انواع برندهای سمعک

برندهای سمعک

 

- سمعک ویدکس (Widex)

کمپانی ویدکس در سال 1956 میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 150 کشور جهان دارای نمایندگی توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد. این کمپانی با بیش از نیم قرن تجربه از پیشگامان طراحی و تولید جدیدترین سمعک های دیجیتال در دنیا بوده و با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن  و فن آوری های روز دنیا گامی جدید در زمینه عرضه سمعک های هوشمند و وایرلس داشته است. از جمله سمعک های معروف این شرکت  می توان به: Vital, Dream, Mind, Menu, Unique اشاره کرد.

 

- سمعک یونیترون (Unitron)

شرکت یونیترون یکی از معروف ترین برندهای سمعک می با شد. این شرکت زیر مجموعه شرکت سونووا است و در سال 1964 در ایالت اونتاریو (Ontario) کانادا تاسیس شد و در بیش از 19 کشور جهان نمایندگی انحصاری و در 46 کشور نمایندگی غیر انحصاری دارد. از معروف ترین  سمعک های این شرکت می توان به: سری Shine, Moxi, Quantum, Max, Latitude اشاره کرد.

 

- سمعک اٌتیکن (Oticon)

کمپانی اٌتیکن دانمارک در سال 1904 توسط hans demant تاسیس شد و در دهه 60 و 70 میلادی به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در  دنیا شناخته شده بود. معرفی تکنولوژی ها ی پیشرفته دیجیتالی و هوشمند و طراحی منحصر به فرد سمعک ها این کمپانی را در رده برترین سازندگان سمعک در دنیا قرار داده است. از جمله معروفترین سمعک ها ی این شرکت می توان به : Swift, Ergo, Sumo, Hit, Intiga,Chilli اشاره کرد.

 

 

- سمعک فوناک (Phonak)

این شرکت در ابتدا ای جی فر الکترواکوستیک نام داشت و توسط فردی به نام ارنست ریس از سرمایه داران فرانسوی و بلژیکی خریداری شد و توانست اولین محصول خود را بنام سوپرفرانت روانه بازار کند و در سال 1985 به شرکت هولدینگی فوناک تغییر نام یافت. فوناک توانست اولین سمعک تمام دیجیتال را در سال 1999 به نام کلارو وارد بازار کند. از معروف ترین  سمعک های این شرکت می توان به سری: Naiad, Una, Extra, Dalia, Audeo اشاره کرد.

 

شرکت سونیک برای اولین بار در جهان بر اساس تحقیقات  پروفسور  doug chabries و Richard christain در دانشگاه brighm آمریکا توانست اولین سمعک با فن آوری 100% دیجیتالی را در سال 1991 عرضه و راهی نوین و بی نظیر را در ساخت تجهیزات کمک شنوایی برای کم شنوایان جهان ارئه نماید. از معروف ترین سمعک های این شرکت می توان به: Pep, Chear, Charm, Journey اشاره نمود.

 

-سمعک زیمنس (Siemens)

شرکت سمعک زیمنس یک شرکت بین المللی با سابقه درخشان از نوآوری و خلاقیت و بزرگترین تولید کننده سمعک در دنیا می باشد. در واقع بیش از 130 سال است که این شرکت بر روی رفع مشکلات ناشی از کم شنوایی یا ناشنوایی تمرکز دارد. امروزه از هر چهار نفر استفاده کننده از سمعک یک نفر از سمعک های زیمنس استفاده می کند. این شرکت انواع سمعک ها از جمله سمعک های داخل گوشی نامرئی تا پشت گوشی کلاسیک با تکنولوژی های گوناگون را تولید می کند. در سال 2016 نام این شرکت به برد سیگنیا (signia ) تغییر یافت. از جمله سمعک های این شرکت می توان به: Ace, Pur, Motion, Silk, Cellion, Insio اشاره کرد.

