشکر
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام ازسمعکهای هوشمند پیشرفته وایرلس استفاده کنیدوازوسایل جانبی سمعک هم استفاده نمایید
user
نبی درزاده ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
سلام .متخصص برای خانمم سمعک تجویز کرده . با توج به قیمت بالای سمعک توان خرید را ندارم آیا امکان فروش قسطی هست؟
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام بله امکانش هست با شماره های مطب تماس بگیرید
user
میکائیلی ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
با سلام و وقت بخیر. سمعک اتیکن بهتر است یا اینترتون؟ و رنج قیمت اینترتون radi۲, IIC چقدر است؟ تشکر
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام نمی توان گفت کدام بهتر است باید گفت کدام مناسبتر برای کم شنوایی شما میباشد
user
حسين كاباني ساكن پيرانشهر استان آ.غ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
درخواست نمايندگي فروش دارم براي فروش در استان و اگر امكان داشته باشه براي كردستان عراق هم بفروشم ممنون ميشم بهم نمايندگي بديد و هر ضمانتي لازم باشه ميتونم تامين كنم شماره تماس
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام خیر متاسفانه نمایندگی نمی پذیریم
user
nrzs ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
با سلام وقت بخیر.هر دو گوشم افت شنوائی داره وقتی به تلویزون نگاه می کنم اگه صدایش کم باشه متوجه نمی شم وبعضی حروف عوضی می شنوم مثلا که را به می شنوم .قبلا سال ۸۳ یه سمک داخل گوش تهیه کردم ولی تو کوشم جواب نداده وصدای زیر را نشنیدم فقط صدای بلند مثلا صدای سیگنال ماشین که با گوش خودم راحتر مشنیدم اکو شده آن را میشنیدم که خیلی ناراحت کننده بوده .به یه متخصص گوش مراجه کردم گفت چون اعصاب شنوای گوش شما از بین رفته با سمک حل نمی شه خواهش میکنم اگه سمک سراغ دارید که این مشگل حل کنه راهنمایی کنید متشکرم
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام ازسمعکهای پیشرفته هوشمند ترجیحا ric open مشکلات شمارو کم میکنه
user
Sanaz sadat ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
با سلام پدرم ۸۰ سالشه میخوام یه سمعک خوب براش بگیرم از مارک ویدکس که قدرت تفکیک کلماتش خوب باشه و هوشمند باشه و بتونه خوب با محیط تطبیق پیدا کنه چه مدلی بهم پیشنهاد میکنید؟
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سمعک یونیک۴۴۰ مناسبه
user
افراشته ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
مادر من ۷۰ سال داره ۶۰ درصد شنوایی دو گوش رو نداره...قبلا از سمعک داخل گوش مارک ویدکس استفاده میکرد که راحت نبود و گمش کرد...الان میخواد مدل پشت گوشی ویدکس رو بخره ..کدوم مدل رو پیشنهاد میدید ...ایا سمعکی هست که باتری نخواد و شارژ بشه..ممنون
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سمعک های evokez  شارژی هستن وبا کیفیت بالا
user
ابراهیم ابرشته ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید من یه دختر دارم ۵ سالشه کم شنوا هست گوشاش خیلی سنگینه از چه نو ع سمعکی استفاده کنم نوار گوشم دارم
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سمعکهای یونیترون وفوناک برای کودکان بهتره اما ازمارکهای دیگه مثل زیمنس   اتیکن و ویدکس هم میتوانید استفاده نمایید
user
نیما ۰۵ مهر ۱۳۹۸
سلام..ببخشید قیمت سمعک insio زیمنس چنده؟ کم شنوایی ۹۰ دسی بل دارم آیا این سمعک‌ مناسب من هست؟ درک مطلب برای من مهمه. و وضوح صدای تلفن و موبایل
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام لطفا تماس بگیرید یا حضوری در کلینیک تشریف بیاورید
user
محسن حاتمی ۰۹ مهر ۱۳۹۸
با عرض سلام میخوام یه سمعک خوب و مخفی برای پدرم بگیرم لطفا راهنمایی کنید. ممنون
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سن و کم شنوایی پدر شما تعیین کننده است که پدر شما میتواند ازسمعک نامرئی استفاده کند یا خیر
user
آرزو ۱۱ مهر ۱۳۹۸
برای مادرم سمعک رکستون داخل گوشی تجویز کردن ولی خیلی اذیتش می کنه سن مادرم ۷۵ ساله ممکن اصلا این مسعک مناسبش نباشه؟
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام باید مادر شما معاینه مجدد شود تا مشکلاتش کمتر شود
user
پورداداش ۱۲ آبان ۱۳۹۸
با سلام . بنده ۴۰ سالمه . از سال ۹۱ برای هر دوگوشم بعلت افت شنوایی حسی عصبی و صدای وزوز ، سمعک فوناک CIC خریدم ولی بعلت شکل ظاهری که دیده میشوند زیاد نتوستم استفاده کنم . لطفا در مورد سمعک های SILK زیمنس که کاملا نامرئی هستند و نیاز به قالبگیری نیز نمیباشد . راهنمایی فرمائید که برای چه رده افت شنوایی مناسب بوده و رنج قیمت شون در چه حدی است .