انواع سمعک

سمعک اتیکن

شرکت سمعک اتیکن توسط هانس دمانت در دانمارک تاسیس، و از سال 1905 کار خود را به عنوان یک شرکت وارد کننده و تولید...
بیشتر بخوانید

سمعک زیمنس

سمعک زیمنس جزو برترین سمعک ها در جهان است. قیمت سمعک زیمنس و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در آن، این سمعک را...
بیشتر بخوانید

سمعک فوناک

شرکت سمعک فوناک از سال 1947 در شهر زوریخ سوئیس تاسیس شد و بیش از 70 سال در تلاش است که از طریق توسعه و اختراع و نو...
بیشتر بخوانید

سمعک یونیترون

آنچه می خوانید  تاریخچهپلتفرمهای یونیترون  پلتفرم Era پلتفرم Northپلتفرم TemPUsپلتفرم DiscoVerسمعکهای گروه...
بیشتر بخوانید

سمعک ویدکس

این مطالب را می خوانید  تاریخچه مزایای سمعکهای ویدکس  پلتفرمهای ویدکس سمعکهای Menu سمعک Vital سمعکهای...
بیشتر بخوانید

سمعک سونیک

آنچه می خوانید -تاریخچه سمعک سونیک -مزایای سمعک های سونیک -پلتفرمهای سونیک -پلتفرم Sound DNA -پلتفرم  ...
بیشتر بخوانید

سمعک برنافن

آنچه می خوانید -سیستم پردازشی Cahannel free -تکنولوژیهای سمعک برنافن -انواع سمعکهای برنافون -سمعکهای سوپر پاور...
بیشتر بخوانید

سمعک ریساند

آنچه می خوانید  -تاریخچه -سمعک Enya-سمعک up smart-سمعک Enzo-2-سمعک LINX-2-سمعک ENZo3D-سمعک Linx quattro-سمعک Vea-سمعک Magna-سمعک...
بیشتر بخوانید

سمعک رکستون

آنچه می خوانید  تاریخچه چرا سمعک رکستون را انتخاب می کنم اسامی سمعکهای رکستون پلتفرمهای پردازشی سمعکهای...
بیشتر بخوانید

سمعک A&M

آن چه می خوانید  تاریخچهچرا سمعک am را پیشنهاد می دهیم ؟انواع سمعکهای am تاریخچه شرکت am در سال 1977 به مجموعه...
بیشتر بخوانید

سمعک ادیوسرویس

آنچه می خوانید  -تاریخچه-مزایای سمعکهای ادیوسرویس-رده بندی و سطوح تکنولوژی سمعکهای ادیوسرویس-پلتفرم ها یا...
بیشتر بخوانید

سمعک ادیفون

شرکت ادیفون سازنده و تولید کننده سمعک است که ۱۰۰٪ از قطعات سمعک را در آلمان تولید و مونتاژ می کند. این تولید و...
بیشتر بخوانید

سوالات متداول


نمیشه قیمت برندهای رو باهم مقایسه کرد چون سمعک یک کالای پزشکی است ومثل دارو باید مناسب برای بیمار باشد ممکنه یک برندی ارزونتر باشه ما اونو برای بیمار انتخاب کنیم چون برای کم شنواییش این مدل ممکنه مناسبتر باشه پس قیاس قیمت برندها باهم کار استانداردی نیست

سلام‌ قدیمی ترین برند سمعک زیمنسه که از اواخر قرن نوزده کار شروع به خدمت رسانی به افراد کم شنوا کرده.

کیفیت صدا  و گارانتی خوب و تکنولوژی به روز از مهم ترین ویژگی های سمعک خوب می باشد. 

سلام بستگی به میزان کم شنوایی کودک داره اما چون معمولا کم شنوایی کودکان در حد شدید وعمیق هست من ترجیحا برند فوناک وترجیح میدم

سلام تمام شرکتهای سمعک در حال تلاش برای به روز کردن تکنولوژیهای خود هستندو درتحقیقاتشون هزینه های بالایی و صرف میکنند حالا اگه بخواییم از مدلی صحبت کنیم که از نظر زمانی جدیدتر به بازار اومده میتوانیم به سمعکهای اتیکن و زیمنس اشاره کنیم  مثل opns یا exceed اتیکن  و پلتفرم x  زیمنس.

امتیاز دهید :