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام نامرئی بودن سمعک silk بستگی به حجم و شکل مجرای گوش شما دارد قیمت از۴.۵ به بالا
user
مصطفی حسنی ۲۵ مهر ۱۳۹۸
قیمت سمعک فوق هوشمند pure ۷ mx چنده؟
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام قیمت حضوری در مطب یا تماس تلفنی اعلام میشود
user
نازنین ۲۶ مهر ۱۳۹۸
سلام من ۳۸سالمه خام هستم حدودیازده سال پیش در حین بارداری متوجه صداهایی درگوشم شده پزشک مراجعه کردم گفتند به علت ورم زیادگردن و...استخوانچه های گوشت بالا آمده بعداززایمانم استخوانچه خاله جای اولشون برنگشتند ومن بااین صداهای که درگوشم بود ساختم تا اینکه یک سال بعد متوجه افت شنوایی ام شدم نوارگوش و...گرفتم و دوباره دوسال بعدش که امیراعلم نوارگرفتم من را برای عمل ارجاع دادند ولی بازم چون سرگیجه داشتم گفتندعمل برای شما خوب نیست و احتمال ناشنواشدنتون بیشتره. خلاصه الان بعدازده یازده سال یکی ازگوشهام ۶۰درصدشنواییش راازدست داده ویکی دیگشون ۵۰درصد. اکثراوقات هم داخل گوشهام خارش دارم تاحالا سمعک استفاده نکرده ام شماچه نوع سمعکی رامناسب شنوایی من معرفی میکنیدوچه مقدار شنوایی من یاسمعک پوشش داده میشه؟چه قیمتی؟.صدای تلویزیون راباسختی می‌شنوم حتی بلند باشه.وصداهای کم را اصلا نمی شنوم.حتی برای صداهای متوسط هم مشکل دارم باید نزدیک فرد باشم تا جواب بدم و یااصداازپشت تلفن راهم مشکل دارم.وفقط گوشی موبایل راحتم. میخواستم ببینم باتوجه به اینکه
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام سمعکهای پیشرفته هوشمند وایرلس قیمت بین ۵تا ۱۲ میلیون تومان
user
محسن ۲۹ مهر ۱۳۹۸
با سلام آیا سمعک پشت گوشی که ظریف باشه و نیاز به ریموت نداشته باشه هست؟ یعنی تنظیم صداش روی خودش باشه؟ و آیا سمعک‌های شارژی بهترند یا باتری خور؟ کدومشون عمر بیشتری دارند؟
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام بله هست اگر قبلا سمعک باتری خور داشتین ازاین سمعکها استفاده کنید وگرنه سمعک شارژی بهتره
user
حسن مالمیر ۱۱ آبان ۱۳۹۸
سمک برای گوش چپ شنوای بسیار کم متشکرم
user
سمعک اشراق ۲۵ آبان ۱۳۹۸
سلام مارکها ومدلهای مختلفی هست حضوری به نزدیکترین کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کنیدتا مدلهای مختلفی رو به شما پیشنهاد بدهند
user
مجتبی ۱۴ آبان ۱۳۹۸
با سلام مادرم با ۶۵ سال سن ،،، متاسفانه شنوایی یک گوششون شدیدا در حال کاهش هست و به قول خودش یا نمیشنوه یا صداها واضح نیست و خیلی اذیت هستند ( دکتر هم رفتند)میشه راهنمایی کنید توی رنج قیمت ۲ میلیون تا سه میلیون یا نهایت ۳/۵ میلیون تومان ، بهترین سمعک چه مدل و چه مارکی هست؟؟ (به لحظ تکنولوژی و عمر باطری و شفافیت و وضوح صدا) ممنون میشم راهنمایی جامع کنید .
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام سمع استراید۵۰۰ یونیترون و موزایک ۳۰ رکستون مناسب هستش
user
زهرا بهرامی ۰۳ آذر ۱۳۹۸
باسلام حدود قیمت سمعک اتیکن hit pro الان چقدر است؟ نقدی.
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام در حدود ۳ میلیون تومان
user
سن 54سال مرد ۲۳ آذر ۱۳۹۸
ایا برای گوش چپ که با تشخیص پزشکان دچار سکته گوش شده و صدای صوت میدهد هفتاد درصد شنوایی را از دست داده سمعک کمک کننده هستش چه نوع سمعکی لطفا
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام سمعکهای پشت گوشی قوی با تکنولوژی مدیریت وزوز بهترین انتخاب هستش
user
محمد ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سلام ببخشید تعمیرات هم انجام میدین؟
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام بله در همه شعبات تعمیرات انجام میشود
user
حسین ۱۳ دی ۱۳۹۸
سلام وقتتون بخیر ۳۲ سالمه از ۱۲ سالگی مشکل شنوایی پیدا کردم یکم قدرت درک شنواییم پایینه آخرین بار که تست گرفتم ۵ سال پیش بود و تا حالا از سمعک استفاده نکردم میتونم از سمعک های نامرئی استفاده کنم ؟
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام بستگی به مقدار وشکل کم شنوایی شما دارد باید معاینه شوید تا دقیق تر بشود تصمیم گرفت
user
سن۳۳ ۱۶ دی ۱۳۹۸
سلام من یه گوشم ۸۰درصد شنوایی داره ویک گوش ۸۰درصد نداره و مشکل کم شنوایی گوش من به علت حلزون گوش هست که حدود ۱۲سال پیش با نظر رادیولوژیک گفتن میتونم برای یک گوشم فقط سمعک بکیرم الان میخوام سمعکم عوض کنم شما چه سمعکی پیشنهاد میدین من ۱۲سال پیش سمعک دیجیتال داشتم و داخل گوش بود و نامرئی الان میخوام مدلشو عوض کنم چه سمعکی پیشنهاد میدن وچه قیمتی ممنون
user
سمعک اشراق ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام میتونید سمعکتونو عوض کنید سمعک هوشمند داخل گوشی را رسیور پاور  زیمنس ویدکس یونیترون و..
user
علی ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
سلام من ۲۵ سالمه و یه گوشم ۷۰ درصد و یه گوشم ۳۰ درصد توان شنیدن داره و دانشجو هم هستم به نظرتون کدوم برند رو بگیرم بهتره ؟
user
سمعک اشراق ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
سلام  شکل ومقدار کم شنوایی به صورت دقیق مشخص نشده اما برندهای زیمنس اتیکن ویدکس خوب هستند
user
محمد میرلو ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
سلام ممنون بخاطر این سایت کامل و واقعا مفید که تمام اطلاعاتی که یک بیمار برای تهیه سمعک لازم داره رو در اختیارش گذاشتین.
user
سمعک اشراق ۲۱ آبان ۱۳۹۹
سلام خدمت شما دوست عزیز، خواهش میکنم. کوچکترین کاریست می توانیم برای بیماران عزیز انجام دهیم.
user
مهران یوسفی ۲۱ دی ۱۳۹۹
سلام خسته نباشی من یک ماهه دوتا سمعک زیمنس شرکتی خریدم هردوتاشون همزمان میزنم گوشم داعم که خیلی خوبه هم گفتارم خوب شده هم شنیدن و نمی‌دونم چرا همزمان هردوباطری تموم نمیکنه که راست که چپ یکیشون یه روز بعد تموم میشه با تشکر
user
سمعک اشراق ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
سلام چون ممکنه شنوایی گوشهای شما یکسان نباشد سمعک یک گوش نسبت به گوش دیگراز نظر حجم صدا متفاوت باشند
user
محمد داد محمدی ۲۳ دی ۱۳۹۹
سلام،وقت بخیر من پدربزرگم کم شنوایی شون زیاد هست و موقعی که صحبت میکنیم صدا رو میگن میشنوند ولی مبهم،لطف میکنید راهنمایی کنید چه سمعکی براشون بگیرم؟ ممنون میشم
user
سمعک اشراق ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
سلام سمعکهای هوشمند باید بر روی گوش ایشان تست شود ممکنه با افزایش کیفیت صدا مشکل ایشان کمتر شود
user
روح الله ۲۸ دی ۱۳۹۹
سلام مادرم ۷۵سال دارد نوار سنجش شنوایی گرفتیم دکتر گفت عصب هردوتا گوش ضعیفه و سمعک خیلی کنکی نخواهد کرد .... پیش متخصص بردیم گفت سمعک بگذارید ... به نظر شما سمعک جواب میده اگر بله چه نوع سمعکی بگیریم؟ ممنون
user
سمعک اشراق ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
سلام عکس نوار گوش و واتساپ کنید تا به شما مشاوره داده شود ۰۹۱۹۸۳۷۵۰۸۵